Φωτογραφίες

Έβαλες με ηγετικό τρόπο τα πράγματα στη θέση τους, ωστόσο για τον Αλέξη μιλάμε, δεν νομίζω να κολλάει σε κάτι τέτοιες λεπτομέρειες.

1 Like

Ούτε κι εγώ το νομίζω. Άλλωστε το είπε κι ο Μητσοτάκης, τα ψηφοδέλτια του Σύριζα είναι luben.

2 Likes

4 Likes

Μέρες που είναι

9 Likes

5 Likes

10 Likes

6 Likes

3 Likes

2 Likes

πως μου διεφυγε αυτη η δισκαρα του 1984 για το λετς πλε ι …θυμαμαι το εβαζα καμια φορα με τα ανηψια καβαλα στους ωμους οταν ηταν μικρα, να χορευουμε…στις παιξε πανκ 45 (καλα δεν της λεω?) στροφες ομως… :sweat_smile:
…την κατανοηση σας,καληνυχτα,καλημερααα

10 Likes

Σε παρακαλώ, φτιάξε την αλφαβητική/χρονολογική σειρά των δίσκων σου.

4 Likes

ενταξει,ενταξει…εχεις τα δικια σου ,πιο παλια σε καποια θα μποουσα να τα χωριζω σε ειδος,αλφαβητικα,χρονολογικα,βασει τριχοπτωσης μελων,χρωμα σωβρακακια manowar κτλ κτλ… :joy:

αλλα πλεον προσπαθω να σταματησω τη συνδρομη μου στο συλλογο ψυχαναγκαστικων και σε αυτο βοηθανε και τα λετς πλε ι μιας και ποτε δεν θα φτιαξω την λιστα που θα ηθελα,δεν υπηρχε και δεν θα υπαρξει και ας με ενοχλει λιγο :roll_eyes:,για αυτο και μερικα cd ειναι και αλλα οχι…οοοπου κατσουν πλεον ,αλλωστε… :arrow_heading_down:

συναθληται ψυχαναγκαστικοι,ας το παλεψουμε,θα κανω την αρχη με το RIDE THE ΩΧΡΑ ΣΠΕΙΡΟΧΑΙΤΗ TO YOUTHANASIA (ξερναω και μονο που το εφτιαξα …αυτο :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:)

9 Likes

Θήκη, βιβλιαράκι, CD, 0 στα 3;;;

1661377976655

5 Likes

Soviet anti-religion poster, 1924.

6 Likes

1 Like

Give a bit of mmh to me and I’ll give a bit of mmh to you…

(Sorry, αλλά εδώ και μέρες βλέπω αυτή τη φωτογραφία και δεν άντεξα)

4 Likes

17 Likes

Σου έχω έναν εύκολο τρόπο να τους εντοπίζεις στο ίντερνετ.

1 Like

Όταν θέλεις να πας σε όλα τα λάιβ

5 Likes