Πρόβλημα

Σε μένα ανοίγει κανονικά

http://www.rocking.gr/reviews/album/Therapy_-_We_e_Here_To_The_End/3488/

πλέον ανοίγει και σε εμένα…
τελοςπαντων…ευχαριστώ που το τσεκαρες :slight_smile:

edit: οκ…μια χαρά…

Υπήρχε όντως ένα θεματάκι στο link από την κεντρική σελίδα των reviews (από την αρχική σελίδα του site δούλευε ok). Διορθώθηκε, thanks για την επισήμανση.

Σβήστε την μία απάντηση μου από το θρεντ eurovision. Ήθελα να πατήσω edit kai πάτησα reply #-o

Ρε μαγκες βοηθεια πως βαζετε φωτογραφιες σε καποιο thread;Το εχω προσπαθησει πολλες φορες και δεν μπορω με τιποτα μιλαμε:(

αν ειναι για κάποια στο νετ που θες να την βαλεις στο φόρουμ κάνεις δεξι κλικ πάνω σε μια εικονα και πατάς αντιγραφή τοποθεσίας εικόνας…
μετά πας σε αυτό το εικονιδιο και πατάς paste/επικόλληση…

Σε ευχαριστω πολυ ρε φιλαρακι crimson να εισαι καλα:)

Εχω προβλημα τις τελευταιες μερες με το tapatalk. Σε πολλα posts οι ελληνικοι χαρακτηρες δεν εμφανιζονται σωστα. Συμβαινει μονο στο forum του rocking. Μπορει ο admin να επανεγκαταστησει το tapatalk plugin μπας και φτιαχτει;

Δεν χρειάζεται επανεγκατάσταση, θέλει ρύθμιση το encoding του Tapatalk να είναι ίδιο με το encoding του forum, γιατί τώρα είναι παρόμοιο (π.χ. 1252 αντί για 1253 κλπ). Γι’ αυτό και οι τονισμένοι unicode χαρακτήρες δεν εμφανίζονται σωστά.
Κοινώς, έχω το ίδιο πρόβλημα με τον αποπάνω :stuck_out_tongue:

Πηγαίνετε στις ρυθμίσεις και κλείστε τα ΒΒcodes.

Καμμια σχεση δεν εχει το bb code,ουτε συνιστα λυση κατι τετοιο (εκτος του οτι ειναι μπακαλικη, χαλαει το ‘φ’ κ απενεργοποιει δυνατοτητες σε ολα τα φορουμ, ενω φταιει μονο το συγκεκριμενο). Τη λυση την εδωσα γιατι αντιμετωπιζα το ιδιο προβλημα κ σε αλλα φορουμς, αμα θελετε φτιαχτε το…

29 κατασκευαστές Android συνιστούν Tapatalk, αυτοί ξέρουν…

Παιδιά όταν πάω να ποστάρω κάτι, δε μπορώ να χρησιμοποιήσω καμία από τις επιλογές του menu, από emoticons μέχρι την εισαγωγή εικόνας ή link.Συμβαίνει μόνο σε μένα;Αν ναι έχετε καμιά ιδέα για το τι μπορώ να κάνω;

Πρέπει να κλικάρεις την επιλογή «Go Advanced». Εκεί υπάρχουν όλα.

Ρε μπορώ να τις δω τις επιλογές , απλά αν π.χ κλικάρω το insert image δε συμβαίνει τίποτα.

Εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα, δεν μπορώ να σε βοηθήσω :confused:

συνεβη και σ εμενα χθες αλλα μετα εφτιαξε.

Το link στα νέα για τον Christopher Lee δεν δουλεύει. Μάλλον το “100%” μπερδεύει τον browser.

Έχουν Σβηστεί όλα Τα Μηνύματα Στο Inbox Και Στο Outbox, ξέρει κανείς γιατί?

Να σβηστηκαν μονα τους λιγο δυσκολο μου φαινεται παντως.
Μηπως εκανες κανα λαθος μονος σου ?
Η’ τα μετακινησες σε κανα αλλο φακελο ?

Με τέτοιο όνομα λογικό να σβήστηκαν :stuck_out_tongue: