Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

Παμε τωρα ολοι μαζι να κανουμε οτι γελαμε με το αστειακι γιατι αλλιως θ’αρχισει να γραφει με κεφαλαια η Roseprincess και θα μας λεει φαλλοκρατες, γουρουνια, ανωριμους, καπιταλιστες, φονταμενταλιστες και Ιακωβινους.

Ατάκα για να ρίξεις γκόμενα…

  • Πάμε για πίτσα και μετά να σε γ@μ!σ0 ;

(Αν απαντήσει ναι,έχει καλώς)
Αν απαντήσει όχι (που είναι και το πιο πιθανό) τη ρωτάς…

  • Γιατί,δε σ’αρέσει η πίτσα ???

loool

(2η φορά που σε σχολιάζω,στην 3η κάηκες!) :lol:

Sorry Νεφελη αλλα αν ηταν να διαλεξω ποια μεταλ αδερφη να ξερω, δεν θα διαλεγα Ville Vallo αντι για Halford. :stuck_out_tongue:

Πριν 3 χρονια, μιλουσα με μια φιλη μου στο τηλ περι ανεμων και υδατων (Hριννα οπου κι αν εισαι, love u :P) και μου ελεγε για καποιες συμμαθητριες της.Μου περιεγραφε λοιπον μια κοπελα (οχι, δεν θαβαμε-για να μην παρεξηγηθω :stuck_out_tongue: :P) και την ρωταω εγω:
-Αυτη που μου λες τωρα ειναι μ’αυτην που βγηκες σημερα?
-Οχι, αυτη ειναι η Αυριανη…
(Συνεχιζω εγω…)
-Κι απο που βγαινει το Αυριανη?Απο το Αυρα?
-Οχι, απο το θα βγω αυριο.
Okeik, επος και ελεος μαζι! :stuck_out_tongue: 8O :oops:

Καλά τώρα μου ήρθε Η ατάκα η απίστευτη.

Ήμαστε τώρα γύρω στα 14 μας το 1999 και παίζαμε Fifa με ένα φίλο.
Τον είχα ξεσκίσει κυριολεκτικά αφού μέχρι το 90ό λεπτό ήταν 12 - 0, ώσπου στις καθυστερήσεις μου βάζει γκολ και λέει:

“Πάρ’ τα ρε πούστη σε γάμησα!!!”
Το τι γέλιο μετά κάναμε όλη η παρέα τότε δε λέγεται…

Από το συγκεκριμένο παιδί εκείνη τη χρονιά πάλι, ήταν Παρασκευή και καθώς φεύγαμε όλοι μαζί αφού σχολάσαμε, πετάγεται και λέει:

“Ρε παιδιά Σάββατο αύριο, δεν έχουμε σχολείο!!!”

αχ,ατάκες που δεν ηχούν αστείες τώρα,αλλά αν κάτσεις και μπεις στην εικόνα που περιγράφει ο καθένας,σίγουρα θα χαμογελάσεις… :slight_smile:

Kοίτα,η αλήθεια είναι ότι (επειδή έψαξα να βρω ποιός είναι αυτός ο Halford) τον έχω ξαναδεί απλώς δεν ήξερα όνομα και αν ειναι gay ή straight…Δε με νοιάζει άλλωστε!
Anyway,για να μη βγαίνουμε και εκτός προτιμώ το Ville! :lol:

Το προβλημα ειναι οτι ο Ville προτιμα τον Halford. :stuck_out_tongue:

κακίες… :-# :-# [/i]

xaaxxaxaxaxaxaxax :twisted: :twisted: :twisted:

Mα τι κακοί άνθρωποι που υπάρχουν σε αυτό τον κόσμο…

:lol: :lol: :lol:

http://www.antihim.tk/

Το έχω δει μωρέ…βασικά είμαι κατά αυτής της τακτικής!
Αν δε γουστάρεις κάποιον κράτα το για τον εαυτό σου!

(Περιττό βέβαια να πω ότι με εξοργίζει το συγκεκριμένο site!Ντροπή σου tolkki!!)

Ντροπη σε εμενα η στον Βιλλε ΣκυψεναστονΒαλο που γλσσιαζεται με τις αλλες λουγκρες και τους πιανει και τα @@???

=D> =D>

Mπειτε ολοι να στηριξουμε το παλικαρι που εφτιαξε το site

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :

=D> =D>

Mπειτε ολοι να στηριξουμε το παλικαρι που εφτιαξε το site[/quote]
Ολα τα λεφτα!!! Γαματη σελιδα!!!
Θα δωσω τη διευθηνση σε οσους γνωστους (μαλλον γνωστες) πο τους ακουνε!!!

Ελα, μην κλαις. Μπορειτε παντα να ειστε δυο καλες φιλεναδες με τον Βαλο, να χαζευετε τσαντουλες, γοβες, να μιλατε για γκομενους.