Φωτογραφίες

γουατδεφακ?

Ξαφνικά θυμήθηκα αυτό
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=626261&postcount=2003

και λέω ότι

Ένας άντρας που φοράει αυτό το μπλουζάκι = ένας αστείος / χαζούλης / γκέη (:wink: άντρας
Μια γυναίκα που φοράει αυτό το μπλουζάκι = πουτάνα

ρε γουατς…και τι να πει το γεγονος οτι η μια “βλεπεται”?

με το στανταρακι οτι σιγουρα γ@@εται (με πολλους,μαλλον) την ριχνει σε αλλη κατηγορια!

και μονο το γεγονος οτι δεχτηκε να φορεσει τετοιο μπλουζακι και ΟΧΙ για δικο της προσωπικο “ξεκ@@@ωμα” τα λεει ολα!

Scourge Of God

και λέω ότι

Spoiler
Ένας άντρας που φοράει αυτό το μπλουζάκι = ένας αστείος / χαζούλης / γκέη (:wink: άντρας
Μια γυναίκα που φοράει αυτό το μπλουζάκι = πουτάνα

οχι…διαφωνω…και ο μαλακας με το μπλουζακι στη φωτο, παλι ΓΤΠ ειναι!

Μιά γυναίκα που φοράει αυτό το μπλουζάκι=όλα τα ποτά και οι είσοδοι τζάμπα, μεταφορικό μέσο για το σπίτι τζάμπα κ.ο.κ.

Ένας άντρας που φοράει αυτό το μπλουζάκι=καμένος που θα πληρώσει 100 ευρώ για να γίνει λιώμα και θα ψάχνει ταξί τα ξημερώματα

:razz:

Ωρες ωρες δεν σε καταλαβαινω, αλλα μετα θυμαμαι πως ακους και Μεγκανταιθ :expressionless:

εδιτ για μεγκαθηριον: Kαλα δεν ειπα πως επικροτω το γεγονος, τα μπλουζακια, το νησι, την Χ Ψ παρτολα, απλα δεν θεωρησα σκυλομουρα τη δευτερη.

Σε αντιθεση με τις αλλες 2 που ευτυχως εχουν πισινο :slight_smile:

Eπρεπε να τον εβλεπες πως κοιταγε τις σορτσακοφορουσες οταν τρωγαμε παρεα σουβλακια.Για ξεκαρφωμα τα λεει!

για τον απλουστατο λογο πως αν βγει η γκομενα και φωναξει ‘θελω φυστικι’ θα εμφανιστουν καποσοι εθελοντες

ενω αν βγει ο χαζουλης στην καλυτερη να βρει καμια μεθυσμενη :stuck_out_tongue:

εντιτ
σε χαλαει ο μαστειν μωρη

οχι φιλε μου , σοβαρα μιλαω… θα ηθελα να δω πολυ αυτο το νησι να εξαφανιζεται απο το χαρτη…

κ προφανως δεν εχω προβλημα με την σεξουαλικοτητα του καθενος, αλλα αυτος ο μυκονιατικος κοσμοπολιτισμος ειναι εμετικος… θα παραδεχομουν τις τυπισσες αν φορουσαν τα ιδια μπλουζακια, εκτος μυκονου…στην δουλεια τους, στο τραπεζι των συγγενων, στη επομενη συνεντευξη για δουλεια, κ.ο.κ… αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι εκτος μυκονου θα το παιζουν πιο παρθενες και απο τρου παρθενα…

συμφωνω με Isis…πανε ολες στη μυκονο και νομιζουν οτι ειναι καποιες…

Δεν έχω πάει ποτέ Μύκονο, αλλά ξέρω 2-3 Μυκονιάτες που εμπιστεύομαι και το νησί δεν έχει μόνο αυτά που λεει Isis και ξέρει και ο περισσότερος κόσμος. Έχει από όλα, από μέρη για γυμνιστές κτηνοβάτες μέχρι μέρη για χαλαρές οικογενειακές διακοπές. Απλά τα ξέκωλα και το lifestyle με τα ζώα από φελλό, δυστυχώς κερδίζουν τη δημοσιότητα και προσελκύουν πολλούς παρόμοιους τους, βγάζοντας την κακή φήμη στο νησί (για αυτό κι εμείς στην Ανδρο ΔΕ θέλουμε τουρίστες :p)

Γενική παρατήρηση γιατί τα “γκουχ γκουχ” μου δε τα καταλάβατε: Για πολλοστή φορά, ποσταριστήκαν 3 κώλοι, στο χιουμοριστικού και unisex χαρακτήρα τόπικ με τις “Φωτογραφίες” και έγιναν άπειρα σχόλια για αυτούς και για το τι θέλει κάποιος να τους κάνει. Είναι τυχαίο που τις γυναίκες στο οφ τόπικ πλέον τις μετράμε στα δάκτυλα;

χαχα πολυ σωστα τα “διδαγματα” του καρβου…και εκει που ειμουνα απορροφημενος απο το ποστ του με αποτελειωσε!!!χαχαχα μου θυμησες την γνωστη σκηνη τωρα…

Δεν θελουμε να βρουμε γκομενα σε φορουμ και γουσταρουμε κ0λαρακια

ενώ τα μγιούζικ θρεντζ δέχονται επίθεση από τάγματα αμαζόνων.

Το θρεντ λέγεται φωτογραφίες και όχι σχέδια.

Καλά κοίταξα πίσω και έχασα το φως μου με τις φωτό κι αυτά που ειπώθηκαν. Καλά ρε φίλε, δε λέω, κορίτσια για σπίτι, αλλά η μπλούζα έλεγε super paradise. Περιμένατε κάτι διαφορετικό?

:lol::lol::lol::lol:

Α, δεν έχει γυναίκες στα μουσικά τόπικ; Ε, ας αρχίσουμε τότε να ποστάρουμε κι εκεί γυναικείους κώλους σαν ξελιγωμένοι… :roll:

πλέον είναι ass and them η κατάσταση

:lol3: :lol3:

μπορουμε επισης να μετονομασουμε την κατηγορια σε

music for them asses

:ban: