Αθλητική επικαιρότητα

Αυτο το πραγμα ειναι ανεξηγητο… :-k

δεν ξέρω αν εχει ξαναποσταριστεί, αλλά δεν υπάρχει αυτο :lol3:

υπεγραψε ο αμπαλος…

Γελάει ο κόσμος

2 άμπαλοι σε μια ομάδα Κυριάκος Παπαδόπουλος και Χαριστέας…
Λυπάμαι την Σάλκε και τον μάγκατ:lol::lol::lol::lol:

ναι ρε γλιτωσατε που εφυγε

οι ολυμπιακοί δε λέγατε πρόπερσι οτι ο κυριάκος παπαδόπουλος θα γίνει μεγάλος παίκτης?

Oι Ολυμπιακοι τα λεγαμε.
Ο Ρομαντικ ειναι μια κατηγορια μονος του ομως…

λοοοολ
ετσι παιζει να ειχε κανει μεγαλητερη καριερα ο χαριστεας…?:stuck_out_tongue:
το ειδαμε και αυτο - και το ακουσαμε…

^^ ε ναι πλεον ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο οτι τον αγοραζουν οι ομαδες για να τους τραγουδαει στα εκτος εδρας :smiley:

areianara for ever… ela pisw!!!
tasos5488 πριν από 8 μήνες

ασδασδσαφασδαφ

ΕΔΙΤ.

Piase mia paidakia, dio patates tiganites, 2 mosxarisies kalopsimenes, mia tiganita kolokithakia, ena tzatziki kai mia xwriatiki gia arxi kai vlepoume…

kai 3 retsines…

Gia senter for stin athwnos pernas tis eksetaseis…gia XARILAOU oute na to skeftesai

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

http://www.soccerplus.gr/article/pigan-na-lysoyn-ti-bia-epaiksan-mpoynies

Πραγματικα μαθαινοντας το μου δημιουργηθηκε η επιθυμια να ασχοληθω περισσότερο με το ερασιτεχνικο…

Μαλακα εχω χεστει στο γελιο… :lol3: Τι αμπαλοσυνη ειναι αυτη μου θυμιζει κατι παιδακια στο σχολειο που επαιζαν μπαλα μια φορα το χρονο και τις υπολοιπες φορες εκαναν σχοινακι με τα κοριτσια…

Ένταση στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας!

Τρεις μέρες μετά την επίθεση οπαδών της ΑΕΚ σε σύνδεσμο του Παναθηναϊκού -στον αριθμό 115, λίγο πιο πάνω από το «δωματιάκι»- την Παρασκευή (4/2) είχαμε νέα ένταση, η οποία -ευτυχώς- δεν πήρε μεγάλη έκταση.

Λίγο μετά τις 20:00, εκατοντάδες οπαδοί και των δύο ομάδων άρχισαν να μαζεύονται έξω από τα γραφεία των δύο συνδέσμων με εμφανή διάθεση συμπλοκής!

Ωστόσο, η αστυνομία είχε τις σχετικές πληροφορίες και ήταν προετοιμασμένη, προλαβαίνοντας τα χειρότερα?

Τρεις διμοιρίες των ΜΑΤ έσπευσαν στο σημείο και απέτρεψαν κάτι περισσότερο από ανταλλαγή συνθημάτων και λεκτικές, εξ’ αποστάσεως, αντεγκλήσεις.

Η κατάσταση άρχισε να εκτονώνεται μετά από περίπου 2,5 ώρες και όλα δείχνουν ότι τα πνεύματα έχουν ηρεμήσει…

δεν υπάρχει ελπίδα λέμε…άκου 2,5 ώρες…

…ακούραστοι:):!:

το novasports.gr δινει τζαμπα μεσω streaming αγωνες της νοβα για συνδρομητες forthnet ε,το πηρατε χαμπαρι?

αλλα απ οτι καταλαβα δινει εναν συγκεκριμενο αγωνα τη μερα,τωρα πχ εχει το τριπολη-αελ τζαμπε.και πολυ καλη ποιοτητα streaming.

και πουτσοσυνδεση ολη την υπολοιπη ωρα… δεν θα παρουμε :stuck_out_tongue:

αλλαξτε ομαδα…

http://www.sport.gr/default.asp?la=1&pid=79&pvid=873