Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ FANS-ANTIFANS!ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΙΑ ΑΥΤΗ Η ΜΑΧΗ…ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΑ!ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΝ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΠΙΤΙΘΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΟΥ ΓΡΟΥΠ Κ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ…ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΥΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΟΥΣ (ΟΧΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ) ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ Η Κ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ!ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΟ Η ΓΤ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΕΤΕ!!ΟΧΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΓΡΟΥΠΣ…ΑΡΚΕΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΥΤΗ Η ΚΟΝΤΡΑ…Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΗΝΗ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΕΜΟΣ!ΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Εντιτ:

ALLA POIOS XEKINAI TIS VEDETES DEN INE KE AFTO MEGALO THEMA?

ψευδωνημο: μεταλας

RE TI THA GINEI BLEPO SE AUTO TO FORUM
MINIMATA GIA TOUS RED HOT CHILLI PEPERS
KAI GIA TOUS MAIDEN AXETA PRAGMATA TELEIOS ESEIS OLOI OI METALADES SKEFTITE LIGAKI EXOUME JEFTILISTEI???
MALLON NAI AN OXI TOTE KANTE KATI GIA NA MIN BLEPOUME TETOIES BLAKEIES
AAA EIDA PROSFATA SE ENA KANALI NA SIGRINOUN TOUS METALLICA ME ENA ALLO SIGROTIMA TOUS RED HOT…!!!SE LIGO THA SIGRINOUNAI KAI TOUS MAIDEN ME TON SAKI.OPOTE KAPOIOS NA KANEI KATI NA MIN BLEPOUME TETOIES ANOISIES.EIMAI TSANTISMENOS ME TIN OLI KATANTIA.BLEPO EPISIS KATI ILITHIOUS POU LENE GIA TOUS METALLICA OTI TA DIO TELEUTAIA CD TOUS EINAI BLAKEIES REEEE AKOUSTE TA PROTA KAI META BGITE NA MILATE.AUTA ITHELA NA PO KAI ELPIZO NA BGEI KANENA ELLINIKO SITE ME THEMA TO METAL AN EXEI IDEI BGEI TOTE NA TO PEI KAPIOS ANTE GEIA.
STAY HEAVY

ΑΛΛΟ: http://www.mad.tv/forum/showflat.php?Cat=&Number=10215&page=148&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1#10215

χαχαχαχαχαχαχαχα

εντιτ…Κι ΑΛΛΟ!!!:

λοιπον, σε τοπικ για το καλυτερο ροκ γκρουπ ολων των εποχων. Λεει ενας Rage Against the Machine! Και απανταει ο αλλος: SORRY ΑΛΛΑ ΟΙRAGE AGAINST THE MACHINE TΩΝ ΟΠΟΙΩΝ EIMAI FAN ΠΑΙΖΟΥΝ HARDCORE KAI OXI ROCK.ΟΙ NIRVANA.OI ΛED ZEPPELIN KAI OI METALLICA EINAI METAL ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.

Ενας αλλος:

ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΠΑΛΑΙΟΝ ΑΡΧΩΝ.ΓΟΥΣΤΑΡΩ DOORS,DEPECHE MODE KAI ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΗΝΙΚΑ!!!

και του απανταει:
ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ DOORS.XAΡΗΚΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ!BAY!!!

ΑVRILAKI!!!8O NAAAAAAAI!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πινουμε ουζα μια παρεα προχτες. Μαζι μας ενας φιλος 47ρης παντρεμενος χρονια, με 4 κορες.
Καποια φαση πεταει ενας φιλος την ατακα…Μα καλα ρε Γιωργο, 4 κοπελες εχεις, θα’ναι γεματο το σπιτι με κυλοτες και στριγκακια…

Απαντηση… Πηγα και αγορασα μια 20δα μποξερακια, 5 για την καθεμια, να τα απλωνουν μετα τη μπουγαδα και να νομιζουν οι επιδοξοι γαμπροι πως ειναι το σπιτι γεματο αντρες…Ετσι και πατησει κανενας εδω μεσα θα του σπασω τα ποδια μ’αυτο…και βγαζει μεσα απτο τζακετ ενα σιδερικο οπως του Dirty Harry…#-o

Α ρε μανιαταραιοι…lol

H ακόλουθη είναι συζήτηση είναι αληθινή! Έκανα σε μια παρέα την ακόλουθη φιλοσοφικοξυστική παρατήρηση:

  • Μα καλά είναι δυνατόν να μην ξέρει κάποιος τα ονόματα των Beatles;

Η κοπέλα ενός φίλου πετάχτηκε.

  • Εγώ τα ξέρω! Είναι ο Paul McCartney , ο Ringo Starr, ο George Harrison και ο άλλος, μωρέ πως τον λένε… (ατάκα πρώτη)

Μετά από πολύ ψάξιμο, μονολογεί πως δεν είναι και πολύ σημαντικός ο τέταρτος. Έκπληκτος και χωρίς ειρωνεία, της λέω:

  • Μα… Ο John Lennon!

-Α, ναι, ναι! Αυτός που είχε την κακιά γυναίκα, τη Yoko… Yoko… Εεεε… Yokoooo…

Δεν άντεξα. Ειρωνεύτηκα.

-Τη Yoko Choko!

-Ναι, μπράβο αυτή! (ατάκα δεύτερη)#-o

Σε ομιλια για τους Green Day:

hi!!! to onoma sou???

to onoma mou einai antonia.to diko sou ?

elena xarhka!!! poso eisai???

kai ego xarhka para poly…eimai 16…esy???

kai ego mia ap’ta idia.deutera lykeiou!!! eides epesa sto swsto atomo…ap’oti vlepw eisai kai fun twn tokio hotel!!!

paaaaaaaanta einai h megalh mou agaph!!! esena s aresoun??

mou aresoun para poly!!!kai ta tragoudia k to style tous k ola!esy apo pote eisai fun tous???

peripou apo prin 2 xronia!!! phgaina 3h gumnasiou otan ts ema8a dld akousa to schrei sto mad!!! kai fusika ksetrela8hka!!! u???

a! ego eimai kainouria!! apo fetos to xeimwna!!k ego to schrei akousa k xetrelathika!argotera akousa k to monsoon k to scream k alla kai xetrelathika akoma perissotero

x einai teleioi ti na leme twra???

fysika kai einai telioi! k einai k poly mikroi!poios tha to fantazotan oti tha kanei apo toso mikros rock kariera!!..pantws to aksizoun

ame na se rwthsw apo poia perioxh eisai???/

eimai apo axaia peloponnhso!what about u??na se rwthsw kt? pws vazeis tis eikones na fenontai sta post sou?eimai stranger akoma k den xerw!!!

Αυτα τα αναφερω για να δουν οι μοντς οτι υπαρχουν χειροτερα οφφ-τοπικ! :stuck_out_tongue:

Edit: ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΚΕΡ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΙΝΗΣ ΕΠΟΧΗΣ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ.ΕΚΤΕΛΕΙ ΕΡΓΟ!!! (αυτο για τον Πλιατσικα)

Ξανα εντιτ:

ΑΦΩΝΟΣ,ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΣ,ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΠΟΙΗΤΗΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ

:lol2:

http://www.mad.tv/forum/showflat.php?Cat=&Number=224812&page=1&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1#224812

Απίστευτο τόπικ:lol:

“…μπαινοβγήκα 3 φορές…” :lol:

Απο στηλη Cosmopolitan:

Μελίνα : Αγαπητό cosmoforum. Το πρόβλημα μου είναι λεπτό… όσο και ένας φακός επαφής! Χρόνια τώρα έχω μυωπία (είμαι 20 χρονών) και φοράω φακούς επαφής. Το αγόρι μου κάθε φορά που το κάνουμε θέλει να εκσπερματώνει στο πρόσωπό μου. Όμως κάθε φορά φεύγουν πιτσιλιές και μπαίνουν στα μάτια μου. Και ξέρετε με τους φακούς επαφής τσούζει πάρα πολύ μετά, και τα μάτια μου είναι κόκκινα για 2 μέρες. το κακό είναι πως χτες που το ξανακάναμε κοκκίνισε πάρα πολύ το μάτι μου και ως τώρα με τσούζει του θανατά. Θα πάω σε οφθαλμίατρο αύριο αλλά τί να του πω;;; Ντρέπομαι μέχρι τρέλας. Και τί να κάνω για να σταματήσει αυτό το πράγμα;;;

Απαντηση:Να κάνεις λίγο στην άκρη…

:lol3:

έλα ρε φρίντομ υπερκλασικό το έχουμε διαβάσει ίσα με 2 δις φορές…

:frowning: :frowning:

Συνωμη, μου το στειλαν και ισελα να το ποσταρω…:frowning: :frowning: :frowning:

Μεγάλη ατάκα είπε πριν λίγο ο Ευαγγελάτος στις ειδήσεις του ΑΝΤ1. Μίλαγε για τους Τούρκους στρατιώτες που έπιασαν αιχμαλώτους οι Κούρδοι και αφου τελείωσε το εκεί ρεπορτάζ λέει:

“Ας πάμε τώρα σε κάτι δικό μας. Ο καρκίνος του μαστού…” :lol:

Απορία, ο Ευαγγελάτος κινδυνεύει από καρκίνο του μαστού ή οι Κούρδοι και οι Τούρκοι δεν κινδυνεύουν από καρκίνο του μαστού?:stuck_out_tongue:

Eγω παλι δεν το ειχα διαβασει ποτε.
Η απολυτη αθλιοτητα.[-X

:stuck_out_tongue:

Ilithiotita ennoeis.

να βγάζει τους φακούς

Asteria mou kserete nomizw oti borei na kleinei kai ta matia. Vevaia tha mou peite tha xasei to goal alla ama exeis dei olo to match tote den peirazei. Yparxoun kai replays!:stuck_out_tongue: :lol:

Με φιλη παιζουμε ταβλι σε καφετερια στα Εξαρχεια. Ριχνει το ζαρι και φερνει τεσσαρες. Εκεινη ακριβως τη στιγμη βαζει στο μαγαζι το Holy Diver κι εγω αναφωνω “Dio, Dio!”. Μου απαντα “Τι ντυο? Τεσσαρες εφερα!”…

“O Phil Collins έχει αρχίσει να χάνει την ακοή του, κάτι που τον κάνει τον πιο τυχερό από όλους μέσα σε μια συναυλία του Phil Collins.”

από τον Simon Amstell στην εκπομπή Nevermind the Buzzcocks

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Απο rock-forum.gr

Εγω προτιμω τους καινουργιους Metallica,οι παλιοι απο Kill 'em all μεχρι …And Justice For All δε μου πολυαρεσουν.Το St. Anger ειναι το αγαπημενο μου αλμπουμ τους.Ξερετε τιποτα για την καινουρια τους δισκογραφια?

Νταξει, σεβαστη η αποψη του καθενος αλλα αυτο μου φανηκε αστειο :lol:

Αλλος ενας διαλογος…(για τους σλιπνοτ):

  • Ine apo tis Bandes pou sixenome
  • Γιατι τους συχαινεσε;
  • Kala ase prota apola den ime fan tis Black kai trash metal kai den mou aresi o ixos kai i mousiki pou paragoun kai exoun xalia emfanisi

:lol:

Στο debate

Χατζηνικολαου : Αν δε συγκεντρωσετε πλειοψηφια υπαρχει ενδεχομενο να συνεργαστειτε με καποιο αλλο κομμα, οπως το ΠΑΣΟΚ η το ΛΑΟΣ;

Καραμανλης : Όχι, με το ΠΑΣΟΚ κα την αριστερα μας χωριζουν μεγαλες ιδεολογικες αποστασεις…

#-o :lol: :lol: :lol: