Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει

μεταλλάδες φλώροι έτσι γίνονται τα σωστά mosh pits :stuck_out_tongue:

Αυτό είναι που λένε… The Ultra Violence!

Δισκάρα από Death Angel!
Πάντως μιλάμε για τρελή παρακμή, βγαίνει ο κόσμος έξω πίνει και σκοτώνεται για το τίποτα, γιατί κοίταξες την γκόμενα μου ξέρω γω. Αυτή τη Πρωτοχρονιά πρέπει να σπάσαμε κάθε ρεκόρ βλακείας σαν λαός.

Ακόμα χειρότερο είναι πιστεύω το ότι κάθε λίγο και λιγάκι ακούμε για κάποια γυναίκα που δολοφονείται. Η κοπελίτσα η Τοπαλούδη στη Ρόδο, η Πέτρου στην Κέρκυρα που τη σκότωσε ο καριόλης “πατέρας” της, η Λαγούδη που η δολοφονία της ακόμα παραμένει ανεξιχνίαστη, γάμησέ τα, έχουμε ξεφύγει.

Δεν ακούμε μόνο για γυναίκες. Προχτές στον Πειραιά πήγε να διασκεδάσει ένας 21χρονος και τον δολοφόνησε ένας 30χρονος με 2 σφαίρες στο στήθος. Για ασήμαντη αφορμή.

Ναι ρε, αυτό ανέφερε και ο @shadowking69 πιο πάνω, απλώς με γυναίκες ακούμε περισσότερα πιστεύω.

Τίμια φαίνονται τα παραπάνω σούτια. Γνωρίζει κανείς την αφορμή ή απλά αραίωσαν τα μπάχαλα στα γήπεδα και είπαμε να γινόμαστε στα μπουζούκια τώρα?

Εγώ θα σταθώ στο πολύ εύστοχο σχόλιο του shadow για τη βλακεία που μας δέρνει σαν λαός. Κάτι που εξηγεί γιατί έχει πιάσει πάτο αυτή η χώρα.
Και όχι δεν είναι οι κακοί Ευρωπαίοι, οι εξωγήινοι ή δεν ξέρω κι εγώ ποιοι άλλοι που μας ζηλεύουν και θέλουν να μας καταστρέψουν :laughing:

πάντοτε υπήρχαν μανούρες σε νυχτερινά μαγαζιά , αλλά έχω την αίσθηση ότι πλέον είναι αρκετά μεγαλύτερο το ποσοστό εκείνων που “ψάχνεται” και γυαλίζει το μάτι τους για τσαμπουκά

Σε γενικές γραμμές, πολλή μαγκιά και πολύ συχνό φαινόμενο να μην σέβεσαι τίποτα και κανέναν , όπως πχ να ενοχλείς γυναίκες συνοδευόμενες ( το πιο απλό έτσι ; )

Νομίζω ότι ακόμα και όσοι χρησιμοποιούν αυτόν τον τρόπο διασκέδασης , πλέον έχουν σιχαθεί και τους απωθεί το κλίμα