Έχετε σχέση;

λοιπον αντρικο το ονοματακι μου ειναι βουλα απο το σταυρουλα χαρηκα… :lol: :lol: :lol:

αν θυμάμαι… χαχαχαχαχαχα
όντως πολύ ύποπτο… πρέπει να το κοιτάξουμε… θα πάω αυριο πρωί πρωί στο γιατρό :lol: :lol: :lol:

Ποστάρω μετά από αιώνες (αύριο διακόπτεται η κατάληψη και μιας και πρέπει να συμαζευτώ λίγο, σήμερα ξανακάθισα στο pc :frowning: ).

Μία παρατήρηση έχω να κάνω μόνο, προς όλους όσους νομίζουν ότι το αντίθετο φύλλο είναι μαλάκες, ηλίθιο, εγωιστικό, ψωνισμένο ή οτιδήποτε άλλο αρνητικό ειπώθηκε. (αν δε γράφετε έτσι το ειπώθηκε sorry, αλλά βαριέμαι να κοιτάξω στο λεξικό)

Αλλάξτε τα κριτίρια με τα οποία επιλέγεται τους συντρόφους σας. Λανθασμένα κριτήρια οδηγούν σε κακές επιλογές. Νόμος. Αφού μόνο τέτοιους/ες λέτε ότι έχετε πετύχει, ψαχτείτε οι ίδιοι και δείτε τι κάνετε λάθος. Δεν είναι η ανθρωπότητα λάθος, αλλά εσείς…

Φιλικά Τένια karvou Μακρή

έτσι, έτσι, έτσι!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και εγω Xαρηκα Βουλα … :smiley: :smiley: :smiley:

Karvou πολυλογεις !!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μου έλειψε το postαρισμα!!!

Και μενα το πεταρισμα … τσιου τσιου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Είδες τι κάνει το red bull…??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κarvou παρα πολυ σωστος! =D>
Οπως λεει και το λαικο (?) ασμα της Βανδη "Και παλι βρηκα το λαθος ανθρωπο για να αγαπησω… lol
Οταν ερωτευτεις,σου φαινεται πως ο ανθρωπος αυτος κανει για σενα… στην πορεια ομως,οταν φευγει ο ενθουσιασμος,ερχεται η οικειοτητα και η καθημερινοτητα τοτε τα πραγματα βγαινουν ολα στη φορα!Το παθος σβηνεται… η επικοινωνια ομως ποτε! :wink:

Eγω αποφευγω να κανω σχεσεις.Δεν ειναι ολες οι κοπελες που τα κολας στο σεξ να τα κολας και σε σχεση.Η σχεση πρεπει να γινεται τιο επιλεκτικα.

Πιστευω πως καποια στιγμη θα θελησεις και εσυ για κατι περισσοτερο εκτος απο ενα “απλο” sex.Γιατι η αληθεια ειναι οτι μονο αυτο το βρισκεις τοσο ευκολα…

Δε καταλαβες.Και βεβαια θα μου αρεσε πολυ να ειχα μια σχεση.Απλα δε προχωραω σε σχεση εκβιαστικα.Για να κανω σχεση πρεπει να ειναι πολυ διαφορετικο.Ειχα και πολυ μεγαλες σχεσεις.

Είδες τι κάνει το red bull…??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
δινει φτερα;; :smiley:

!Το παθος σβηνεται… η επικοινωνια ομως ποτε! :wink:[/quote]

προσπαθεις να κρατησεις το παθος τον ερωτα και ολα συναισθηματα που πρωτονιωσες με τον ανθρωπο σου και δεν καθεσαι περιμενοντας να τελειωσουν και μαζι με τα αισθηματα να τελειωσει κ η σχεση και μετα να λεμε αυτο ςφταιει για ολα…αν εισαι ερωτευμενη με καποιον τον κρατας με αγαπη ενδιαφερον οχι ζηλια και καταπιεση επικοινωνια-κατανοηση και πολυ σεχ… :smiley:

[quote=“Angel_In_Black”]Και εγω Xαρηκα Βουλα … :smiley: :smiley: :smiley:

:wink: :wink: :smiley:

Συμφωνω απολυτα.

Κατι αλλο: δεν νομιζω οτι προσπαθεις να κρατησεις τον αλλο σε μια σχεση μεσα απο καποιες φορμουλες π.χ. πολυ σεξ. Πρωτα πρωτα κατα τη γνωμη μου δεν μπορεις να το λες σεξ αλλα ερωτα και δευτερον δεν το χρησιμοποιεις αποκλειστικα για να μεινει ο αλλος διπλα σου γιατι τοτε χανει την αξια του.

Αυτη ειναι η γνωμη μου… :roll:

Συμφωνω απολυτα.

Κατι αλλο: δεν νομιζω οτι προσπαθεις να κρατησεις τον αλλο σε μια σχεση μεσα απο καποιες φορμουλες π.χ. πολυ σεξ. Πρωτα πρωτα κατα τη γνωμη μου δεν μπορεις να το λες σεξ αλλα ερωτα και δευτερον δεν το χρησιμοποιεις αποκλειστικα για να μεινει ο αλλος διπλα σου γιατι τοτε χανει την αξια του.

Αυτη ειναι η γνωμη μου… :roll:[/quote]

Συμφωνώ απόλυτα… :slight_smile: Princess, είσαι μικρή, αλλά πολύ ώριμη… :wink:

Κορμιά μπορεί να βρει εύκολα, ψυχή όχι! Όταν κάνω έρωτα με τον καλό μου, του δίνω και την ψυχή μου, αισθάνεται την αγάπη μου… Είναι πιο γλυκός ο έρωτας έτσι και γεμίζουμε και οι δύο από ευχαρίστηση, ψυχική πιο πολύ παρά σωματική… Γι’ αυτό και είναι καλύτερη η ποιότητά του όσο περνάει ο καιρός και γνωριζόμαστε πιο καλά…

Είδες τι κάνει το red bull…??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
δινει φτερα;; :D[/quote]

ναι, σαν τις σερβιετες ενα πραγμα … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Είδες τι κάνει το red bull…??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
δινει φτερα;; :D[/quote]

ναι, σαν τις σερβιετες ενα πραγμα … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
πολυ ενημερο σε βρισκω… :smiley: να φανταστω οτι προτιμας το red bull απο τις σερβιετες…

Συμφωνω απολυτα.

Κατι αλλο: δεν νομιζω οτι προσπαθεις να κρατησεις τον αλλο σε μια σχεση μεσα απο καποιες φορμουλες π.χ. πολυ σεξ. Πρωτα πρωτα κατα τη γνωμη μου δεν μπορεις να το λες σεξ αλλα ερωτα και δευτερον δεν το χρησιμοποιεις αποκλειστικα για να μεινει ο αλλος διπλα σου γιατι τοτε χανει την αξια του.

Αυτη ειναι η γνωμη μου… :roll:[/quote]

Συμφωνώ απόλυτα… :slight_smile: Princess, είσαι μικρή, αλλά πολύ ώριμη… :wink:

Κορμιά μπορεί να βρει εύκολα, ψυχή όχι! Όταν κάνω έρωτα με τον καλό μου, του δίνω και την ψυχή μου, αισθάνεται την αγάπη μου… Είναι πιο γλυκός ο έρωτας έτσι και γεμίζουμε και οι δύο από ευχαρίστηση, ψυχική πιο πολύ παρά σωματική… Γι’ αυτό και είναι καλύτερη η ποιότητά του όσο περνάει ο καιρός και γνωριζόμαστε πιο καλά…[/quote]
δεν ξερω αν ειναι παντα καλο να ειμαστε τοσο συναισθηματικες…ερωτευομαστε την ψυχη του συναθροπου μας και κανουμε σεξ μαζι του…εφοσον ειμαστε ερωτευμενη μαζι του ειναι αλληλενδετες εννοιες ερωτας-σεξ :smiley: :smiley:

Τι να σου κάνει το red bull, αν τα φτερά είναι χαμηλά;;