Το πιο κουφο πραγμα με το οποιο μαστουρωσατε / σας τριπαρισε

Με datura.Nομιμοτατο.Εδοκιμασθη στην τρυφερη ηλικια των 18 χρονων.Σας συνειστω να μη δοκιμασετε ποτε.Μαστουρα για 2 μερες σερι

oh bluezy :wink: τωρα μου θυμισες την 3ημερη, πριν κανα μηνα, που δεν ειχαμε κοιμηθει καθολου το 1ο βραδυ, κ λεγαμε του κοσμου τις ασυναρτησιες :lol:
δεν εβγαζες νοημα απ’ οτι λεγαμε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: …και κατα τις 6 το πρωι μπαινει ενας απ το ξενοδοχειο και μας λεει: ‘‘παιδια, για το μεθυσι κανει καλο το λεμονι’’ . :lol:
‘‘δεν μεθυσαμε’’, του λεει ενας φιλος μου. (και εκεινη τη στιγμη βγαινω απο το μπανιο): ‘‘ρε που ειναι οι φακοι μου?’’…’‘τους εβαλες σ ενα ποτηρι με νερο ρε ζωακι.’’ ‘‘α , ναι ρε συ, και τωρα που ειναι?’’ και πεταγεται μια φιλη μου : ‘‘ωχ, γ αυτο μου φανηκε πως το νερο ειχε γλιτσα??’’
:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
εγω γτ δεν το χα παθει αυτο? :stuck_out_tongue:

στους φιλους σου εφερες τπτ,???:lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

FAIRIES WEAR BOOTS

Goin home, late last night
Suddenly I got a fright
Yeah I looked through the window and surprised what I saw
Fairy boots were dancing with a dwarf,

All right now!

Fairies wear boots and you gotta believe me
Yeah I saw it, I saw it, I tell you no lies
Yeah fairies wear boots and you gotta believe me
I saw it, I saw it with my own two eyes,

Well all right now!

So I went to the doctor
See what he could give me
He said son, son, youve gone too far.
cause smokin and trippin is all that you do.

Άρε ο Ozzy πες μας για την μαστούρα αν ξέρεις κάτι από αυτήν… :roll:

Lock Warning no 1 !

Παρακαλείσθε να αναφέρεστε μόνο σε μη-ναρκωτικές ουσίες. Οι εμπειρίες του καθενός στο θέμα δεν πρέπει να κοινοποιούνται έτσι χύμα…

Εγώ μαστουρώνω με την μπάλα της ΑΕΚ φέτος…

Και με τις πρωτοτυπες παρομοιώσεις του Πανούτσου…

Ο Ali g (ο ίδιος ηθοποιός με αυτόν που παίζει στο Borat!!!) μιλάει με ειδικό για τα ναρκωτικά…Έπος με απίστευτες ατάκες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Η φάτσα του ειδικού σε αυτά που ακούει είναι όλα τα λεφτά!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χαχαχααχχχααχχααχαααχα

[size=6]ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ[/size]

oh bluezy :wink: τωρα μου θυμισες την 3ημερη, πριν κανα μηνα, που δεν ειχαμε κοιμηθει καθολου το 1ο βραδυ, κ λεγαμε του κοσμου τις ασυναρτησιες :lol:
δεν εβγαζες νοημα απ’ οτι λεγαμε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: …και κατα τις 6 το πρωι μπαινει ενας απ το ξενοδοχειο και μας λεει: ‘‘παιδια, για το μεθυσι κανει καλο το λεμονι’’ . :lol:
‘‘δεν μεθυσαμε’’, του λεει ενας φιλος μου. (και εκεινη τη στιγμη βγαινω απο το μπανιο): ‘‘ρε που ειναι οι φακοι μου?’’…’‘τους εβαλες σ ενα ποτηρι με νερο ρε ζωακι.’’ ‘‘α , ναι ρε συ, και τωρα που ειναι?’’ και πεταγεται μια φιλη μου : ‘‘ωχ, γ αυτο μου φανηκε πως το νερο ειχε γλιτσα??’’
:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kai egw… Kai etoimazomai na triparw to vrady tis Tetarths…

+1
Μακριά!!!
χαχαχαχαχαχαχα τι μου θύμησες χαχαχαχα
και εγώ σε τρυφερή ηλικία ήμουνα τότε και μάλιστα στο μαγικό νησί την Σαμοθράκη.

Τα θέλω μαζί.

Bενζίνη…
Από μπακάλικο…

Απογειωση αεροπλανου.

Σε φάση γυμνασίου είχα καπνίσει πλατανόφυλλο με πευκοβελόνες μέσα. Δεν μαστούρωσα αλλά ο λαιμός ήταν χαλιά για κανα - δυο μέρες μετά στο πολύ άνετο.

εχω βιντεο τον γιαννη να καπνιζει ξερες βελονες πευκου…

Upload στο rapidshare και δινεις λινκ:!:

ναι καλα ο karvou ευκαιρια ψαχνει να μου δωσει αλλους 3 βαθμους ποινης… και μετα … γεια σας… σε κανα meeting θα στο δειξω

Χαχαχαχχαχα πόσο τα σπάει! :bow2::lol3:

δεν ειδες που πετσοκοψε το jannis fan club??? ποιος νομιζεις οτι την πληρωσε