1 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ

Rainbow - Still I’m Sad

In Flames-Only For The Weak

The spirit caries on… DREAM THEATER

My last farwell …ROUGH SILK

καταρχην, τον ολο off-topic ‘‘διαλογο’’ εσυ τον ξεκινησες.
επισης, αυτα τα περι ηλικιας ειναι κομπλεξισμοι. η ωριμοτητα φαινεται απο τις πραξεις και τα λεγομενα καποιου, τα οποια επισης δηλωνουν κ το επιπεδο του
Υ.Γ. εγω δεν εγραψα ανωμαλιες!
τελοσπαντων, τελος αυτο το θεμα γτ εχω κ σοβαρα θεματα να ασχοληθω.

Χαχαχαχα! Εκτός από προβλήματα ψυχισμού, έχεις και προβληματική μνήμη!
Αν θυμάσαι εγώ απευθύνθηκα στον Davidian και εσύ μου “αφιέρωσες” δύο “φοβερά” τραγουδάκια. Αρά εσύ ξεκίνησες τα off topic. Άσε τώρα το φόρουμ και άντε να διαβάσεις γιατί είσαι και μικρό παιδί.

Χαχαχαχα! Εκτός από προβλήματα ψυχισμού, έχεις και προβληματική μνήμη!
Αν θυμάσαι εγώ απευθύνθηκα στον Davidian και εσύ μου “αφιέρωσες” δύο “φοβερά” τραγουδάκια. Αρά εσύ ξεκίνησες τα off topic. Άσε τώρα το φόρουμ και άντε να διαβάσεις γιατί είσαι και μικρό παιδί.[/quote]

βασικα κ με λιγο διαβασμα τα παω τελεια, μην ανησυχεις!
τωρα το ποιος εχει προβληματα ψυχισμου, αστο γτ δε σε συμφερει (αλλος εγραψε τετοιες χυδαιοτητες, οχι εγω). και αν θυμασαι επισης , ειπαμε ΤΕΛΟΣ αυτο το θεμα. δε με αφορα η γνωμη σου, δε σε αφορα η γνωμη μου, τελος και δεν ξαναασχολειτε κανεις.

Ξεκολλάτε ρε!Λοιπόν στο θέμα μας,BEYOND FEAR-MY LAST WORDS

Παιδιά ηρεμία…Μην ανοίγουμε θέματα από το τίποτα… 8) On topic,(για να επανέλθουμε :wink: ) άλλο ένα φοβερό κομμάτι θα ήταν το Cemetery gates-Pantera… 8)

επισης καλο θα ηταν και το ‘‘the bitter end’’ των ‘‘placebo’’

for whom the bell tolls θα ηταν νομιζω καλη επιλογη

Ειδικα και εκει που λεει take a look to the sky just before u die, it’s the last time u will… Ανατριχιλα…

Πω… υπαρχουν τοσα πολλα κομματια που κολλαω κατα καιρους και ειναι δυσκολο να αποφασισεις, αλλα μαλλον θα προτιμησω Anathema…'Η One Last Goodbye ή Lost Control.Μαλλον το πρωτο. :wink:

Ride the Lighting :smiley:
Enter the Eternal Fire (Bathory) :smiley:

Άλλα πάνω απ’όλα το Future World

Ceremonial Requiem των Graveworm…

Dokken - The Last Goodbye

:smiley: :wink:

γιατί όχι και το The Show Must Go On??κάτι ήξερε o Freddie παραπάνω από τις εικασίες μας ε?

I guess I’m learning, I must be warmer now
I’ll soon be turning, round the corner now

τι να σχολιάσει κανείς…

Υπάρχουν και μεγαλύτερα ξέρεις…! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Swstos alla poli amfivalw an ta megalitera se diarkeia pou les einai k “megalitera” se poiotita! :wink:

Υπάρχουν και μεγαλύτερα ξέρεις…! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Swstos alla poli amfivalw an ta megalitera se diarkeia pou les einai k “megalitera” se poiotita! :wink:[/quote]

Κοίτα αυτό είναι σχετικό. Πάντως οι Green Carnation είναι αναμφίβολα πολύ καλή μπάντα.

Blackwater Park-Opeth

Απλά έπος