Μεγαλυτερο φετιχ του φορουμ

__Τς-τς-τς… μικρότητες… :lol: :lol:

Οι AC/DC του Crabsody

επειδη στην καθημερινότητα μου είμαι αρκετά αθυρόστομος, ψηφίζω τα μπινελίκια. αμα δε ρίξεις το πρωι κανα βρισίδι, ή τουλάχιστον ατάκες όπως ‘που πας ρε κάμπια;’, ‘πάλι βαρουτιές κάνεις;’, ‘ουστ ρε ακαλαμόδιχρα’ και άλλα πολλά παρόμοια, τότε πως θα πάει καλά η μέρα σου; :stuck_out_tongue: 8) :twisted: :smiley:

Το οτι ειναι το πιο γαματο τοπικ φαινεται κι απ’την κατανομη των ψηφων. Λοιπον, κι εγω με την κατω παυλα του Βασιλη ειμαι.

Η ΚΑΤΩ, Η ΠΑΥΛΑ
ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΛΑ.

__Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!! :lol: :lol:

__Χρωστάω σφινάκια!! :lol: 8)

[quote=“Shadowcaster”]

__Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!! :lol: :lol:

__Χρωστάω σφινάκια!! :lol: 8)[/quote]

θα εισαι στο Party?

__Οχι… :cry:

__Θα… Θα… θα, είμαι Αθήνα… :x (μιά φορά έκανε Party το Rocking.gr στην Θεσ/νίκη και θα λείπω!) :cry:

Δεν ΘΑ λειπεις, ελειπες. Χτες εγινε και ακομα περιμενουμε τα σφηνακια σου. Συν του οτι η απουσια σου σχολιαστηκε αρνητικα και κακοβουλα. Μακια.

(Ξερεις ποσα δινει η Ρανια για ν’αλλαξω την ψηφο μου και να παει σ’εκεινη? :smiley: )

__Aααααχχ!! Αυτά είναι!! Να τι παθαίνει κάποιος για να φεύγει απο την πόλη (που είχε και σταθερή πρόσβαση στο internet)… τον περνούν σε post οι “νεοσέτ”, του την λένε και… έχουν και δίκαιο! :cry: :lol: :oops: :lol:

__Αααχ, ήθελα να 'μαι μωρέ… αφήστε τα, τι να κάνουμε -το επάγγελμα βλέπετε!! Οχι μόνο το party του Rocking έχασα, αλλά θα χάσω και Tool και Pain Of Salvation και θα πάρει και προβάδισμα η παλιο-Ράνια… :lol:

8O 8O 8O
να στείλω αντικαταστάτη για να έρθεις?.. ρε οι P.O.S. LIVE ειναί do not miss!!!
οσό για το προβάδισμα της Ράνιας το παλέυουμε χαχαχαχα

καλα ρε μονο 5 ψηφους μου δωσατε… :cry: :cry:
νομιζω δεν με αγαπατε… :cry: :stuck_out_tongue:
για αυτο θα σταματισω να βριζω κ ολα τα κειμενα μου θα τα γρφω πρωτα στο world για μου διορθωνει τα λαθοι… :stuck_out_tongue:

Νομίζω πως υπάρχουν κάποια νέα φετίχ στο forum:
α) Ο χίπικος έρωτας του Bluezlick.
β) Οι συνταγές των Tolkki/ Rangel.

Oι συνταγές της Rangel… :lol:

Νομίζω έχουμε ένα καινούργιο φετίχ στο forum και ανήκει σε όλους μας…Τα spoiler χοχοχο

εντελώς! έχω πορωθεί απίστευτα με τουτο το μαραφέτι!

Εμενα μου λες?? Ενα στα δυο ποστ μου εχει σποιλερ!!!

:stuck_out_tongue:

χαχα, εγω δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε!!!

Καιρός είναι!!!

:wacko:

Ιεροσυλε!!!

SPOILER ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!8)

To spam του freedom και του gigatron. :lol: