Αθλητική επικαιρότητα

Εδώ βγήκε να πει την παπάρια της για τον Μαραντόνα η Πυργιωτη. Η Πυργιωτη μλκ που ανάθεμα με εάν έχει ιδέα από το αραουτ

1 Like
1 Like

Σοκαριστικό…

1 Like

Το halo τον έσωσε. Το 2015 ο Bianchi την ίδια σύγκρουση είχε περίπου και πέθανε και μετά μπήκε το halo

Επειδή είμαι άσχετος, τι είναι το halo ?

Σαν καμπίνα σκέψου γύρω από τον οδηγό αλλά δίχως τζάμια

Summary

5 Likes

Μπες στο thread της ΑΕΚ, αυτό συζητάμε.

Α σορυ , τα έχω mute

Απιστευτο πραγματικα το ατυχημα του Grosjean, ημουν 100% σιγουρος οτι σκοτωθηκε οπως το εβλεπα. Ειναι τρομερο που εχει φτασει η παθητικη ασφαλεια, ειδικα μετα το δυστυχημα του Bianchi, χωρις το Halo πραγματικα δεν βλεπω τροπο να επιβιωνε, αν δεις πως σφηνωθηκε το κοκπιτ του μεσα στις μπαριερες.

Περαστικά του!

5 Likes

Ο ένας βρέθηκε σφαγμένος σε κάδο. Όταν το ποδόσφαιρο καταντάει θρησκεία αυτά είναι τα αποτελέσματα :cry:

Ίσως αυτά γίνονται όταν διαπράττονται ύβρεις

Συγγνώμη αλλά καμιά δικαιολογία.

2 Likes

ρε τι στον γεροδιάολο συμβαίνει φέτος , όλοι νεότατοι φεύγουν

Είμαι μεγάλος φαν του pro wrestling και πάνω που είχαν στρώσει τα εργασιακά του και είχε βρει έναν καλό ρόλο σε μεγάλο σοου και έδειχνε ευτυχισμένος του συνέβει αυτό ( και νομίζαμε ότι δεν τον βλέπουμε λόγω τραυματισμού , δεν είχε ακουστεί κάτι ) . Τεράστιο κρίμα για τόσο νέο άνθρωπο

1 Like

Ρε Βασιλακη πες αηδιαζω που βλεπω τον κωλομαυρο και ασε τις σαλτσες, λες και ξεγελας κανεναν πλεον.

Συγχυστηκε το παιδι που δεν ειδε τον εαυτο του μαλλον

Τον έχουν στην αφίσα αλλά μέχρι να φτάσει θα γιορτάζουμε τα 300 χρόνια

2 Likes

Όσοι είστε κακόκεφοι και θέλετε να γελάσετε λιγάκι, ψάξτε, βρείτε και δείτε το φάουλ που “κέρδισε” ο Ολυμπιακός στο 93’ και από το οποίο προέκυψε το γκολ του, εναντίον των Ιωαννίνων.