Πρόβλημα

Ξανα τα ιδια νομιζω. Ας πει και κανας αλλος.

οχι, libergun, μπαινει κατευθειαν, το φτιαξανε

Έχουμε εφαρμόσει 3-4 πιθανές λύσεις, γιατί δεν είναι ακόμα ξεκάθαρο τι μπορεί να έφταιγε, οπότε μπορεί όντως να εξακολουθεί να υπάρχει πρόβλημα.

Ερώτηση:

Όταν κάνω search για keyword (π.χ. Liturgy) και μου βγάζει 3-4 threads, πως μπορώ να δω σε ποια συγκεκριμένη σελίδα του thread εμφανίζεται το αποτέλεσμα της αναζήτησής μου;

Ευχαριστώ!

Πας πάνω δεξιά και επιλέγεις advanced search. Κάτω κάτω, εκεί που λέει show results επιλέγεις posts.

:expressionless: :expressionless: :expressionless:

Ρε δεν το πιστεύω ότι δεν το είχα προσέξει ποτέ αυτό!

Κι εγώ καθόμουνα σαν το μαλάκα και έκανα ξεχωριστές αναζητήσεις σε κάθε θρεντ που μου έβγαζε! #-o

Επτά χρόνια στο φόρουμ σου λέει… Πφ.

Thanks Keyser!

ΥΓ: Τώρα διαβάζω posts σου στο grindcore thread και σημειώνω ονόματα με χαρτί και μολύβι… Niceee!!!

Μπορείς να ανοίξεις και ένα τεξτ ή word να τα σημειώνεις. Στο 2015 είμαστε φορ φακ’ς σέικ. 8)

Εγώ τα έχω σκαλισει στον τοίχο για να μην τα ξεχάσω.

Δεν μπορώ, μένω με νοίκι.

Τις εικόνες gif στα κείμενα σας στην κεντρική σελίδα τις εμφανίζει μαζεμένες όλες μαζί στο τέλος του κειμένου και όχι μέσα στο κείμενο όπως πρέπει να είναι κανονικά. Το ίδιο πρόβλημα βλέπω να συμβαίνει και με τα emoticons στο forum.

Το πρόβλημα επίσης το εμφανίζει μόνο με το google chrome. Στον mozilla που δοκίμασα εμφανίζονται κανονικά.

Έχει παρουσιαστεί και σε κάποιον άλλο αυτό το πρόβλημα;

Όχι σε μένα πάντως… Μου φαίνεται πρόβλημα Browser… Τσέκαρε λίγο αν το κάνει και από άλλον υπολογιστή όπου δε θα κάνεις sign up στον browser με τον account σου (έτσι ώστε πχ στον chrome να μην συγχρονιστούν οι προτιμήσεις σου που ίσως ευθύνονται για το πρόβλημα).

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απλά να πω ότι τελικά το πρόβλημα με τις εικόνες gif και τα emoticon το προκαλούσε το gif delayer που είχα στον chrome. Πληροφοριακά το αναφέρω.

Καλησπέρα.

Όταν ψάχνω για κάποια πληροφορία στο site μέσω του google χρησιμοποιώντας το site:rocking.gr δίπλα στην λέξη που θέλω να ψάξω, κάνοντας κλικ σε κάποια λινκ μου βγαίνει κάποια σελίδα της παρακάτω μορφής:

Το url της σελίδας το βλέπετε στο πάνω μέρος της φωτογραφίας. Τι παίζει, έχω πρόβλημα εγώ ή το site;

Κάτι πάτησα (:wink: και μίκρυναν τα γράμματα σε όλο το φόρουμ όπως όταν πατάς ctrl και scroll down, αλλά δεν πάτησα ctrl και scroll down, άρα τι φταίει; :frowning:

ctrl + 0 (μηδεν) πατησες ?

Τίποτα δεν πάτησα (νομίζω), μόνο στο φόρουμ είναι μικρά τα γράμματα, σε οποιαδήποτε άλλη σελίδα ανοίγω είναι όλα κανονικά. Σαν εισιτήριο candlemass :!:

Πάτα λοιπόν Ctrl+0 όπως είπε ο Deathster και θα στρώσει λογικά. :slight_smile: