Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Από τη βαρεμάρα της απομόνωσης σκαλίζω το youtube, τώρα βρήκα αυτό και μου φάνηκε αρκετά αστείο:

1 Like

5 χρόνια σπουδές ηλεκτρολόγου, αν με βάλεις μπορώ να σου υπολογίσω ενεργούς, αεργους, μιγαδικές ισχείς, ροές φορτίων, απώλειες, να αναλύσω μεταβατικές καταστάσεις στο κύκλωμα κλπ, και αναγκάζομαι να δώσω 30€ σε ηλεκτρολόγο για να μου αλλάξει το διακόπτη αφού δεν ξέρω από ποια μεριά κρατάμε το κατσαβίδι :handshake: :handshake: :handshake:

10 Likes

Έλα Αμερική να πληρώνεσαι $100 την ώρα για ιδιαίτερα μαθήματα σε όλα όσα ανέφερες, ώστε να διδάξεις όλα αυτά που ξέρεις σε κόσμο που επίσης θα χρειαστεί να δίνει έξτρα λεφτά σε ηλεκτρολόγο

1 Like

Γεννημένος καπιταλιστής

Re-born in the usa

Αν είναι ο Φουσέκης… τι να πω :joy:

5 Likes

Δεν ακουγεται ιδια η φωνη, αλλα εχουν περασει και πολλα χρονια.
Θα μπορουσε να ειναι ο ιδιος πιστευω, εχει σιγουρα σωστα τον τονισμο.
Κι εγω μπορω να μιμηθω την φωνη του Φουσεκη αρκετα καλα απο οτι μου εχουν πει παντως :stuck_out_tongue:
Σημαιοφορος Τριψιδης νεο ινδαλμα :joy:

3 Likes

Τη φωνή μπορείς να τη μιμηθείς, τον Αποστόλη δεν μπορείς να γαμήσεις όμως :stuck_out_tongue: :joy:

1 Like

Καλα ουτε αυτος τον γαμησε ιδιαιτερα :stuck_out_tongue:

Τον εκνεύρισε για τα καλά ρε.

Σήμερα το πρωι έμαθα πως το ταξίδι που είχε κανονιστεί στο Πορτο για την παράλλη βδομάδα, άλλαξε και θα γίνει στη Λισαβόνα μέσα Νοέμβρη.

Γιατί είναι ξενέρα ρωτάς? Γιατί υπολόγιζα πως θα πήγαινα και θα έβγαζα φώτο έξω απ’το Ντραγκαο (το Ντας Αντας έχει κατεδαφιστεί), με τη φανέλα του Μανωλάκη από τη σεζόν 03-04 που τους έβαλε το γκολ την προηγούμενη χρονιά, στις 18 Οκτωβρίου, δηλαδή ακριβώς 27 χρόνια μετά από όταν ο Ροτσα έλεγε ότι θα γυρίσει με τα πόδια.

Δεν ειμαι πια οπαδός της Παναθας, αλλά το χρωστούσα στον μικρό nnnkkkολα για εκείνα τα παιδικά χρόνια να έχω τέτοια φώτο και συνειρμούς.

1 Like

Όταν λες δεν είσαι πλέον οπαδός, εννοείς ότι τώρα είσαι φίλαθλος του Παναθηναϊκού η δεν ασχολείσαι καθόλου με την ομάδα;

Το 2ο

3 Likes

Το δημοσίευσαν προχτές. Από τα προτεινόμενα που μου βγάζει το facebook. Από τις στυγερές δολοφονίες που μου έχουν μείνει χαραγμένες στα 90s.

Δεν την θυμομουν αυτη την περιπτωση…Παντως “βρωμαει” μεγαλη συγκαλυψη…Ο Κουγιας ηταν αραγε ο δικηγορος του κατηγορουμενου;

Ακουω ενα αρκετα καλο ελληνικο True Crime ποντκαστ (μεχρι θανατου λεγεται) και ειχε την υποθεση της την προηγουμενη εβδομαδα, πολυ περιεργη υποθεση πραγματικα.

2 πράγματα με ανατριχιάζουν εδώ. Ένα το προφανές ότι ένα τέρας που έχει τόσο μίσος που μαχαιρώνει 100+ φορές έναν άνθρωπο κυκλοφορεί ανάμεσα μας και επίσης ότι μπορεί να σε σκοτώσει κάποιος που ξέρεις και εμπιστεύεσαι αρκετά για να βάλεις μες το σπίτι σου.

Μακάρι να βρεθεί ο ένοχος έστω και τώρα.

2 Likes

Βγαίνω 2-3 φορές τον μήνα και άρχισα και μεταπτυχιακό, τα νεύρα μου…

1 Like

Μόλις τώρα έμαθα, διαβάζοντας μια άσχετη είδηση, ότι ο Ραλφ Μάτσιο είναι 60αρης!!! Στην πρώτη ταινία ήταν ήδη 23-24 και φαινόταν για 16-17 το πολύ :thinking:

1 Like
3 Likes