Μου αρέσει

πραγματικα ειναι απο τις λίγες φορες που ακούω μια εκπομπή στο ραδιοφωνο και ξενερώνω οταν μπαινουν τα τραγουδια! Συνήθως γινεται το αντίθετο!

χαχαχαχ!!!..

Ahahahaha παπαρδελα αγορι μου ΝΤΙΒΑ σε εκανα. 28 ατομα ακουγαν. :smiley:
Βρειτε μου υλικο ωρε παιδες!

Ον τοπικ μου αρεσει που θα βγω επιτελους σημερα και δεν θα κατσω μεσα τριτη μερα σερι. ._.

που οσο πλησιαζουν οι μερες για τη συναυλια ακουω συνεχεια ac/dc και πορωνομαι πιο πολυ

Τα τραγούδια που βάζει ο freedom 88.9

το can you hear me now…

Το cover των seether στο careless whisper

το οτι μολις τελειωσω με την Charvel θα εχω μια ριφφομηχανη τουμπανο…

Το οτι γυρνάω αύριο Πάτρα…

Που βγηκα εξω και ξεσκασα!:smiley:
Που εφαγα τρια πιτογυρα το ενα πιο απολαυστικο απ το αλλο!:D:D
Που εχω αραξει και ακουω μουσικη και πινω μια μπυριτσα!:D:D:D
Ωραια πραματα!:D:D

Που έμεινα μέσα. Και που τρώω non stop!άτιμοι Ρώσοι!

Δοκιμασε αυτο που τρως να το ανακατεψεις με τους Ρωσους και να το φας μετα

Έπρεπε να σχολιάσεις ε?
:expressionless:

και να προσθέσω στα από πάνω ότι μου αρέσει και το τσάι!:smiley:

Και γω εμεινα μεσα και μου αρεσει!:smiley:

Μη με μπερδεύεις!
'Εμεινες μέσα τελικά ή όχι?:stuck_out_tongue:

Ρε για ενα καφεδακι βγηκα το απογευμα.:wink:
Εννοω δεν βγηκα για βραδυ πολλες ωρες και ετσι.Γιατι σε περιοδο διαβασματων ξερεις ολοι βγαινουν το κλασσικο ‘‘Σαββατο βραδυ’’.Οποτε εμεινα μεσα.:D:D:p

ααα!ένιωσα!:stuck_out_tongue:
ναι ρε συ αυτά είναι!ακόμα και τις περιόδους μη διαβασμάτων επικρατεί αυτή η κλασικούρα “να βγούμε Σάββατο” αλλά εμείς πάμε κόντρα!:smiley:

Που κάναμε πολύ πετυχημένη εκδρομή μέσα στη Δράμα, μετατρέψαμε το κλειστό σε δική μας έδρα, 150 ξανθιώτες, νικήσαμε τον ΚΑΟΔ και κατα 99% θα παίζουμε και του χρόνου Α2!!! :D:D
Επίσης που όταν έληξε το παιχνίδι οι παίκτες ήρθαν και μας χειροκρότησαν, σε αντίθεση με τα καρναβάλια του ποδοσφαίρου που και βαριούνται που ζούν και μας κλάνουν.
Χίλιες φορές μία αδύναμη ομάδα που κυνηγάει σωτηρία με παίκτες που ματώνουν για τη φανέλα και τα δίνουν όλα, παρά μία ομάδα που εξασφαλίζει άνετη παραμονή στην Α εθνική με παίκτες που βαριούνται που ζούν και γράφουν τους οπαδούς στα @@ τους…

1-2 στ πηγαδια…αυτο ξερω εγω…

tonight he griiiins agaiiiiiiiiiiiiiiiiiin

Που γύρισα Πάτρα, αλλα κάτι λείπει…