Πρόβλημα

Άλλαξα εγώ τη γλώσσα σου σε αγγλικά.
Υπάρχει ακόμα πρόβλημα;

Θελω να κανω search να δω αν υπαρχει πχ thread για τους DRI, αλλα μου λεει οτι η λεξη “DRI” ειναι πολυ μικρη και δεν μπορει να γινει search. Μπορει να φτιαχτει καπως αυτο?

ναι φιλε…τωρα καταφερα να μπω στο φορουμ…9 στις 10 φορες μου εξαφανιζεται η ιστοσελιδα και μου εμφανιζετε το ιδιο μηνυμα οταν προσπαθω να μπω στο φορουμ…και αν μπει στο φορουμ…δεν παει με τπτ στο πινακα ελεγχου

αα και εκτος απο την γλωσσα αλλαξα και την ωρα…μηπως εχει και αυτο καμια σημασια???το προβλημα παραμανει:(

εχω το ίδιο πρόβλημα.στη δική μου περίπτωση κάνω στοπ (εαν προλάβω) τον Βrowser πριν βγεί στο error και βλέπω έτσι το contol panel.Αναμένουμε την λύση :slight_smile:

Το κοιτάμε και μόλις έχουμε κάτι θα ενημερώσουμε.
Υπομονή.

οκ σας ευχαριστω πολυ!!!

Τώρα;

σε ie παιζει μια χαρα προς το παρον θα ενημερωσω και για Firefox αργοτερα.
ευχαριστουμε πολυ! :):slight_smile:

ωραια τα παλικαρια!!!θενξ πολυ γκαιζ problem fixed :smiley:

Εχω την εντυπωση οτι το site σερνεται τις τελευταιες μέρες…Το έχετε φορτώσει με κάτι…??

Τουλάχιστον εμένα αργεί πολύ να μπει στις σελίδες…

Σήμερα που δοκίμασα να μπω φόρουμ με τον opera, κόλλαγε συνέχεια (υποπτεύομαι μια διαφήμιση που πρέπει να είναι καινούρια, αυτή με κάτι φωτίες). Δεν ξέρω αν έχει εμφανιστεί σε άλλους, πάντως με τον firefox που άνοιξα για να κάνω το ποστ δεν έχω πρόβλημα, οπότε μάλλον το πρόβλημα θα είναι μόνο με opera.

εγώ που μπαίνω με φφοξ πάντως είχα σημαντική καθυστέρηση πριν κάνα δίωρο όταν έμπαινα στις σελίδες. Αλλά έμπαινα εν τέλει κανονικά. Μάλλον το φλασάκι είναι πολύ “βαρύ”. Δεν παίζει να “ελαφρύνει” λίγο?

Έχεις δίκιο, κανα 5-ήμερο σερνεται κυριολεκτικα, και πολλές φορές φυσικά, μας λέει να δοκιμάσουμε αργότερα… :-

Οταν υπαρχουν 40 θρεντς για τους Manowar λογικο δεν ειναι?
Ο σερβερ ειναι πολυ μικρος για να σηκωσει το μεγαλειο αυτης της μπαντας:!:

βασανιστείτε!!! :stuck_out_tongue:

:lol2::lol2::lol2: Eγκάθετε! :Ρ

Nαι ρε φουστη μου, επιτελους ειδαμε φως. Περισσοτερη καθυστερηση και απο εγκυο 2 μηνων ειχε. Αμεσως ξεκολλησε.

ρε παιδια εχω βαλει οτι η ωρα ειναι GMT+2 και ενω εγω εχω 11 το φορουμ λεει δεκα…υπεθεσα οτι υπαρχει λαθος και σαν εξυπνο παιδακι εβαλα GMT+3 και μου βγαζει οτι ειναι 12 τωρα…WTF!!!Help

Με GMT+3 θα 'πρεπε να είσαι ok…