Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

Πριν λίγο στο μσν με ένα παιδί με ρώτησε κάτι και του λέω “θα δούμε και βλέπουμε”:lol::lol: :stuck_out_tongue:

Ένας τυπάς 25 χρονών που το παίζει φίρμα μεταλλάς και ιστορία να χει μαζέψει 10 μαλλιάδες γύρω του και να τους μιλάει για μεταλ με περηφάνια κλπ, και να πετάει σε κάποια φάση το κορυφαίο

“Ξέρεις ποιοί θα γούσταρα να ρθουν ρε φίλε? Οι Σατυρικον. Θα πήγαινα με χίλια είναι απ’ τις αγαπημένες μου μπάντες”.

Έρχονται του λεώ. Ωπ πού σαι ρε αλάνι λέει αυτος

χαχαχαααχ

Πρωτο ετος στη σχολη.Εχω ερθει με την ξαδεφη μου στην Αθηνα τον Σεπτεμβρη για να τακτοποιηθω στο σπιτι, να μαθω την περιοχη κ.τ.λ.Η ξαδερδη μου μουρλη με την ταξη και την καθαριοτητα.Φαγαμε ενα βραδυ και παω για υπνο χωρις να πλυνω τα πιατα.Το αλλο πρωι μου αρχισε το κυρηγμα πως θα κρατας το σπιτι καθαρο και μπλα μπλα μπλα και στο τελος:Και οταν φερεις τον γκομενο σου εδω μεσα πως θα του δειξεις την κουζινα αμα ειναι ετσι;και γω με ενα υφος:θα του δειξω αλλα δωματια:p

Μέλος του φόρουμ (ονόματα δε λέμε:p) έχει πει το “τριήμερο του Αγίου Ρεύματος” :!: :smiley:

Ακολουθεί τρελή ψιλοσόκιν ιστορία που μου έχω μάθει μέσω τρίτου, για να αναφέρω την καλύτερη ατάκα αλλά και σκηνικό που έχω ακούσει. Το σκηνικό είναι πέρα για πέρα αληθινό…

Δύο φίλοι παλιού γνωστού μου, έχουν πάει στο σπίτι τρίτου φίλου τους, για να παρακολουθήσουν στη ζούλα ερωτική του συνεύρεση με την τότε φίλη/γκόμενα/fuck buddy ή όπως θέλετε το λέτε. Ο τύπος λοιπόν έχει κάνει λοιπόν συνεννόηση, και μόλις σκάει η τύπισσα, κρύβει τα παληκάρια στη ντουλάπα. Αρχίζει λοιπόν προκαταρκτικά, η χαραμάδα πάντα ανοιχτή. Προχωράνε σε πιο heavy καταστάσεις, και ξεκινά το κανονικό σεξ. Μετά από ένα υπολογίσιμο διάστημα και διάφορες στάσεις, κοινή συνεναίση το ζευγάρι αποφασίζει να προχωρήσει ένα βήμα παραπέρα, δηλαδή σε backdoor καταστάσεις. Οι δύο κρυμμένοι φίλοι συνεχίζουν να παρακολουθούν, διακρίνοντας σιγά-σιγά και κάποιες εκφράσεις αμηχανίας στο πρόσωπο της τύπισσας. Σε κάποια φάση, κι αφού η δυσφορία της έχει γίνει ολοφάνερη, γυρνάει στον τύπο και του σκάει την αποστομωτική ερώτηση…

[ΚΑΦΡΙΛΑ ΑΛΕΡΤ]

[SPOILER][B]

  • Να σου πω, τον τραβάς λίγο για να κλ@σω??[/B]

Και η συνέχεια…Μια ντουλάπα ανοίγει ξαφνικά και 2 μαντράχαλοι πέφτουν στο πάτωμα ψοφώντας απ’ τα γέλια…:lol:[/SPOILER]

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::bow::bow::bow:

:expressionless:

ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

Θελω και τη συνεχεια!

Ρεντ ραμ δεν ξερω κατα ποσο αληθευει αυτο,σορρι κιολας,αλλα το χω ακουσει σε κανα 2 παρομοιες εκδοχες και εχω την εντυπωση πως παιζει να ναι και urban legend πλεον…:wink:

Αυτό. Και μένα μου το χει πει ο κολλητός μου που το χει ακούσει από φίλο, που το χει ακούσει από φίλο κλπ…

Same here.

Μα είναι urban legend! Το σκηνικό το έμαθα πίσω στα 1997, από τότε έχει διαδοθεί προς όλες τις κατευθύνσεις του ορίζοντα, και μου το χαν επιβεβαίωσει οι 3 απ’ τους 4 συμμετέχοντες (δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρω την τύπισσα, μια συνέντευξη θα ήταν υπερκάλτ!).

Προσπαθοντας να πεισω την κοπελα μ να ερθει και αυτη στο παρτυ του ροκιν μου λεει…
“Τι να ερθω να κανω εκει? Αφου εχω μονο 54 ποστς”
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ενα απογευματακι στην ωρα του μαθηματος στο ΙΕΚ επιασα την κουβεντα με τον διπλανο μου οποτε σε καποια φαση γυριζει ο καθηγητης μου (Respect) και λεει στον διπλανο μου.

  • Αμαν βρε Κωστακι εσυ κ η Jenna Jameson, γλωσσα δεν βαζετε μεσα!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μου στελνει μηνυμα μια χαζογκομενα που με χει πρηξει

-Τι θες να κανω για να νιωσεις καλυτερα?
-να αλλαξεις θεμα8)

Λάθος απάντηση.
-να αυτοκτονήσεις.

__Kαι εγώ τότε την άκουσα! Τρελό γέλιο κι ας είναι και “μούφα”. Μάλιστα εμένα το παιδί που μου την είπε, έλεγε πώς ή ήταν ξάδερφός του ο ένας απ’ αυτούς που ήταν στην ντουλάπα, ή ήταν κολλητός του ξαδέρφου του αυτός… Και στη δική του εκδοχή οι μαντραχαλάδες είχαν ρίξει την ντουλάπα από τα γέλια όσο ήταν μέσα και αναγκάστηκαν να την ανοίξουν από πίσω για να βγουν…! :stuck_out_tongue:

__Ο φίλος μου ήταν απ’ τη Θεσσαλονίκη… Τέλος πάντων… :stuck_out_tongue:

Στο thread: David Carradine found dead

Και λίγα λέει η εκκλησία τελικά… η μαλακία δεν τυφλώνει, ΣΚΟΤΩΝΕΙ :Pp

και αποτι λενε βγαζεις και τριχες στην παλαμη:lol::stuck_out_tongue:

εγώ άκουσα ότι σταματάς να χέζεις :?