Φωτογραφίες

εσένα σε τιμάει, αλλά για να επανέλθουμε ον τόπι, ίσως να με μπέρδεψε το γεγονός ότι ση φωτό έχουμε έναν κώλο της διπλανής πόρτας. Απ’αυτούς που σου λένε καλημέρα στο ασανσέρ ξερωγώ…
Μου προκαλεί μέγιστη αίσθηση οικειότητας.
(και όρεξη για αύξηση της οικειότητας αυτής…8)8))

Το αποκατω ειναι το wallpaper μου αυτες τις μερες.Σποιλερ γιατι ειναι μεγαλη εικονα.
Νεα Ζηλανδια λοιπον !

χμπφ! Φλώρος! :thumbdown:

Ας επιστρέψουμε στους κώλους! 8):stuck_out_tongue:

Λοιπον αφενος επειδη δεν φαινεται πια η φωτο και αφετερου γιατι εκανε παταγο, ως ηλπιζα, την ανεβασα imageshack για να μεινει για ΠΑΝΤΑ εδω.

Ουτε φωτοσοπιες …ουτε τιποτα…και οπως λεει ο φιλτατος Βλεεδιν, το κοριτσι της διπλανης πορτας.

Σεβασμος και Θαυμασμος.

Kαι για να θυμηθουμε μια κλασικ φωτο …

ρε το πιστευεις οτι πριν απο λιγο εψαχνα τα τοπικ και επεσα πανω της???
μαλακας εμεινα.
Κ-Ω-Λ-Α-Ρ-Α.
μετα φταινε οι βιαστες,ε?:lol:

ρε παιδία δεν μου λέτε και που μενετε όλοι εσείς με τα girl next doors και τι κάνω λάθος τόσα χρόνια γιατί εγω όπου έμενα η χοντρή γριά θα πετύχαινα η στην προκειμένη περίπτωση γιαπωνέζα -.-

μακράν απο τα μεγαλύτερα urban legends αυτό του girl next door :roll:

To ρημαδι το DNA φταιει !

Kαλα ναι.Ολοι διπλα σε μοντελα μενουν !

To girl next door δεν είναι έρμπαν λέτζεντ. Υπάρχει, αλλά τα’χει με το boy next door και κάνουν άγριο σεξ όλη νύχτα και δε σ’αφήνουν να κοιμηθείς… :frowning:

αν δεν απατώμαι εσύ δεν έχεις girl that comes to your door? μου αρέσει που το παίζες και πιστός σε άλλα τοπικ[-X

εντίτ:δικαιολογίες του τύπου δεν με αφήνουν να κοιμηθώ για αυτο το είπα και που πήγε το μυαλό σας δεν περνάνε εδώ έχουμε καταλάβει τι κουμάσι είσαι του λόγου σου!

Πόσο κωλάρα μπορεί να χει η παραπάνω?? :cry:

Μπαίνω γιουπορν δεν την παλεύω

Είσαι θεός! :twisted:

Εδιτ: μία φωτό που χα τραβήξει οδηγώντας το χειμώνα από το προπορευόμενο όχημα. Uber alles!

Καλη διασκεδαση!!!:smiley:

Eγώ προχθές κατάλαβα ότι τα girls next door (νεξτ πολυκατοικία βασικά) είναι λεσβείες, όταν τις είδα να φιλιούνται στη μέση του δρόμου (ενώ φορούσε η μία σορτσάκι και η άλλη κολλάν).

:slight_smile:

ε, που το προβλημα.?

Ποιός είπε ότι υπάρχει πρόβλημα?

Πρόβλημα υπάρχει όταν ΔΕΝ τα κάνουν αυτά δημόσια.

χαχαχα… ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙ!!!:D:D:D

Ο Άη Γα**σου πού είναι;

Σαν τον Αη Ποντ κανεις!