Τι παίζει με το μάτι του ΑΡΧΗΓΟΥ?

ΦΑΕ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ:!::!::!:

Από τη μία ο Μαστέιν, από την άλλη το παγωτό και το άρωμα… δεν ξέρω τι να διαλέξω. Μάλλον το παγωτό που είναι και το πιο φτηνό από τα παραπάνω.

Διάλεξε τον απο πάνω.

Once you go black… :wink:

ετσι . σε εμένα ελα. στα σίγουρα.:smiley:

Καλή επιλογή και αυτή, δεν το είχα δει.

Το παγωτό διάλεξα που είναι πιο σίγουρο. Θα πάρεις π.χ. με σοκολάτα και δε θα σου βγει βανίλια στο τέλος.:stuck_out_tongue:

το χετε γαμήσει στο οφ τόπικ, έλεος:!:

:lol2::lol2::lol2:

[SPOILER]αμα εβλεπες και μπάλα , θα σε παντρευόμουν με κλειστά τα μάτια[/SPOILER]

Συγνώμη για το οφ τόπικ αλλά το θέμα προκαλεί και λίγο. Συν του ότι σήμερα δεν είμαι στα καλά μου.

εδω εχουμε βαλει παίχτη των heat, τρυπανια, παγωτα, και η άλλη ζητάει συγγνώμη. :lol:

ok, δεκτή η συγνώμη αλλά να σέβεστε το γεγονός ότι κάποιος περιμένει να ακούσει μια σοβαρή άποψη περί του θέματος.

σταματα ρε και θα το πιστεψει

Και ειναι τωρα σοβαρο θεμα αν το αλοιθωρο ματι τπυ DeMaio τρεχει στον κατηφορο;;;:stuck_out_tongue:

Αφού το ζητήσατε: σοβαρή άποψη μπορώ να εκφέρω μόνο αν τον είχα εξετάσει πρώτα τουλάχιστον με ένα φακό, να δω αν λειτουργεί το αντανακλαστικό της κόρης. Αν όχι, τότε είναι γυάλινο που ούτως ή άλλως ξεχωρίζει σαν υλικό ή έχει κάποιο νευρολογικό πρόβλημα.Η αποκόλληση αμφιβληστροειδούς έχω την εντύπωση ότι δε φαίνεται με μια φώτο. Αν αληθωρίζει θα το καταλάβουμε από το τη στροφή των δύο βολβών που πρέπει να έχουν τις ίδιες μοίρες στροφής στους φυσιολογικούς οφυαλμούς. Αν κάνω λάθος διορθώστε με κάποιος.

οκ συνεχίστε έτσι και θα φάτε όλοι ρίπορτ, θα δείτε:!:

ασε ρε Xlapatsas83

εχουμε κι απαυτονα

στο ροψκινγκ.γρ ομως δε συνηθιζουμε να εκφερουμε σοβαρες αποψεις αρα δε θα σου χρειαστει.