Μου αρέσει

αμα μου βρεις άνθρωπο με τέτοιο μέγεθος και αναλογία σε μύτη,στόμα,μάτια θα γίνω στρ8

έχει καμία σημασία?

όχι το να γίνεις στρέιτ,οι αναλογίες:p

ε,αμα το φτιάχνει για άνθρωπο,δεν πρέπει να μοιάζει και σε άνθρωπο?
λεω γω τώρα…

Το θελω. Το θελω πολυ. Τ’ αγαπαω.

Τις μέρες που δεν είμαι μίνιμαλ και δε ζητάω εφικτά πράγματα…(ένα ford fiesta δηλαδή),
θέλω την τελευταία Aston Martin DB9 ,για αυτά που μπορεί να κάνει όμως…
Α! και τη θέλω hardtop… και σε μαύρο παρακαλώ.

κ μετά μας λέτε ότι στον άντρα ψάχνετε το χίουμορ, τους λεπτούς τρόπους και την ευγένια…

για μένα τη θέλω…:roll:

οι άντρες με την καμία δε σου δίνουν το αυτοκίνητο τους… πόσο μάλλον αν είναι μια DB9…:roll:

Το ομορφότερο αμάζι ever όμως!!!

Θενκ γιου βερι ματς, γκαης εν γκερλς…

Είναι και όμορφο… αλλά είναι και τι μπορεί να κάνει…:roll:
Δεν είναι για εδώ αυτά τα αυτοκίνητα…:frowning:

ώντας γυναίκα μάλλον δεν θα βγάλεις ποτέ τα λεφτά για να πάρεις κάτι τέτοιο :lol: :lol: :lol: :lol:

Για τους εδω δρομους, ενα τετοιο ειναι οτι πρεπει:

Τι ειπε ο σεξιστης!

ΝΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΝΟΥΜΙΑ!

Με πρόλαβε ο Κρισπ…
αλλά να σου πω την αλήθεια…σαν γυναίκα που είμαι έχω και καλύτερες φιλοδοξίες από ένα ακριβό αυτοκίνητο…:stuck_out_tongue:

Μια τριωροφη βιλα?

Κακως.Εχεις δει ποσο χοντρο μπουρι εξατμισης εχει το συγκεκριμενο τουτου?

ΡΕ μπας κ είσαι αγόρι? Δεν παίζει διαφορετικά να είσαι τόσο θεούλα…

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΜΤ !

Α ΡΕ ΠΑΤΡΙΔΑ… ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΕΚΑΡΑ

ΚΡΙΣΠ ΠΑΙΞΕ ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΤΟΝ ΝΕ Κ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ

Ποιον Νε ρε? Με βασικο Κατσικογιαννη θα παιξουμε…

Περα απο την πλακα ειναι τραγικο το κομματι…

Ας σταματήσει η παράθεση Βρετανογερμανικών αυτοκινήτων και η απόπειρα σύνδεσης της εξωτερικής τους σχεδίασης με τον όρο “ομορφιά”.

Είναι άτοπο. Ειδικά όσο υπάρχουν χώρες όπως η Ιταλία και η Γαλλία… Ευχαριστώ…:stuck_out_tongue:

Πάρτε και ένα οικολογικό super-car, γιατί αφού σας αρέσουν τα sport οχήματα, τουλάχιστον πάρτε κάτι που δεν κάνει την τρύπα του όζοντος όσο μεγάλη είναι η περιφέρεια του Ραμπεσαντρατανα…

Λέγεται Tesla, παράγεται από Αμερικάνους οικολόγους επιχειρηματίες, έχει στηριχτεί πάνω στη σχεδίαση των Lotus και λειτουργεί αποκλειστικά με ρεύμα. Αν ποτέ βρείτε τα λεφτά για την Bugatti, προτιμήστε το Tesla. Θα μπαίνετε και στο δακτύλιο κάθε μέρα:lol: