Αθλητική επικαιρότητα

ο μεσσι δεν εκανε τιποτα στο μουντιαλ και ο ινιεστα τιποτα ολη την υπολοιπη χρονια

απο τους τρεις επρεπε ο τσαβι αλλα εγω ηθελα φορλαν

ε ναι,ποιος μεσσι τωρα…οπως θα λεγε κι ο αλεφαντος…

Τραγελαφική η κατάσταση που επικρατεί στην Παναχαϊκή εδώ και μια εβδομάδα, καθώς σύμφωνα με ρεπορτάζ του ΣΚΑΪ, η τοπική εταιρία ύδρευσης διέκοψε την παροχή νερού στο γήπεδο της ομάδας, [B]λόγω ανεξόφλητων λογαριασμών ύψους 100.000 ευρώ που αντιστοιχούν [U]στα τελευταία 25 χρόνια χρήσης[/U][/B]:!::!::!:.Ενδεικτικό της πρωτόγνωρης κατάστασης, είναι το γεγονός ότι οι παίκτες φεύγουν από το γήπεδο μετά την προπόνηση χωρίς να κάνουν μπάνιο, παίρνοντας μαζί τους και τα άπλυτά τους, αφού χωρίς νερό, ούτε τα πλυντήρια μπορούν να λειτουργήσουν, ενώ την ίδια στιγμή οι τουαλέτες στο κλειστό δεν λειτουργούν.

25 χρονια.! χαχαχχαχαχα

Και για μένα Φορλάν και Σνάιντερ άξιζαν το βραβείο του καλύτερου.

ε ενταξει ρε παιδιά δεν θέλει και πολύ ανάλυση…

εννοείτε τσαβι/φορλαν/σναιντερ, αλλά όπως σε όλα τα θέματα δεν υπάρχουν τα σωστά κριτήρια…
αυτός πουλάει, αυτόν βγάλαν…

το θεμα δεν ειναι γιατι χρωστανε…το θεμα ειναι γιατι το θυμηθηκαν τωρα οτι χρωστανε

Kαλα, εδω αλλοι το 'χουν ξεχασει εντελως. :roll: :lol:

Τωρα, στα της Χρυσης Μπαλας.

Μεσι σε καμια των περιπτωσεων.

Μπορει να ξερει την περισσοτερη μπαλα στον κοσμο, αλλα την προσφορα και τις επιτυχιες των Τσαβι, Ινιεστα την προηγουμενη χρονια δεν τις ειχε.

Ο Σναϊντερ, επισης, πετυχε τα παντα …γιατι να μη δικαιουται κατι, επειδη απλα δεν ξερει τη μπαλα του Μεσι.

Τα ιδια και για το Φορλαν, που εδειξε πως ακομα και εν ετει 2010, ειναι δυνατον ενας και μονο παιχτης να οδηγησει μια ομαδα ψηλα.

(Αν και εδω που τα λεμε, Ντιεγκο, το καυλι του θεου ειναι αυτο που σου κοστισε. 8) :p)

Κι υστερα λεω εγω χασογκολη τον Μαρτιν.Υπαρχουν και χειροτερα!

αν μου τυχαινε εμενα αυτο ,θα κλεινομουν σε ενα σπηλαιο για το υπολοιπο της ζωης μου

Θα φροντσει η ομαδα μου να κλειστεις σε σπηλαιο το Σαββατο!!!:stuck_out_tongue:

Χαβαλε κανω,ετσι?

Ο Μεσι αν και ειναι ο καλυτερος παικτης στον κοσμο δεν αξιζε την χρυση μπαλα φετος. Επρεπε να την παρει ο Τσαβι ή ο Ινιεστα κατα την γνωμη μου και σαν τριτη επιλογη ο Σναιντερ. Τωρα γιατι την εδωσαν στον Μεσι, ευκολη η απαντηση. Αυτος πουλαει περισσοτερο. Λαθος τροπος σκεψης που κανει τον θεσμο να φαινεται ο,τι να’ναι.

…και στεναχώρησαν και τον Τσάβι:):!:

[B]Παλάτι 237 εκατ. $ που… “δεν βλέπεται”![/B]

το πιο επικό φειλ στον αθλητικό χώρο για φέτος(για να μην πω ever)

Ντάξει… επικ φειλ!!! Ωραία ιδέα απαίσια πραγματοποίηση!!!

Καλά μιλάμε για τύφλωση…κρίμα τα λευτά:):!:

Οντως μεγαλη απατη. Πολυ πρωτοτυπη ιδεα, ωραιο φαινεται σε πρωτη οψη, αλλα απο την τηλεοραση ειναι πολυ ενοχλητικο να βλεπεις ματς… Και στοιχισε και παρα πολλα λεφτα… Τσαμπα λεφτα.

σα να εχει ξεβαψει ειναι…χαχαχα

δεν το γραφω με διαθεση να πειραξω κανεναν απο τους αριανους,αλλα ναι ρε καγκουρα!δειξε στον βαλβερδε οτι επιβαλλεται να γυρισεις στην ομαδα!

Μαλιστα… δυο γκολ σημερα ο καγκουρας…

…και με το καλημέρα:):!: