Αθλητική επικαιρότητα

βέβαια λεει και πολλές βλακείες ο άρθρο…
έδωσε ποδοσφαιριστής σε μάνατζερ 200.000 ευρο σε 8 χρόνια…τι μου λες.!! τρελό σκάνδαλο…

βασικα,δε νομιζω να σοκαρεται κανενας με το οτι ποδοσφαιριστες και παραγοντες καταθεταν λεφτα σε μανατζερ και χεστηκα με το συμπαθειο κιολας.αυτο που με ενδιαφερει ειναι οι υποψιες για στημενα παιχνιδια.

ναι φυσικά…
απλά στο κείμενο το χώνουν και αυτό μέσα λες και είναι κανένα έγκλημα…

βέβαια άντε βρες ποια είναι αυτά τα στημένα…αν υπάρχουν…

παντως εμας που μας εκοψαν για τα επεισοδια στη λαμια απτο χαντμπολ την επιχορηγηση για το γηπεδο…ενδιαφερον θα χει να δουμε αν θα γινει στον ολυμπιακο κατι αναλογο για το μπασκετ:roll::roll:

σας έκοψαν την επιχορήγηση και μετά έγινε χορηγός σας…

*και στην λαρισα έγινε πρόταση του οπαπ αλλά ο πηλαδακης την έχει παγώσει…μπας και βρει κανέναν άλλον…που δεν το βλέπω…

σήμερα διάβασα σε εφημερίδα οτι δεν υπάρχει κανένα θέμα με στημένα παιγνίδια…
το όλο θέμα είναι με φοροδιαφυγή…άπλα ο καλός δημοσιογράφος το έβαλε ο άλλος για να κάνει μπαμ…
φαντάσου τώρα τίτλο “φοροδιαφευγει μανατζερ”… σιγά τα αυγά…αυτός και άλλοι 3 εκατομμύρια ελληνες…

ενώ το “παράγκα στο ποδόσφαιρο, εκατομμύρια μίζες, και ανακατεμένοι και άνθρωποι του ολυμπιακού” γράφει καλύτερα…

ευτχως παντως.

Απάντησε ο μάνατζερ!

«Ο καθένας θα μπορούσε να έχει παραλείψεις στα φορολογικά του», τόνισε ο μάνατζερ ο οποίος φέρεται να εμπλέκεται σε σκάνδαλο φοροδιαφυγής ύψους 26 εκατ. ευρώ. Ο αντζέντης “Α.Τ.” τόνισε πως θα πληρώσει το πρόστιμο, ενώ αρνήθηκε πως έχει καταθέσεις σε τράπεζες ξένου κράτους.

Διαβάστε τι δήλωσε στο dikisports.blogspot.com.

«Μόνο για φορολογικές παραβάσεις ενδέχεται να ελεγχθώ, όπως κάθε έλληνας πολίτης», ανέφερε ο Θεσσαλονικιός ατζέντης και τονίζει:

-«Oυδείς έως τώρα με ενόχλησε για φορολογικές παραβάσεις»

-«Ο καθένας μπορεί να έχει παραλείψεις στα φορολογικά του και αν καταλογιστεί πρόστιμο, ασφαλώς και θα το διακανονίσω»

-«Δεν έχω λόγο να δημοσιοποιήσω στοιχεία της ταυτότητάς μου, όσο η υπόθεση ερευνάται και όποιος το κάνει θα έχει νομικές συνέπειες»

-«Παίζω στοίχημα και μάλιστα έχω προσκομίσει στην εφορία βεβαιώσεις κερδών από τον ΟΠΑΠ 2,7 εκ.ευρώ μέχρι το 2006»

-«Τα κερδισμένα του στοιχήματος τα γνωρίζει η εφορία. Τα χαμένα, όμως;»

-«Ούτε σεντ έχω στείλει σε Τράπεζα της Μαλαισίας ή σε οποιαδήποτε ξένη Τράπεζα»

-«Oυδεμία σχέση έχω με την υπόθεση Χόϊτσερ-Σάπινα».

χθες πάντως που έσκασε η μαλακία νόμιζα οτι ήταν ο λυρακης…πριν δω τα αρχικά.

Ναι, την επιχορήγηση του ΟΠΑΠ περίμενε η ΚΑΕ για να συντηρηθεί…ας κοπεί, θα επιζήσουμε χωρίς αυτήν. Εσείς;;;

Σπανουδάκης: «Χορηγίες γιατί θα έχουμε ανταγωνιστές»

Τον λόγο για τον οποίο αποφάσισε ο ΟΠΑΠ να προχωρήσει σε χορηγίες με αρκετές ομάδες της Σούπερ Λίγκας εξήγησε ο Γιάννης Σπανουδάκης.

«Προχωρήσαμε στις χορηγίες γιατί σύντομα θα υπάρξουν ανταγωνιστές μας με νόμιμη παρουσία στην Ελλάδα. Έχουμε χορηγίες στις μεγάλες ομάδες της Σούπερ Λίγκας. Στόχος μας είναι να συνάψουμε συμφωνίες και με τις 70 ομάδες (Α?, β?, Γ? Εθνικής)», τόνισε και αναφέρθηκε στις ρήτρες βίας:

«Οι ρήτρες βίας θα υπάρχουν σε όλες τις συμβάσεις. Δεν μπορούμε να το λύσουμε εμείς το πρόβλημα της βίας, αλλά θα κάνουμε ό,τι μπορούμε από την πλευρά μας», κατέληξε.

σε συνέχεια αυτών που λέγαμε για τις χορηγίες…

*άντε να δούμε μπας και ο ανταγωνισμός φέρει καμιά διαφορά στις αποδόσεις του οπαπ…

δε καταλαβες…να την χρεωθει η ΠΑΕ…γιατι λογω των επεισοδιων στο χαντμπολ(!) δε μας δωσαν την επιχορηγηση στο ποδοσφαιρο…τραγελαφος λεμε

Ντεμέκ εκεί πονάει…εκεί κτυπάνε:):!:


ποτε θα ξεκυμπιστει?

πάλι αυτός ο παπάρας?
τι σκατά? άλλος δεν υπάρχει??

Aθάνατος…
Σωλήνας λέμε. Ουδεμία σύγκρισις…

εγω εμεινα στο θετικο της υποθεσης…αντε μπας και μπει ο μισσας στην εθνικη :):):):):slight_smile:

ολες τις εκπομπες σβαρνα τις εχει παρει ο stelios τους τελευταιους μηνες τον εχω δει στα champions net,europa league,αθλητικη κυριακη,στο τηλεαστυ με τον γιαννη καρατζαφερη και τωρα και στο mega …
στο σκαι εχει παει??

αμάν με αυτόν τον καρκίνο ρε πούστη μου…αμάν.!!
όλοι απο αυτό θα πάμε?

εκτος απροοπτου ο παναθηναικος δε θα κατεβει στο επομενο πρωταθλημα βολει.ξεφτιλα η κατασταση που επικρατει εκει περα.κριμα…