Φωτογραφίες

Aγαπαμε τα αιλουροειδη!

O Γατοπόδαρος έίναι και γαμώ! Τα 100 τα κάνει σε 3,5 δεύτερα, αν θυμάμαι καλα…

Επίσης, νομίζω το είχα δει στο Planet Earth του BBC, ερωτηση δημοσιογράφου σε ένα τύπο απο ένα χωριο στην Ασια κάπου, γιατι τα σκοτώνετε ; Απάντηση, άμα έχεις 7 παιδια , που πεινάνε, και έρθει κάποιος και σου πει, φέρε μου μια σκοτωμένη τιγρη άυριο και, θα έχεις 50,000 δολλάρια, τι να κάνω εγω !

Δεν υπαρχει ζωο με τετοιο ονομα.

και η ουρά του είναι περίπου 1,5 μέτρο

τσε βάλε! :stuck_out_tongue:

Γατοπαρδος εννοει.

Το ξερω.

Ναι,και εγω! Στα Σπάτα έχει κανα 4 νομίζω!

Γουατ?

καμια συγγενεια?

Βγηκα μια βολτουλα το απογευμα, και ετσι οπως ανεβαινα στα βουνα και τα λαγκαδια, βλεπω αυτο.

Βρισκονται παντου.

:lol::lol::lol:
ΓΚΑΜΑΥ.

Δεν είναι τυχαίο ότι το γράψανε πάνω σε φραγκοσυκιά :razz:

Δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο τοπικ αλλα θελω καπου να διαφημιστω(δεν ειναι διαφημιση πλακα κανω).

Ο Π.Ο.Φ.Π.Α.(Πολιτιστικος ομιλος φοιτητων Πανεπιστημιου Αθηνων) και συγκεκριμενα ο φωτογραφικος τομεας διοργανωνει
ΕΚΘΕΣΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ των μελων του(δηλαδη ολους εμας)
Απο το ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΙΟΥ και για 2 βδομαδες
στη ΠΛΑΚΑ στο Μουσειο του Πανεπιστημιου αθηνων ΘΩΛΟΥ 5.Ωρες λειτουργιας-19:00-22:00
Εισοδος φυσικα ελευθερη.

Οποιος εχει μια κλιση στη φωτογραφια ή και οχι ας περασει να δει τα εργα μας.Ολοι ειμαστε φυσικα αρχαριοι ερασιτεχνες αλλα κανουμε προσπαθεια:D…
Οπως ξαναειπα δεν ειναι διαφημιση αφου δεν υπαρχει κανενα εισοδο για εμας(αυτο ελειπε) και η φαση ειναι περισσοτερο αυτοοργανωτη διοτι εμεις θα τρεχουμε την εκθεση.

Αν καποιος θελησει να ερθει ας μου στειλει και κανα Πμ για να γνωριστουμε κιολας:D

Δυστηχως το σκανερ μου τον παιρνει και δεν καταφεραν σκαναρω την αφισα.


Xoxoxoxo

](http://img32.imageshack.us/my.php?image=dsc00214g.jpg)[/IMG]

8O8O
εχει και παραρτημα στην αθηνα?:-k

Aυτο είναι γνωστο. Κοντευει να γίνει τουριστικο αξιοθέατο στη Θεσσαλονικη

πρεπει να στειλουμε τους συμφουρομητες απο αθηνα να φωτογραφησουν και το παραρτημα στην Πολη τους

το οποιο που ειναι;

‘‘υποκαταστημα αθηνων
σταδιου με γεωργιου σταυρου γωνια
απεναντι απο την εθνικη τραπεζα’’ :wink: