Αθλητική επικαιρότητα

κομπλε η κληρωση…:wink:8)

το είχα ξεχάσει το κύπελλο…!!
άντε ρε αεκ κανε το θαύμα σου :stuck_out_tongue:
άμα είναι και στο καινούριο γήπεδο, όλα τα λεφτά…αν και είναι πάνω στο όριο που θα ανοίξει το γήπεδο…

τα ηρακλης - κερκυρα και βολος - σερρες ειναι τα πιο ενδιαφεροντα…

Πώς γίνεται κάθε χρόνο να κληρωνόμαστε εκτός με επαρχιακή ομάδα, ένας θεός το ξέρει.

μπορεί αυτή τη φορά τα μπαλάκια αντί να είναι κρύα να είναι ζεστά…:roll:

Τα μπαλάκια είναι απλώς γκαντέμικα.

fixed

καλως τα παιδια:twisted:

http://www.yupi.gr/sports/c22682/O_Maxi_Bazei_Daxtylo_Ston_Swthrh_Kyrgiak.html

κλαίω απο τα γέλια λέμε! χαχαχαχα!

σε οτι βιντεο εχω δει απο το 3rd eye εχω κατουρηθει

8O νταξ…για γρουβες ο αντίπαλος…

γρούβες ή βρούβες λέγεται?

βρουβες…
και οντως εκει πηγε…

Και το γρασίδι κάτω λίμνη ε. Μόνο οι Κινέζοι να μαζεύουν ρύζια λείπουν.

Διαβάζω άρθα Βασιλάρα και Γεωργακόπουλο στη gazzeta και δεν μπορω να αποφασίσω ποιος είναι πιο γελοίος. Επίσης δεν είμαι σίγουρος ποιος κανει περισσότερες πίπες σε Πατερα και Μαρινακη αντιστοιχα. Πως ειναι δυνατον να τους δίνεται χώρος σε εφημεριδα να γράφουν???

Πάντως νικητής στα σημεία αυτη τη εβδομάδα είναι ο ο Γεωργακόπουλος.

εντάξει…κάναμε ένα λάθος…:stuck_out_tongue:

Ολο σε τετοια σκηνικα μπλεκει ο Σωτηρακης, το τραβαει ο οργανισμος του…:stuck_out_tongue:

[B]Τότι: «Η Λάτσιο θα νικήσει»[/B]

Νικήτρια την Λάτσιο στο ντέρμπι με την Ρόμα προέβλεψε ο αρχηγός της δεύτερης Φραντσέσκο Τότι. Τι είπε για το παιχνίδι το οποίο θα παρακολουθήσει από το σπίτι του. Ο Ιταλός σούπερ σταρ των «Τζιαλορόσι» μίλησε για το «αιώνιο» ντέρμπι υπογραμμίζοντας πως οι Λατσιάλι θα νικήσουν με 1-0 χάρη σε πέναλντι του Φλοκάρι.

«Πιστεύω πως η Λάτσιο θα κερδίσει και ο Φλοκάρι θα σκοράρει με πέναλτι. Θα δω τον αγώνα στο σπίτι μου από την τηλεόραση, γιατί θα υποφέρω αν είμαι στο γήπεδο και δεν μπορώ να αγωνιστώ. Θα είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι, γιατί η αντίπαλός μας είναι σε πολύ καλή κατάσταση κι όλα της πάνε δεξιά», τόνισε μεταξύ άλλων.

ασε το ξεκάρφωμα ρε αλήτη…

άλλα δυο γκολακια για τον γκεκα ως τώρα…