Έχετε σχέση;

Θα με αφησετε να σας βλεπω ???

εννοείται πως όχι… :twisted:
γιασένα έχουμε άλλα σχέδια :twisted: :twisted:

αχα …ακουγεται πολυ ενδιαφερον… 8)

που να δείς πόσο ενδιαφέρον θα είναι όταν θα το ζείς…
[size=2](δεν ξέρω αν θα έχεις λόγια μετά να μοιραστείς την εμπειρία σου)[/size]
[size=1](οι νεκροί μπορούν να μιλήσουν άραγε?)[/size]

=D> =D> =D> =D> =D> =D>
Symfwnw apolyta kathoti pisteyw oti se katallhles synthikes h erwtikh epafh borei na einai to apokoryfwma ths swmatikhs kai psyxikhs enwshs enos zeygariou.
Poly megalo thema omws anoixate kai exw varethei na to syzhtaw proforika kai se alla forums…!

τελικα κανεις δεν μπορει να κρυφτει μου φαινετε…συγνωμη witch μας καταλαβανε…οποτε τωρα δεν χρειαζετε να το κρυβουμε…αλλα δυστυχως αντρικο δεν θα μπορεις να παραβρισκεσε στις ερωτικες μας περιπτυξεις γιατι εσυ προοριζεσε για αλλα πραγματα…θα συσκεφτουμε με την witch και θα στο ανακοινωσουμε… 8O 8O

τελικα κανεις δεν μπορει να κρυφτει μου φαινετε…συγνωμη witch μας καταλαβανε…οποτε τωρα δεν χρειαζετε να το κρυβουμε…αλλα δυστυχως αντρικο δεν θα μπορεις να παραβρισκεσε στις ερωτικες μας περιπτυξεις γιατι εσυ προοριζεσε για αλλα πραγματα…θα συσκεφτουμε με την witch και θα στο ανακοινωσουμε… 8O 8O[/quote]

Μονο μην μου τον βασανισετε αν ειναι ευκολο…τον προτιμω αρτιμελη… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τελικα κανεις δεν μπορει να κρυφτει μου φαινετε…συγνωμη witch μας καταλαβανε…οποτε τωρα δεν χρειαζετε να το κρυβουμε…αλλα δυστυχως αντρικο δεν θα μπορεις να παραβρισκεσε στις ερωτικες μας περιπτυξεις γιατι εσυ προοριζεσε για αλλα πραγματα…θα συσκεφτουμε με την witch και θα στο ανακοινωσουμε… 8O 8O[/quote]

Μονο μην μου τον βασανισετε αν ειναι ευκολο…τον προτιμω αρτιμελη… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
μην ανησυχεις…θα κανουμε οτι καλυτερο γινετε να μην στον τυραννησουμε… :twisted: :twisted:

Ε πες το βρε συ τοση ωρα και ειχα αγχωθει…Τωρα θα μπορω να κοιμηθω ησυχη τα βραδια…θα ξερω οτι ειναι σε καλα χερια :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink:

Ε πες το βρε συ τοση ωρα και ειχα αγχωθει…Τωρα θα μπορω να κοιμηθω ησυχη τα βραδια…θα ξερω οτι ειναι σε καλα χερια :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink:[/quote]
μην αγχωνεσε οποια αποφαση παρω με την witch θα την ανακοινωσουμε πρωτα σε σενα και μετα σε αυτον…να μην εχουμε και τυψεις οτι δεν σε ενημερωσαμε :smiley: :smiley:

Χαχαχαχαχα δεν ξερω αν τον συμφερει αυτο ομως…Ισως ειναι καλυτερα να μην μου το πειτε…μπορει να σας βαλω χειροτερες ιδεες :wink: :wink: :wink:

Χαχαχαχαχα δεν ξερω αν τον συμφερει αυτο ομως…Ισως ειναι καλυτερα να μην μου το πειτε…μπορει να σας βαλω χειροτερες ιδεες :wink: :wink: :wink:[/quote]

αν και έχω πολύ σατανικό μυαλό δεν βλάπτει να μου δώσεις και καμμία ιδέα :twisted: :twisted:

[quote="witchαν και έχω πολύ σατανικό μυαλό δεν βλάπτει να μου δώσεις και καμμία ιδέα :twisted: :twisted:[/quote]

Ευχαριστως να σας δωσω οσες ιδεες θελετε, αρκει…(μην ξεχνιομαστε)…να μην τον βασανισετε…Μονο απολαυση σας επιτρεπω να του προσφερετε… :roll: :roll: :roll:

[size=1](Ειδες παλι σε εφτιαξα μωρο μου)[/size] :twisted: :twisted: :twisted:

απόλαυση? άμα γουστάρει να πονάει θα το απολάυσει…

ο πονος θα ειναι αισθητος…να μην ειμαστε ελαστικες πολυ :twisted: :twisted:

ο πονος θα ειναι αισθητος…να μην ειμαστε ελαστικες πολυ :twisted: :twisted:[/quote]
αισθητός? ανυπόφορος… είμαι γνωστή για το πόσο άκαμπτη είμαι :twisted: :twisted:

ο πονος θα ειναι αισθητος…να μην ειμαστε ελαστικες πολυ :twisted: :twisted:[/quote]
αισθητός? ανυπόφορος… είμαι γνωστή για το πόσο άκαμπτη είμαι :twisted: :twisted:[/quote]

Ωπα βρε κοριτσια χαλαρωστε λιγακι…τι σας εκανε αυτο το αθωο πλασμα και ειστε τοσο σκληρες μαζι του; :roll: :roll: :roll:

αποκάλυψε το επτασφράγιστο μυστικό μας :evil:

Ελα τωρα κι εσυ…Σε βρισκω λιγο υπερβολικη…Τι εννοεις το αποκαλυψε; Εδω,αναμεσα μας ειπωθηκε, δεν βγηκε και παραεξω…Μονο εμεις και εμεις το γνωριζουμε πλεον… :wink: :wink: :wink:

αχα! λοιπόν θα το σκεφτώ και θα σε ενήμερώσω…