Ομολογίες!

Nαι του τεντι-μποη…

:lol: :stuck_out_tongue:

η αλήθεια είναι ότι δε βοηθάει η τρίχα μου για καλό headbanging, αλλά με κάνει να δείχνω το καλό παιδάκι και να παραπλανώ τον κόσμο…

(γιατί στην αλήθεια είμαι ένα πάρα πολύ καλό παιδάκι :p)

Εσυ ανηκεις σε αλλη κατηγορια. Εισαι οφ τοπικ. Βan :stuck_out_tongue:

άστο καλό μου γιατί με σένα και με ένα άλλο καλό παιδάκι τι να πω???

εγώ στο είπα έτσι και σε πετύχαινα πουθενά θα λέγα ωρε μάνα μου τι σπαστικό είναι αυτό???

σπαστικό Έκφραση που χρησιμοποιουνταν κατά κόρον την δεκαετία του 80 για να δηλώσει την κατηγορία στην οποία θα άνηκε ο αγαπητός καρβού αν ζούσε την εφηβεία του εκείνη την εποχή ξέρετε κοντό κουρεμα σεμνό ντύσιμο διάβασμα τέτοια

τώρα ξέρεις τι λέω???

να σε χαίρεται η μανούλα σου και πολύ τυχερή αυτή που σε έχει δίπλα της η αποδείξη του ότι

ΤΑ ΡΑΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ούτε το μαλλί τον ΡΟΚΑ :smiley:

μιας και μιλάμε για καλά παιδιά με φλώρικο κούρεμα, δικός μας είναι εδώ και 1 χρόνο και ο monte. Για χρόνια ήταν μακρυμάλλης, αλλά τελικά τα έκοψε και έτσι τώρα παραπλανούμε τον κόσμο παρέα!!!:stuck_out_tongue:

Ποσταρε φωτογραφια μοντε με μακρυ μαλλι τωρα αμεσως αντε μπρος ποσταρε.

ναι,δω δω δω δω

Το μελος του ροκινγκ Μοντεκριστο εθεαθη ονλαην! Ποσταρε μουρη με μακρια μαλλια μοντε ποσταρε μουρη ποσταρε!

ok αύριο όμως. να περιμένετε

Ντιβα. :expressionless:

Απορεία, που γράφει και άλλος ένας (και μου άρεσε, το κλέβω). Τi γράφουμε σε αυτό το θρεντ; :-s Δεν έπιασα το concept :smiley:

Εγω καταλαβα οτι ηταν για ομολογα και μετοχες και τετοια και χαρηκα αλλα τελικα εκανα λαθος…

It’s about confessions… Confessions on a dancefloor…

\:D/

Α, για τους Confessor ειναι?

έλεος αχαχαχαχ :lol:

Ωραία, θα εξομολογηθώ κι εγώ:

  1. Νυστάζω αλλά δεν μπορώ να κοιμηθώ γιατί περιμένω τηλέφωνο 8O
  2. Έχω ένα σπίτι να μην πω σε τι κατάσταση.
  3. Το μυαλό μου είναι πιο μπερδεμένο και ανάκατο από το σπίτι μου - αν είναι δυνατόν.
  4. Οι από πάνω σέρνουν μια καρέκλα.

Ωχ εχουμε και smilie Σεφερλης ρε.Αχα καλο ε.

Δεν εχω να σας ξομολογηθω τιποτα.
Σε 3 βδομαδες ΦΕΥΓΩ και δεν λυπαμαι καθολου που αφηνω πισω μου την ολιγον βαρετη ρουτινα που καταντησε να ειναι τελευταια η παρεα μου απο τη σχολη.
Α,ομολογω οτι εχω αρκετα μυστικα.Να μη σας νοιαζει τι.

:frowning:
Εμας μας αγαπας? :oops: Ε? Εμενα που σ’εβαλα να γυρισουμε με τα ποδια απ’το μπιτ παζαρ?

Ομολογω οτι ηθελα να εχω αρχισει διαβασμα στις 8 και κοντευει 3 χωρις να εχω διαβασει πανω απο 2 σελιδες.
Ομολογω οτι μεσα στην εξεταστικη σπαμμαρω ασυστολα.
Ομολογω οτι για το θεμα των ομολογων θ’απαντησει ο ομολογος μου που ομολογουμενως ειναι και γαμω τα ατομα.

Oμολογω οτι σας αγαπαω λιγο.Θα με λειψετε. :oops:
Ελατε για κανα λαιβ,εχει Dark Tranquillity με 18 Euros,Gogol Bordelo με 16,Dimmu Borgir και Amon Amarth με 27 κτλ κτλ

ΧΑ ΧΑ ΧΑ.Ζηλεψτε.

Α και ομολογω οτι ζηλευω που θα κανετε φορουμ μυτηνγκ 40 ατομα ναουμ και γω θα λειπω :frowning:

Αυτη ειμαι εγω.Δεν υπαρχει αλλη.

:evil:

Παρέα θέλεις?:smiley: