Αθλητική επικαιρότητα

Ψιλοσιγουρακι το κοβω παντως για αυτους τους δυο … :stuck_out_tongue:

και τα δυο ματς είναι με ομαδες από την ίδια περιοχη…λέω εγώ τώρα…

μου αρέσει πάντως που μιλάτε όλοι εδώ ανώνυμα λες και θα γίνει τίποτα αν ειπωθεί όνομα.

Crimson,πηρε το αυτι μου οτι οπου να 'ναι σκαει ονομα πρωην δεξιου χεριου θεσσαλικης ΠΑΕ που εκανε μαλακιες οντας στη θεσσαλικη ΠΑΕ.
Παει πουθενα ο νους σου?

Εχει το χαβαλε του να παιζεις την κολοκυθια ,σαν τους δημοσιογραφους . :blues:

ναι κάτι τέτοιο παίζει.εντελώς σαν κουίζ είναι για κάποιον που μπορεί να μην πολυασχολείται.

αμα γίνει και για αυτόν που λες jiopas, θα έχουμε χαρές στη λαρισα…

επισης οτι και να λέμε εμείς, το θέμα είναι οτι ολα αυτά τα γνωρίζουν οι φίλοι μας οι δημοσιογράφοι…μήνες τώρα…! και στησίματα, και για υποβιβασμούς,[B]και για ντοπιγκ[/B]
οσο τα είδατε εσείς γραμμένα, άλλο τόσο τα είδα και εγώ.!!
από την μια κατευθύνουν και απο την άλλη είναι ανίσχυροι…

Σαπιλα!!!Καταργειστε τα threads για ελληνικο ποδοσφαιρο κι ελληνικες ομαδες τωρα.
Δεν αξιζει να ασχολουμαστε πια με τιποτα.
Εγω θα ειμαι Ολυμπιακος Βολου και στη Δ Εθνικη ,αλλα αυτος μας εκανε να ντρεπομαστε για την πολη μας και την ομαδα μας!!!Ζητησε με δηλωσεις του να μεινουμε κοντα στην ομαδα και να συσπειρωθουμε.
Θα τα κανουμε ολα αυτα κυριε Μπεο,αλλα οχι επειδη το ζητας εσυ,αλλα επειδη θελουμε εμεις.Εμεις θα ειμαστε κοντα στην ομαδα,εσυ φυγε μακρυα!!!

τι λε ρε.!! τώρα που εχει θέαμα.?!! :smiley:

ο κρίμσον ζεί από το παρασκήνιο του ελληνικού ποδοσφαίρου:p:p

[B][I][U]VIDEO[/U][/I][/B] απο την προσαγωγη του Μπεου στην Ευελπιδων,οπου ακουγεται επικη ερωτηση απο δημοσιογραφο:

“Κυριε Μπεο θελετε να μας πειτε κατι ?[B]Γιατι [SIZE=“3”]ΠΑΛΙ[/SIZE] εδω ??[/B]” :lol:

αμα μου βρεις ομάδα ελληνικη που να προσέφερε περισσότερο θέαμα σε 3 συνεχόμενους αγώνες, απο οτι αυτό που γινεται τώρα για δεύτερη μέρα, σταματάω…!! :smiley:

Γιατι ΠΑΛΙ εδω…αχαχαχαχαχα

Δεν αναφερομαι σε εσενα… αλλα δεν ειδα κανεναν Βολιωτη να προβληματιζεται οταν εκεινος ο θεοχοντρος που εχετε για παιχτη ετρεχε σαν πουστης και ο βολος πετουσε 4 στην ΑΕΚ…

Δεν θυμαμαι με την ενσταση να καταδικαζει κανεις τον μπεο… Χανουμια πλυθειτε και αντιο ORIGINAL βολου θυμαμαι να λετε (οχι εσυ επαναλαμβανω).

ΥΓ: ΚΑι οχι, η ΑΕΚ δεν ειναι ο ανθος του ελληνικου ποδοσφαιρου. Οταν μας μπλεξουν και εμας (κατι θα εχουν εστω και light), τοτε θα το συζητησουμε και αυτο.

[B]«Θα πάει σε μεγάλο βάθος η έρευνα»![/B]

ενταξει…αμα άρχισαν οι δηλώσεις πάει να πει οτι μεχρι εδώ ήταν…χαχχαχα

χαχαχα! γαματος! δικιο εχεις…

Αν από το βράδυ της Τετάρτης πέφτουν βόμβες, το απόγευμα της Πέμπτης έσκασε η? [B]πυρηνική βόμβα![/B] Ο πρόεδρος του Ολυμπιακού [B]Βαγγέλης Μαρινάκης[/B] είναι στο πόρισμα που εξασφάλισε το gazzetta.gr! Πολλά τα γνωστά ονόματα!

Οι αποκαλύψεις γύρω από τον τρόπο που? παίζονταν το ελληνικό ποδόσφαιρο πλέον παίρνει μορφή χιονοστιβάδας καθώς στο εισαγγελικό πόρισμα υπάρχουν «μεγάλα» ονόματα όπως πρόεδροι ομάδων, παράγοντες, εν ενεργεία αλλά και παλιοί παίκτες, αλλά και οι διαιτητές που έπαιξαν στο ντέρμπι του περασμένου Φεβρουαρίου ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό!

Φυσικά το πιο? δυνατό όνομα που προκαλεί αίσθηση είναι αυτό του ιδιοκτήτη και προέδρου του Ολυμπιακού Βαγγέλη Μαρινάκη ο οποίος κατηγορείται α[B][U]) για απλή συνέργεια σε εγκληματική οργάνωση, τα μέλη της οποίας επιδιώκουν οικονομικό ή άλλο όφελος και β) απλή συνέργεια σε δωροδοκία για αλλοίωση αποτελέσματος αγώνα, τελεσθείσα κατ? εξακολούθηση![/U][/B] Με την ίδια κατηγορία βαρύνεται και ο παλιός πρόεδρος της ΕΠΑΕ Αθανάσιος Κανελλόπουλος!

Περισσότερο ρεπορτάζ σε λίγο!

http://www.gazzetta.gr/article/item/203823-apokalupse-sten-lista-ki-o-marinakes

και για οποίον πει οτι πάνε να τον ρίξουν στα μαλακά, αυτή είναι η αλήθεια.!! ο χοντρούλης δεν γέννησε κάτι…χρησιμοποίησε κάτι…
ας μην έμπλεκε πάντως.!! (πάντως οι μεγάλοι ουτε που το φανταζόντουσαν που εχουν χωθεί)

αρε μαρινακη μαφια…8)8)8)8) ημουν σιγουρος οτι ο συγκεκριμενος τυπας δεν θα με αφηνε απογοητευμενο…

ε καλα δεν ειναι και δύσκολο όταν τον είδαμε να συμπεριφέρεται σαν χούλιγκαν οτι θα ειναι και αυτός μια απο τα ίδια…:stuck_out_tongue:

*πρώην πυρηνική βόμβα δεν εχει? τι έγινε? ηταν τζουφια?

κατηγορείται και ο πρώην πρόεδρος της ΕΠΑΕ ο κανελλόπουλος.
επεκταθήκαν οι κατηγορίες και σε πρόσωπα της παράγκας?

[SIZE=“4”][B][U]ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.!!![/U][/B][/SIZE]

[SPOILER]
[/SPOILER]
[B]
ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΓΝΩΣΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.!!![/B]

JIOPAS το πέτυχες,!!!

Εν τω μεταξύ, στο πόρισμα αναφέρεται ότι εκτός των σαράντα “χειραγωγημένων” αγώνων που έχουν ήδη γίνει γνωστοί, προέκυψαν επίσης επαρκείς ενδείξεις αλλοίωσης αποτελέσματος και στις ακόλουθες δέκα αναμετρήσεις, που διεξήχθησαν εντός του 2011:

Ολυμπιακός Βόλου-Κέρκυρα 1-2, στις 3/2/2011

ΠΑΣ Γιάννινα-Αγροτικός Αστέρας 1-0, στις 5/2/2011

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Βόλου 1-0, στις 13/2/2011

Πόντιοι Κατερίνης-Αετός Σκύδρας 2-1, στις 14/2/2011

Καβάλα-Πανσερραϊκός 0-0, στις 19/2/2011

Απόλλωνας Καλαμαριάς-Αχιλλέας Τριανδρίας 3-1, στις 27/2/2011

Διαγόρας Ρόδου-Πιερικός 3-0, στις 19/3/2011

Δόξα Δράμας-Εθνικός Πειραιώς 4-0, στις 27/3/2011

ΠΑΣ Γιάννινα-Διαγόρας Ρόδου 5-0, στις 28/3/2011

Ηλιούπολη-Εθνικός Πειραιώς 0-0, στις 8/5/2011
[B]
Στο πόρισμα καταγράφεται, επίσης, διάλογος μεταξύ ποδοσφαιριστή και άλλου ατόμου πριν από τον αγώνα Άρης-Μάντσεστερ Σίτι, που διεξήχθη στις 15 Φεβρουαρίου 2011 στο πλαίσιο του Γιουρόπα Λιγκ, στον οποίο εξετάζεται ο τρόπος με τον οποίο οι γηπεδούχοι “κιτρινόμαυροι” θα έκαναν τη σέντρα της έναρξης, που έδινε απόδοση 1.90![/B]

http://www.sportlarissa.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=7429:--lr---2011&catid=10:ellada&Itemid=16

ε μαλακες θα πεθάνω…!!! στημένη και η σέντρα στο αρης-σιτι.!!!
να ειναι ξένος παίχτης, κοντός, που κάνει οτι θέλει? δεν θέλω να το πιστέψω…!!

*εγω ξέρω άλλα 4-5 ματς…που είναι στη λιστα??