Φωτογραφίες


Με τις ένοπλες δυνάμεις κοιτάει δεξιά, στα καμένα, αριστερά. Πσσς ντιπ σιτ

1 Like

Πότε θα κοιτάει πάνω και θα βλέπει χώμα είναι το ζήτημα

6 Likes

Άμα είναι σαν τον παππού του τον Δρακουμέλ την κάτσαμε κάποιοι εδώ μέσα:p

6 Likes

:joy: :joy:

4 Likes

Πολλά κιλά μπάλα και πολλά κιλά μέταλ. Βιρτουόζος της μπάλας και της ζωής γενικά. Respect

12 Likes

5 Likes

image

4 Likes

Καλα εδω πανω ειμαστε σχεδον στα 5 :stuck_out_tongue:

1 Like

Το πρόσθετο ευρώ είναι για την κέτσαπ και τη μουστάρδα

2 Likes

Το σουβλάκι ή το καλαμάκι; :stuck_out_tongue:

Αστειεύομαι, εννοείται συντάσσομαι με τους Θεσσαλονικιώτικους… ορισμούς! Αλήθεια υπάρχει ακόμη ο Γιώτης ψηλά στην Μπότσαρη, καθ΄οδόν για το γήπεδο του νυν πρωταθλητή Ελλάδος; Πολλές φορές όταν βρισκόμουν εκεί σε αυτόν τρώγαμε!

Δεν χρεωνονται αυτα.Χρεωνονται οι εξτρα σαλατες πχ το τζατζικι.

@Ian_Metalhead Ο Γιωτης υπαρχει ακομα ναι

:bangbang:

Τι θα σας εκάμουμε εσάς ωρέ

1 Like

Σαντουϊτς με γυρο; Ε καλα, δεν ειναι και πολυ καλυτερο, μεταξυ μας :stuck_out_tongue:

Ενταξει εσυ αν ερθεις εδω μπορεις να δειχνεις φωτογραφιες για το τι θελεις :joy:

Εγω προσωπικα σερβιρομαι μια χαρα κι εκει κι εδω :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ψωμι με υλικά μέσα (η κ γυρο) → sandwitch (fair ορισμος θα ελεγα)

Πιτα με γύρο μέσα != σουβλάκι :sweat_smile:

Change my mind :innocent: :rofl:

3 Likes

Σήμερα ξεπέρασα τον εαυτό μου.

39 Likes

Η φάση είναι " και κάπου δεξία της λιμνούλας βλέπουμε μερικά υπέροχα έλατα".
Πέρα από την πλάκα μιλάμε για ΕΠΟΣ

2 Likes

Μλκ, αυτη ειναι ταυτοχρονα πινακας ζωγραφικης και φωτογραφικη πανδαισια. Συμμετρια, mirroring, clarity, τι πραγμα εφτιαξες εκει;;;; Εργο τεχνης, μπραβο.

1 Like

Βλέποντας την παραπάνω πανδαισία, θυμήθηκα για κάποιο λόγο την Τριχωνίδα (…), που είναι λίγο πιο έξω από το χωριό μου και ένα debate που είχαμε το καλοκαίρι κάτω Κρήτη με τον πατέρα μου (που είναι από εκεί): καθώς προτείναμε με την κερά Λούπενα σε γονείς να τους πάμε Πάσχα ταξίδι εξωτερικό, ανέφερα σε συζήτηση για πιθανούς προορισμούς τη λίμνη Κόμο (επειδή την έχω συνδυάσει με σχετικά εύπορους και εύπορους+++ συνταξιούχους :stuck_out_tongue: ).
Τότε λοιπόν τέθηκε από το πουθενά ένα debate Τριχωνίδα vs Κόμο (…) από τον κύρη μου “και οκ, στη πραγματικότητα πέραν της γύρω γύρω φύσης και βιλών (…) τι διαφορά έχουν;” (που βαριέται όχι απλά να έρθει Αθήνα, αλλά να βγει από το Ηράκλειο καλά καλά και να πάει σε κανένα χωριό εκδρομή εκεί κοντά).
Κάπου εκεί, η λογική εγκατέλειψε το πλοίο με προτίμηση να πνιγεί στον πάτο (της Τριχωνίδας i guess) και σήκωσα τα χέρια ψηλά

Άσχετο, είπα να το πω με ρίσκο να αμαυρώσω -εμμέσως ίσως αλλά χωρίς κακή πρόθεση- την φωτογραφιάρα του Hopeto :upside_down_face:

2 Likes