Αθλητική επικαιρότητα

Προφανώς δεν θα κάτσω να τις φάω, αλλά:
Άλλο αμύνομαι και τρέχω προς τη φυσούνα και άλλο έχω τον άλλον κάτω και του αλλάζω τον αδόξαστο μέχρι να με τραβήξουν από πάνω του… Κάπου εκεί σταματάει το “αμυντικό” ξύλο

Παλι αναψα φωτιες ο πουστης???
Ηθελα να βρω Ζαχοβιτς κ Μητροπουλο,αλλα δεν βρηκα.
Τωρα για την φαση Μονχε-Τορο τα ειπαμε κ τοτε,μην τα ξαναλεω.
Σε παραπεμοω στο οτι ο ιδιος ο Καραγκιοζιδης την αλλη μερα ειπε οτι επρεπε να ειχε βγει.Τι τα συζητημε τωρα,εγω χαβαλε ηθελα να κανω με τα video.

δεν ειμαι τοσο σιγουρος για αυτο.προτιμω τον αβρααμ παντως που ειναι μια χαρα σοβαρος και τσαμπουκαλευεται μονο οταν χρειαζεται.

fixed

Α γεια σου, αυτός μάλιστα.
Και Καστίγιο.

Για πες μας τώρα και ένα αντιαθλητικό μαρκάρισμα που έχει κάνει ο Αβραάμ όσο είναι στον Ολυμπιακό.
Εκτός αν αναφέρεσαι στα χρόνια του στον Άρη.

Κάθε φορά που παίζουμε, τουλάχιστον μαζι, κάνει δολοφονικά τάκλιν με το που περάσουμε το κέντρο(όχι μόνο σε αντεπιθέσεις), ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ και σπάνια τιμωρείται, μιλάω για τάκλιν από πλάγια ή απο πίσω με τα δύο πόδια που παίρνει κυρίως πόδια και ελάχιστη μπάλα

Επίσης να προσθέσω κάτι που θυμήθηκα:

[-X
Βιάστηκε να μιλήσει

Έλα ρε Αιώνιε, σε μεταξύ μας ματς ακόμα και μύγα να διώξει παίκτης μας από το μέτωπό του θα μιλάτε για εγκληματική ενέργεια. Δεν μπορούμε να σας πάρουμε στα σοβαρά.

Συμφωνώ με μόντε, μια χαρά πολιτισμένους μας βλέπω και εγώ φέτος. Μιλάμε όλοι όμορφα και με εύστοχα παραδείγματα όπως “ποιος είναι πιο σωστός αυτός που πήδηξε 2/15 γκόμενες ή αυτός που πήδηξε 1/2”.

προτεινω σε ολους, να δειτε λιγο καμια αγγλια για να παρετε μια ιδεα για το πως γινονται μαρκαρισματα

ο cattermole της sunderland πχ που εχει φαει 2 κοκκινες νομιζω, αν επαιζε ελλαδα επρεπε να ειναι στη φυλακη
ξεκολλατε λιγο, περι αθληματος επαφης προκειται…σε λιγο θα πρεπει ο αμυντικος να πηγαινει στον επιθετικο και να του λεει “με συγχωρειτε, μπορω να σας μαρκαρω?”

εντιτ
αχαχαχαχα

Mια χαρα παιχτης ειναι ο Αβρααμ.Αλλο να παιζεις δυναμικα και “σκληρα” κι αλλο αντιαθλητικα κι ο Παπαδοπουλος δεν ειναι στη δευτερη κατηγορια.

Για το πρώτο παρτ απλά λές μαλακίες(άμα είχαμε βίντεο με τα μαρκαρίσματα του στα παιχνίδια θα σου δειχνα τι εννοώ, κλαδευτήρι Ανατολάκης 2)

Για το δεύτερο:
Εγώ το βρήκα ευστοχότατο και μπράβο μου που το είπα:!: :vibrate:

Σε μπελάδες έχει μπει η Μπαρτσελόνα. Και αυτό γιατί όπως έγινε γνωστό ο νέος χορηγός των «μπλαουγκράνα», Qatar Foundation, έχει σχέσεις με την παραστρατιωτική οργάνωση της Χαμάς!

Όπως αναφέρει η εφημερίδα Ma’ariv του Ισραήλ, Ισραηλινοί διπλωμάτες βρέθηκαν στην Βαρκελώνη την προηγούμενη εβδομάδα για να πείσουν τους ανθρώπους του συλλόγου να κάνουν πίσω από την πενταετή συμφωνία με το ίδρυμα Qatar Foundation, γιατί φαίνεται πως υπάρχουν σχέσεις μεταξύ του ιδρύματος και της παλαιστινιακής οργάνωσης

Στο συγκεκριμένο θέμα είχε αναφερθεί και η El Mundo Deportivo πριν δέκα ημέρες τονίζοντας ότι το Qatar Foundation έχει προσφέρει χρήματα στον εξτρεμιστή ιμάμη Γιουσούφ Αλ Καρανταουί ο οποίος εκθειάζει τη θανατική ποινή για τους ομοφυλόφιλους, τον ξυλοδαρμό των γυναικών, ενώ δεν έχει κρύψει τα αντισημιτικά αισθήματά του.

http://www.gazzetta.gr/football/europe/item/124022-Χορηγός-της-Χαμάς-ο-σπόνσορας-της-Μπάρτσα

[COLOR=“White”]The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.[/COLOR]

Έτσι ρε Μπάρτσα, λευτεριά στην Ιντιφάντα :!:

Φαντάζομαι οι ισραηλινοί διπλωμάτες πρότειναν να μπει κάποια άλλη εταιρεία χορηγός που να έχει πιο ευγενικές μορφές συνεργασίας. Ας πούμε κάποια εταιρεία που χρησιμοποεί 10χρονα για εργάτες :stuck_out_tongue:

Είσαι εγκάθετος. Υποθέτω ότι όπου να’ναι θα επιδόσουν και σε σένα διάβημα διαμαρτυρίας. Άσε που μπορεί να ανακαλέσουν και τον πρέσβη τους…

και διπλα εχει το σημα της unicef

Πολυ “βρωμια” σε ολες αυτες τις εταιριες ρε πουστη μου. Μακαρι να χαλασει η συμφωνια και να εχουμε μονο το Unicef.

Λεονάρντο στην Ιντερ;
Σαν να λέμε Τζόρτζεβιτς στον Παναθηναϊκό;

:?

σαν να λεμε ηρθε μυρωδιας

[B]«Κάλπικα» πέναλτι?[/B]

Mερες που ειναι,ας γελασουμε και λιγο.
Μια ημιαθλητικη ειδηση-video

και μια καθολου αθλητικη.Ηθελα να την ποσταρω,αλλα δεν ηξερα ομως που
http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=97516