Αθλητική επικαιρότητα

Αυτον πρεπει να τον πιασουν και να τον …Ισοβιος αποκλεισμος

Γαμήσι κ ξύλο θέλει το μα’ι’μούνι

τα σχόλια από κάτω όλα τα λεφτά.

Προσωπικές διαφορές, πρέπει νά’χαν…γκόμενες, λευτά, ή κάτι τέτοιο…όπως και νά’χει απαράδεκτος:):!:

μιλάμε για πολύ ξύλο στο ελλάδα-σερβία

ένα λινκ με το βίντεο ρε παιδιά… :frowning:

…άντε γιατί το χάσαμε χθες:):!:

Eπικό το χτεσινό ξύλο
Μόλις είχε τελειώσει ο ΠΑΟΚ το έβαλα στην ΕΤ-1 και είδα το σκηνικό…
Δεν ξέρω για το ποιος έφταιγε αλλά ο Τεοντοσίτς και ο Φώτσης πρέπει να αποβληθούν απο το ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ
Και οι δύο παίζουν για τις ΕΘΝΙΚΕΣ τους και όχι για τον ΠΑΟ ή τον Ολυμπιακό

ΥΓ
Εδώ το παρακάτω video

Ο Σόφο, πόσο καιρό είχε να δείρει…τι έκανε το παλικάρι…επίσης, άμα τον έπιανε ο Μπουρούσαρος τον Κρίσιτς…θά’τρωγε καλά:):!:

ειδα λιγο μπαγερν την παρασκευη, αγαπες

6 παικτες απο τη μικρη ομαδα (muller,kroos,schweinsteiger,lahm,contento,badstuber), πολυ καλη κυκλοφορια στο πρωτο ημιχρονο, αλλα περα απο το γκολ (υπεροχο γκολ ε, πατηστε να δειτε, συνεργασια με κροος), δεν δημιουργησε πολλες ευκαιριες για την κατοχη που ειχε, σημειωτεον στα τελευταια λεπτα 89,1% κατοχη, και γενικα πρεπει να το κοιταξουν αυτο απεναντι σε κλειστες αμυνες…ειναι νωρις ακομα βεβαια
το καλο ειναι πως με μπαντστουμπερ στα σεντερ μπακ φτιαχνει πολυ η αμυνα, ο κοντεντο ειναι μια χαρα μπακ και με τις απαιτουμενες δυναμεις να τρεχει πανω κατω και με καλη σεντρα και ο ντεμικελις μαλλον φευγει :D:D:D:D

Παιδια ξερετε ποτε ειναι η κληρωση για τους ομιλους του champions league?

την πέμπτη νομίζω

ooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
το ειδαμε και αυτο…

ότι να’ναι…

πραγματικά λυπηρές καταστάσεις.

κριμα που δεν βρεθηκε καποιος να τους θαψει μεσα στις τρυπες που εσκαψαν…

πολυ εξυπνο και αυτο…
μπραβο τους…[-X

και ο πανιώνιος παίζει 1η αγωνιστική εντός με τον ολυμπιακό βόλου.θέλω να δω πού θα παίξει αν έχουν κάνει μεγάλες ζημιές

ρε σεις η anderlecht θα την κάνει την ανατροπή σήμερα???Τι λέτε??