Μου αρέσει

:-k
Μήπως το batmobile είναι το μικρό του αδερφάκι?
ontopic: Μου αρέσει να βλέπω ένα mod να συνεχίζει την offtopic συζήτηση.:smiley: :smiley:

το κατσαριδάκι και ο σκαραβαίος δεν είναι το ίδιο αυτοκίνητο?

μετά το 3ο έδιτ… όλα βγάζουν νόημα…
πως λέγεται η καινούρια έκδοση να βρω φωτό?
που οδηγούσε και η Julia Roberts στον Μεξικάνο?

γιατί μου αρέσει η καινούρια έκδοση… όταν δεν ήξερα ακόμη πως βολεύει καλύτερα ένα ford fiesta ,ήθελα ένα τέτοιο σε μπορντό…αλλά όχι hardtop.

α) έπαιξα μπάλα, άρα έχω 10 σπαμ ποστς :stuck_out_tongue:

β) Το Κατσαριδάκι ήταν ένας σκαραβαίος που λεγόταν “Κατσαριδάκι”. Ναι είναι ίδια εξωτερικώς. Το Κατσαριδάκι όμως είναι υπερ-ήρωας:p

Γκαληφθηκα και θενκ γιου:)

Πατα τωρα 10 ντιλιτς να ερθει το θρεντ στα ισια του:lol:

Μου αρέσει το κατσαριδάκι!!!

Το έφερα πιο εύκολα στα ίσα του:p
Επίσης είναι μη σοβαρό τόπικ, οπότε δεν πέφτει moderating και έλεγχος σε σπαμς:wink:

που σήμερα απέκτησα 2 καινούργιες φίλες που με εκτιμάνε πραγματικά…
thanks Gill & Courtney!!

που με 2 λεπτα διαβασμα πριν το κουδουνι της προσευχης εγραψα 17,2 ιστορια.

βρες μου αλλον ανθρωπο που το χει κανει αυτο. εχω αρχισει να πιστευω οτι το μνημονικο μου ξεπερναει του ελεφαντα κατα 600%

Βασικά,απο ότι βλέπω διαγράφτηκε ένα ποστ μου απο εδώ?Αφού δεν έβριζα ούτε παραβίαζα κανόνες γιατί το διαγράψατε?

Πυραμιδούλη…
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=257334&postcount=1979

on topic:

[SIZE=“1”]Μου αρέσει που στόλισα για τα Χριστούγεννα![/SIZE]

Εχμ,όταν το βλέπεις εσύ δλδ για τι το κάνεις?Αναγνωρίζεις ότι είναι άνθρωπος,δεν το περνάς για εξωγήινο…και τα αμερικάνικα σκίτσα έχουν παραλλαγές…δεν μου βλέπω που είναι το αρνητικό…

Mου αρέσει που ο Πύραμιντ και η Λαρόκα είναι τόσο γλυκά παιδάκια…
Σα γλυκες μπουκίτσες…μπουχαχαχχαχα
Οκ πέρα από την πλάκα νιώθω προστατευτικά απέναντι σ’ αυτούς τους δυο…:slight_smile:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :yahoo: :hippy:

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:
Σε έχουμε μέσα στις καρδιές μας Κορπσέτα!! Nι! :smiley:

αυτό το θρεντ.

Το νεο αβαταρ του Ανγκμαρ!Frazetta rules!!!

Mπραβο ρε Χρηστο!!! Παντα τετοια ρε!=D> Παντα το πιστευα οτι η ΑΣΟΕΕ βγαζει γαμω τα ατομα!:stuck_out_tongue: Αραξε τωρα και απολαυσε τους καρπους των κοπων σου!:smiley:
Α, και κανονισε να ερθουμε ορκωμοσια να τα κανουμε ολα πουτ… εεε να σε χειροκροτησουμε!!!:smiley: =D> =D> =D>

Οσο για το αλλο θεμα ειστε ολοι τρομερα ιεροσυλοι. KITT uber alles ρε αλοθρησκα οντα:

Και μετα αυτο που ειπε η Σοφια:

Ο Ψιτ ειναι πιο καλτ.

Ναι αλλα ο ΚΙΤΤ ηταν πιο τρου!

πλακα-πλακα σ’ενα επεισοδιο (δεν θυμαμαι πιο…) την ελεγε στον Μαϊκλ επειδη εκουγε Iron Maiden!!! και του ελεγε πως δεν μπορει να καταλαβει τι βρισκουν οι ανθρωποι στη Hard Rock μουσικη αφου αυτου του πειραζει τα ηλεκτρικα του κυκλωματα!:lol: :lol: :lol:

οτι αυριο ερχομαι αθηνα και οτι θα δω ενα φοβερο λαιβ και θα δω και τους φιλους μου που εχω καιρο να τους δω…:slight_smile:

:lol: :lol:

Σα χαζομαμα κανεις:p