Αθλητική επικαιρότητα

Δημοσιογράφος: «Τι μπορεί να μάθει ο Ανσού Φατί από τον Μέσι; Έπαιξες με τον Μέσι και…»

Ετό: «Όχι αυτός έπαιξε με εμένα. Έχει διαφορά. Ο Μέσι έπαιξε με εμένα, όχι εγώ με τον Μέσι. Έχει διαφορά, έχει τεράστια διαφορά»

Σαμουέλ Ετό

Skate τώρα στην ΕΡΤ3 στους Ολυμπιακούς, να κάτι που δεν περίμενα να δω ποτέ, βάζω warped tour και στο youtube και γίναμε

3 Likes

Υπαρχει μεγαλυτερο ινδαλμα?

Επισης, εχουμε θρεντ για Ολυμπιακους?

8 Likes

Μεγάλη μορφή ο συγκεκριμένος

1 Like
5 Likes

Εκλαψα.

Καπου εδω να πουμε οτι μεχρι τωρα , και πιθανοτατα και μεχρι το τελος των Αγωνων, η καλυτερη στιγμη ηταν ο τελικος του αλματος εις υψος, στον οποιον μοιραστηκαν το χρυσο ο Καταριος και ο Ιταλος. Απιθανες και οι αγκαλιες μεταξυ τους, και ο διαλογος που κρατησε 2 δευτερολεπτα οταν συνειδητοποιησαν οτι μπορουν να το μοιραστον, και οι αντιδρασεις του Ιταλου που εσπασε το ποδι του λιγες μερες πριν τους Ολυμπιακους του 2016. Με συγκινησαν οι ατιμοι και οι δυο.

4 Likes

Ο Ιταλος καπου ειδα οτι πανηγυριζε με τον γυψο που φορουσε το '16 :joy: ρε!

1 Like

Τον ειχε φερει και τον εβαλε διπλα του πριν απο το τελευταιο αλμα!
Και μετα ξεσπασε σε κλαματα και απιθανους πανηγυρισμους οταν αποφασισαν να το μοιραστουν

1 Like

Και πανηγυρισμος ιταλικος, γειτονικος, γαματος!

7 Likes

Αυτός είναι ικανός να το δώσει πίσω το μετάλλιο…
Νταξει μωρέ, κωλοφαρδος ήμουν, χάλια ήταν τα άλματα, αλλά εντάξει πήρα το χρυσό στους Ολυμπιακούς… :smile:

4 Likes

ηταν και πρωι, ασε δεν ειχα πιει ενα φραπε να ανοιξει το ματι.

Θεος απλα, τον λατρευω.

Παντα καταφερνει αυτη η εθνικη πολο να με κανει να την παρακολουθω. Φοβερη αμυνα. Διαχρονικη αξια

5 Likes

Ελα μωρη ομαδαρα. Τους βουλιαξαμε που θα ελεγαν κ τα πρωτοσελιδα. Κ μαλιστα με 2η νικη κατα των φασιστων.

4 Likes

Φοβερη ομαδα. Αμυνα μπετο

6 Likes

Τι ομαδαρα είναι αυτή!!

6 Likes

Δεν εχω επαφη με αθλητικα γενικως, αλλα χαρηκα με το φορο τιμης σε μια απο τις καλυτερες ιστοριες της εποχης μας. Μπραβο στον αθλητη για το επιτευγμα, αλλα και για την παρακατω τιμη

Καποια στοιχεια σχετικα με το φαινομενο One Piece για οσους δεν γνωριζουν.

3 Likes

Γκολάρα ο Φιλίποβιτς και η Σερβία στον τελικό!

10-9 τους γάμησαν τους Ισπανούς χοχο!

Ελλάδα - Σερβία τώρα στον μεγάλο τελικό του πόλο την Κυριακή!

2 Likes

Δεν παίξαμε καλή αμυνα σήμερα και το πληρώσαμε απεναντι σε μια φοβερή ομάδα.

Δεν πειράζει, τεράστια επιτυχία το ασημένιο, πολλά μπράβο σε όλη την ομάδα, παίκτες και προπονητή.

4 Likes