Εισιτήρια για συναυλίες στην Ευρώπη

8O 8O Υπάρχει ακόμα αυτός?[/quote]

Αυτος δεν εχει κανει το χοντρο στο fight-club ???[/quote]

Indeed!

Ο καινούργιος του Meat Loaf δίσκος είναι πολύ καλός!!! Ο λούτρινος ροκάς επέστρεψε!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Άτιμε ψηλέ, εκεί που σε ζήλευα που είσαι moderator :roll: ,τώρα σε ζηλεύω γιατί θα δεις και Meat Loaf ζωντανά!!! :oops: :oops: :smiley: :smiley:

Αρχηγέ για που είσαι??
Εγώ, επειδή μια φορά το καλοκαίρι δεν ήταν αρκετή, έκλεισα για Waters 12/5 στο Earls Court (λες να τίθεται θέμα σύγκρισης συναυλιακών χώρων με τους εξαίσιους δικούς μας!!!).

Εγώ πάντως περιμένω τις κινήσεις των K.I.S.S., Aerosmith και Motley Crue σχετικά με Ευρώπη και αναλόγως θα διαλέξω χώρα… 8)
Για τους 2 τελευταίους δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος ότι θα “πεταχτούν” στην ήπειρό μας, αλλά για τον Gene Simmons και την παρέα του, το έχω το προαίσθημα! :wink:

Αρχηγέ για που είσαι??
Εγώ, επειδή μια φορά το καλοκαίρι δεν ήταν αρκετή, έκλεισα για Waters 12/5 στο Earls Court (λες να τίθεται θέμα σύγκρισης συναυλιακών χώρων με τους εξαίσιους δικούς μας!!!).[/quote]

re file i8ela na kliso ke ego alla sanna ke poli makrines ine oi 8eseis pou minane?

Oi Motley paixane to 2005 London kai ta spasane!

I know… :cry: :cry:
Στις 19 Ιουνίου!
Είχα σκοπιά στον Έβρο εκείνο το βράδυ… :?

Τουλάχιστον είδα τους Maiden 2 μέρες μετά! :wink:

…και τους Sabbath και Velvet Revolver το Σάββατο!!!

Αρχηγέ για που είσαι??
Εγώ, επειδή μια φορά το καλοκαίρι δεν ήταν αρκετή, έκλεισα για Waters 12/5 στο Earls Court (λες να τίθεται θέμα σύγκρισης συναυλιακών χώρων με τους εξαίσιους δικούς μας!!!).[/quote]

Τυχερός είσαι. Εγώ ψάχνω για την Παρασκευή (11/5) αλλά δε βρίσκω με τίποτα. Οπότε θα πάω στη μαύρη και αν κάτσει, έκατσε! Το Σάββατο δε μπορώ γιατί θα είμαι Sheffield για Bryan Adams! Ο Meat Loaf είναι Δευτέρα και Τετάρτη στο Birmingham NEC, εγώ θα πάω τη δεύτερη-ήδη sold out παρεμπιπτόντως!!
Πάντως μην ανησυχείς, κανονικότατα θα σου το στείλουν το εισιτήριο.
Επίσης, σύμφωνα με τα λεγόμενα ενός φίλου μου, το Earls Court είναι απλά απίστευτο!

Re o Bryan Adams paizei kai sto Londino, esy periodeia se olh tin Agglia tha kaneis?? :stuck_out_tongue:

re file i8ela na kliso ke ego alla sanna ke poli makrines ine oi 8eseis pou minane?[/quote]

Σήμερα το πρωι που μπήκα πάντως στο ticketmaster.co.uk είχε διαθέσιμα σε καλές θέσεις (το κόκκινο tier) αλλά βέβαια των 50 λιρών…

Nai ta evlepa twra ta eishthria gia Waters. E den trelathika akoma!
Oute prokeite na dwsw 50 lires(=75 euro) gia na na borw na vlepw kai tipota oute 30 gia na eimai stou dialou tin mana! O Bryan Adams pio elkystikos mou fainetai! :stuck_out_tongue:
Kai fysika foul Journey kai Ellada-N.Korea stis 6 Fevrouariou!

Q: Mr. Simmons, I’ll get right to the point - when will KISS tour again?? Will you ever come back to Europe? I am having KISS withdrawals! - Jay Mitchell, London, England

A: “Sure we’ll tour. But no one knows right now, exactly when that will be.”

Πολύ πρόσφατη chatoσυνέντευξη. Μάλλον όμως θα αργήσει η περιοδεία.

Αρχηγέ για που είσαι??
Εγώ, επειδή μια φορά το καλοκαίρι δεν ήταν αρκετή, έκλεισα για Waters 12/5 στο Earls Court (λες να τίθεται θέμα σύγκρισης συναυλιακών χώρων με τους εξαίσιους δικούς μας!!!).[/quote]

re file i8ela na kliso ke ego alla sanna ke poli makrines ine oi 8eseis pou minane?[/quote]

Έχουμε μείνει ελάχιστες και τα εισιτήρια είναι πανάκριβα…Έγω αποδέχτηκα μια πιο οικονομική λύση…Αρνεμ στην Ολλανδία που έχω και φίλο και θα γλιτώσω τη διαμονή.

Μάλλον θα πρέπει να αρχίσουμε να ετοιμάζουμε τις βαλίτσες μας και να γεμίσουμε τον κουμπαρά μας γιατί ήδη έχουν αρχίσει τα μεγάλα φεστιβάλ της Ευρώπης να ανακοινώνουν ονόματα για το καλοκαίρι. Ίσως αυτά να αποτελούν και δείκτη (?) για το ποια συγκροτήματα θα περιοδεύσουν το καλοκαίρι και ίσως να περάσουν και από Ελλάδα (χαχα, καλό εεεεε!!!).
Έχουμε και λέμε: Το Sweden Rock είχε καιρό ανακοινώσει τους Heaven & Hell, το Rock am Ring ανακοίνωσε Linking Park, Smashing Pumpkins, Korn (αν κατεβάσετε την περσυνή εμφάνισή τους στο ίδιο φεστιβάλ θα καταλάβετε για τι μιλάμε!), Slayer, Evanessence, το Gods of Metal ανακοίνωσε Dream Theater, Heaven & Hell και έπεται συνέχεια…
Τώρα το τι θα δούμε εμείς στην Ελλάδα είναι μια άλλη ιστορία…Άντε και με τις υγείες μας…

Οι Linking Park και Smashing Pumpkins σου έκαναν εντύπωση και όχι π.χ η solo εμφάνιση του Ozzy στο ιταλικό Gods Of Metal στις 30 Ιουνίου; :wink:

Οι Linking Park και Smashing Pumpkins σου έκαναν εντύπωση και όχι π.χ η solo εμφάνιση του Ozzy στο ιταλικό Gods Of Metal στις 30 Ιουνίου; :wink:[/quote]

:oops: :oops: :oops: :oops:
Ζητώ ταπεινά άφεση αμαρτιών…Ουδέν γνώριζα…

:oops: :oops: :oops: :oops:
Ζητώ ταπεινά άφεση αμαρτιών…Ουδέν γνώριζα…[/quote]

Όχι από εμένα, από τον Ozzy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

…οι προσευχές εισακούστηκαν και οι Aerosmith έρχονται Ευρώπη το καλοκαίρι! 8)
Παίζουν σε διάφορες χώρες http://www.aerosmith.com/tour.cfm , αλλά εγώ
είμαι ανάμεσα σε Ιταλία (16 Ιουνίου) http://www.heineken.it/hjf/indexFlash.html και Σουηδία (6-9 Ιουνίου) http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=66709

Αν κλείσουν και τίποτα K.I.S.S. [-o< [-o< [-o< ,τότε ανεβαίνω Σουηδία ακόμα και με πατίνι!!! :twisted:

Εντάξει, φέτος περιοδεύουν της Παναγιάς τα μάτια (Aerosmith, Heaven and Hell, Genesis, Who κτλ) και εδώ ούτε μία ανακοίνωση ακόμα. Αν το φετινό rockwave είναι με τους γνωστούς πάλι, θα τα πάρω. :twisted:

Ουμπερ ξεθαμα, αλλα δεν εβρισκα κατι πιο σχετικο…

Λοιπον γνωστες μου (κυριως στον Μεταλως απευθυνομαι :p), αυριο βγαινουν τα εισητηρια για τους αγαπημενους μου Γκρην Ντεη και η προετοιμασια για το ονλαην τρεχαγυρευε αρχισε…

Επειδη ομως ειμαι μελος του φαν κλαμπ, δικαιουμαι να παρω μελος στο πρησεηλ. Το πρησεηλ (παπαρια δηλαδη 59 λεπτα πρησεηλ ειναι) αρχιζει λεει 9 GMT. Αυτο εννοει πως πρεπει να κανω λογκ ιν στις 8 (μιας που τωρα στο uk ειμαστε σε summer time αρα μια ωρα μπροστα)?

Αν δεν ηταν μονο μια ωρα το πρησεηλ δεν θα μενοιζε, αλλα ξερεις τωρα πως ειναι αυτα, και μετα τη νιλα που εφαγα για ac/dc δεν θελω να τη χαναπατησω.

Εγω καλου κακου απο τις 7μιση στο πισι θαμαι, αλλα τα φωτα σας γενικα θα΄ταν χρησιμα…

Γαμημενε χρονε, απο το λοστ και μετα μου’χεις κανει ζημια

Εδιτ: ξαναδιαβαζω το ποστ μου και ουτε γω βγαζω νοημα :expressionless: