Μου αρέσει

το ξαπλωνειν εστι φιλοσοφειν

είσαι χαζό είσαι.μακριά από μας το χριστούγεννο.

Που εδω και λιγη ωρα ειμαι κατοχος των κατωθι!!!Μερρι Κριστμας!!!

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :trumpet: :thumbup:

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ…:blow:

Τα πουράκια Backwoods…

Η κλασική ελληνική γκαζόζα με το άρωμα μαστίχας…

εγώ τα παράγγειλα σήμερα … :roll: :roll: :roll:

η μλκια είναι ότι ένας φίλος μου με μπρίζωσε να μην να το ανοίξω αλλά να το κρατήσω κλειστό για να ανέβει η αξία του … (συλλογή και έτσι …) btw δεν ξέρω αν το διάβασες αλλά παίζει το wall να έχει ένα τυπογραφικό λάθος αν έχει και το δικό σου μπορείς να τους ζητήσεις να σου στείλουν το σωστό …
και μάλλον αυτό θα κάνω …

[SPOILER]για κανα 5 min :P:P

για το box set των floyd λέμε πάντα xD … [/SPOILER]

8O 8O υπάρχει τέτοιο πράμα ???

Ψάξε να βρεις Γεράνι…

που ξεπερναω δυσκολίες ευκολα…

Να δούμε την 600αρου πως θα την ξεπεράσεις…ΧΑΧΑ(χμ σορυ καφρίλα !παρασύρθηκα:? )

που νιώθω καλύτερα σήμερα

Αν έχει λάθος μην τολμήσεις και το δώσεις πίσω!!! Θα είναι περισσότερο συλλεκτικό αυτό με το λάθος!!!

Kαλα περασες ομως κουφαλιτσα…

Ακριβως!

Δεν ξερω αν εννοουν το συγκεκριμμενο τυπογραφικο λαθος,αλλα ψαχνοντας,το μονο που βρηκα ειναι οτι αναφερεται 2 φορες το side 3 αντι για το side 4 στο sleeve του The Wall.:-k

Εννοειται πως δε το στελνω πισω!!!:stuck_out_tongue:

Γεράνι βυσσινάδα! Έχει γεύση σαν τσιχλόφουσκα!

Μου αρεσει και μου τη σπαει ταυτοχρονα που μια καινουρια διαφημιση του Οτε "χρησιμοποιει"το dead parrot sketch των Monty Python.

Eλα ρε, οχι ο ΟΤΕς. Μια χαρά είχε το Χατζηγιαννο, τι του 'ρθε τώρα? Και εν τω μεταξύ το συγκεκριμένο σκετσακι ειναι απο τα απιστευτα των μοντυ.

π.χ.: Το σκηνικό που λεει με 250 τρόπους οτι ο παπαγαλος ειναι νεκρός:

“It’s bleedin’ demised! …It’s not pining it’s passed on! …This parrot is no more! …It has ceased to be!
…It’s expired and gone to meet its maker! …This is a late parrot! …It’s a stiff! Bereft of life it rests in peace, if you hadn’t nailed it to the perch it would be pushing up the daisies, it’s run down the curtain and joined the quoir invisible! …This…is an ex…parrot!”

νταξει, respect

Η σημερινή εκπομπή του Λαζόπουλου,από τις 9 μέχρι τώρα,έχει την Αλεξίου,σε ένα φοβερό τηλεοπτικό live

α ζητάνε το παλιό πίσω ???

σορρύ δώκαμε γιαγιακα δώκαμε … [-X [-X [-X

που πήρα μετά από καιρό καινούργιο παντελονάκι κι αύριο θα είναι έτοιμο!!