Μου αρέσει

που ολα πανε καλα μετα απο καιρο…

:-k
για να αρχίζει ο γουάιζ τις φιλοσοφίες…

…μάλλον γ*μησε σήμερα!:D:D

xaxaax!κοντα επεσες…

γ*μησα χθες…:stuck_out_tongue:

Που δεν θα κανω εκθεση σημερα!!!:D:D
:vibrate::band::-({|=:dance::dance:

Που βρηκα ενα babolat μωρο.τι σαι συ.

Γαμανε οι μπαμπολα

Τιναυτο?Ημο φαση?

ρακετες.

μαλαξ

ρωρ

Ειναι ωραια μαυρη κ καυλιαρα.αλλαξα κ το χαλια ασπρο grip σε μαυρο.χτυπαω κ πεταω.

…H comicon σημερα…χειροτερη την περιμενα σε σχεση με περισυ αλλα ηταν αρκετα καλα(δεν επιασε βεβαια το περσινο)…κριμα που δεν ειχαν περιπτερα ολα τα κομιξαδικα,οπως αλλες χρονιες και πολλα πραματα που ειχα στη λιστα να αγορασω,δεν τα βρηκα(γαμωτ,ολοκληρη comicdom και 2-3 συνολικα τευχοι-τομοι απο 2000ad,ελεος…)…οπως και να εχει,χτυπησα Umbrella academy και το πρωτο τομακι του Sandman…και τα παντα,10-20% κατω…δοξα και τιμη σε Γρακχο,που αγορασε σε μια καταπληκτικη εκδοση,και στα ελληνικα,το Killing joke,του Αλαν Μουρ,best batman-joker story ever…οσοι ψηνονται να πανε,ας το κανουν,πολλα ομορφα πραματα(Samis,lucky lucky bastard,προλαβε και εμφανιση Darth Vader με αυθεντικη στολη κτλ…)…

:respect::bow:

Γιατί όλα να γίνονται στην Αθήνα? :cry:

ναι μου αρέσεις.

Το πρωινο προγραμμα του σταρ!εβαλε παλι το tuttenstein!yess

Και ο Samis πρέπει να μας δώσει φωτογραφίες αν έβγαλε, για εμάς, τους κοινούς θνητούς που δεν τον είδαμε…:roll:


Now playing: Anathema - Hope
via FoxyTunes

Το ΕzDrummer! Nτάξει φορτώνεις το πρόγραμμα, το τρέχεις με Cubase, βάζεις drumkit from hell και grind ρυθμούς και απολαμβάνεις την ποιότητα. Χρόνο που θα βρω να το λιώσω?

:bow2::bow2:

Το βιβλίο για τον James Dean που διαβάζω.

… που τις τελευταιες μερες ειμαι καλυτερα!:roll:

Κάποιοι users εδώ στο rocking! Έχουν πολυυυ πλάκα!:lol:#-o:lol:

… που σιγα σιγα ετοιμαζομαι να παω στη δουλιτσα!!!Ναααααααι, εργατια!!!:roll: