Φωτογραφίες

μαθε τεχνη και αστηνε…:stuck_out_tongue:

φοβερο το απο πανω

Εχω τουλαχιστον 3-4 απο αυτα.

κλαιω με το “revive insects” πραγματικα οτι πιο αχρηστο!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Το forum έχει μπει στο σωστό δρόμο. Συγκινημένος ποστάρω αρχειακές φωτογραφίες από τις παλιές καλές ημέρες, εκείνες τις αθώες ημέρες, τις ανέμελες…
Το ένδοξο παρελθόν που φωτίζει το μέλλον…!


αχαχαχαχα το τελευταιο μαμησε

κατσε να κανω φολοου τον μαλακα

Πείτε μου ότι έχει διαβάσει Μαξ Βέμπερ και δεν το σκέφτηκε μόνος του αυτό. Και ίσως αρχίσω να τον σέβομαι λίγο περισσότερο απ’όσο τον σέβομαι τώρα.

να σου πω κατι αυτο που γραφει δεν ειναι τπτ τρελο ισα ισα τα αυτονοητα μας λεει.

αλλα το θεμα δεν ειναι αν ειναι παρανομη ή οχι η βια των ματ.

το θεμα ειναι με ποιον τροπο χρησιμοποιουν τη βια.

αρα το ποστ τζαμπα εγινε

Eίμαι εναντίον του να λέει ό καθένας, ειδικά από θέση ισχύος, ειδικά σε ένα τόσο μη ελεγχόμενο περιβάλλον όπως είναι το διαδίκτυο, ό,τι παπαριά του περνάει από το κεφάλι χωρίς να μπορεί με κάποιο τρόπο να την τεκμηριώσει θεωρητικά. Εκεί πήγαινε το σχόλιό μου.
Τον συγκεκριμένο δεν τον έχω ικανό να τεκμηριώσειι τίποτα.

Τώρα, το πώς χρησιμοποιούν τα ματ τη βία έχει ολοδικό του θρεντ, είναι άλλη συζήτηση. Και οι θέσεις περί κράτους και βίας έχουν κριθεί από πολλούς και είναι άλλη συζήτηση.

ΠΟΣΤ ΠΙΞ ΟΡ ΓΚΕΔΕΦΑΚΑΟΥΤ!

[SPOILER][/SPOILER]

:):!:

Well,looks like…

[SPOILER]…that cop is pissed[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=6YMPAH67f4o[/SPOILER][/SPOILER]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,ένα καιρό το ανάπηρο 9gag πόσταρε συνέχεια τέτοια. Κόπηκαν μετά!

Λιώστε με Horatio and double glasses… http://9gag.com/search?query=csi%20obama%20horatio

Το αγαπημένο μου μιας και έχω επαφή με το άθλημα

Έχεις επαφή με το άθλημα; Δήλωσε ομάδα και πέρνα απο το thread του nba, το καλύτερο αθλητικό thread του φόρουμ 8)

Είχα γράψει κανά 2 φορές στο συγκεκριμένο θρεντ αλλά μετά λόγω δουλειάς (ξυπνούσα 6 το πρωί) δεν είχα επαφή με ΝΒΑ και το παράτησα. Πλέον μόνο TOP 10 βλέπω και διαβάζω μερικά νέα.
Θα ξανά επιστρέψω ενεργά.
Δεν υποστηρίζω κάποια συγκεκριμένη. Με τις μισές δεν ασχολούμαι, τις άλλες τις κράζω (Miami, Lakers, Mavericks).
Εντάξει συμπαθώ Oklahoma, Celtics, Toronto.

Να μας συγχωρέσει ο Κρισπε!