Πιο όμορφος ηθοποιός/τραγουδιστής?

OMG παραλληρημα! 3 σερι ποστς!
Λοιπον, ενα θα σου πω. Τον Shadowcaster που ειναι ηθοποιος, τον εχω στο κινητο μου Josh για σπασιμο και το παιδακι οντως στενοχωρηθηκε. :stuck_out_tongue: Ειναι οτι χειροτερο εχει εμφανιστει στην υποκριτικη τεχνη. Συν τοις αλλοις, η μουτσκα του πρεπει να πατηθει απο ελεφαντα και να λουστει με βιτριολι. Ειναι σιχαμερος.- :stuck_out_tongue:
Ρισπεκτ στον Τζονι Ντεπ!

2 ειναι αχρηστε μαθηματισκε. Υπαρχουν και χειροτεροι ηθοποιοι(π.χ. Κολιν Φαρελ που ανεφερα) και οπως και να το κανουμε στο “Στοιχημα του Σλεβιν” ηταν καλος. Επισης ξανακοιτα τον τιτλο του τοπικ, μιλαμε για ομορφια. Εισαι εμπαθης οπως εγω με την Γιοχανσον. :stuck_out_tongue:
Μονο στην τελευταια σου προταση συμφωνουμε.

Έλεος, αυτός είναι σκατά και σαν ομορφια και σαν ηθοποιός.

Λοιπόν, εγώ αν ήμουν κορίτσι πιστεύω θα μου άρεσε ο Αλκίνοος Ιωαννίδης. Απο ηθοποιους δεν ξέρω.

Δε μου αρέσει καθόλου ο Josh!Respect στον Depp!Πρέπει να αρέσει σε κάθε γυναίκα!:smiley:
Για να συμπληρώσω τη λίστα μου προσθέτω τον sebastian από skid row!

α καλά καλά το πα γω νεφέλη εμπρος στο δρόμο που χάραξε η μαμυ :stuck_out_tongue: συμφωνούμε σε ολους ακόμη και στον τότσικα τον αποστόλη οντως θεός το πιτσιρίκι πρώτη μου φορά μου άρεσει κάποιος μικρότερός μου

χαλαρα Depp…
απο τραγουδιστες, ο plant στα νιατα του και ο bach…

για τον plant στα νιατα του θα το σκεφτομουνα να του κατσω :lol: (μεταξυ μας ε?)

Απο ηθοποιους αρκετα συμπαθητικο βρισκω τον “πως-τον-λεν” που επαιζε στα ημερολογια μοτοσυκλετας, στο βαβελ και στο κακη εκπαιδευση.

Μήπως εννοείς τον Boston Len?

Ειναι μυθος ειναι μυθος το δασυτριχο του στηθος…

Ρε Hokam ήμαρτον, πάνω που έτρωγα τιραμισού!#-o
Εγώ φταίω που τελείωσα την πρώτη ακρόαση του demo σου

ban στον hokam :?

Ζηλευετε τα καλλη του ρε…

Δεχτειτε την διαφορετικοτητα στις σεξουαλικες προτιμησεις επιτελους.

Για όσους θέλουν, www.gay.gr

κρατιεμαι να μην το πατησω

Led για δημαρχος Μυκονου!

Ψεμα θα ειναι.
Κοριτσια εσεις δοκιμαστε το, μπορει να βρειτε εκει τον Τζος Χαρτνετ σε σουπερ σεξυ ποζες.

Ναι τώρα, και καλά δεν το πατήσατε…

Το www.ksevrakoto_kydwni.gr ειναι πιο εγκυρο.

ε που να σου μηδενιστουν τα ποστ (στον Μανο)