Μου αρέσει

μου αρέσει το ρούμι , η βότκα , το ουίσκυ , το κρασί , η καλούα , το baileys , η μπύρα , τα κοκταιηλ , τα σφηνάκια , οι γεμάτες κάβες και αυτό που πέρασα χτες !

:drunk: :drunk: :drunk:

τα πες ολα.ασε και τιποτα απεξω:)

Ξεχασε το Jagermeister! :respect::respect:

αυτά τα ήπια σίγουρα . η κάβα ειχε κ άλλα ποτά μέσα , αλλά είπα να μη τα ανακατέψω όλα μαζί … :smiley:

το άλμπουμ της πανίνι του μουντιάλ 1986 που είχε σήμερα η εξέδρα.
ο μαραντόνα είναι ίδιος ο τσε…:slight_smile:

και ομως ο RICARDO OMER GUISTI (της αργεντινης και αυτος)ειναι πιο κοντα στον τσε…!
τσε-καρε το…:stuck_out_tongue:

επισης δες τον SERGIO SANTIN της ουρουγουαης που ειναι ιδιος ο μπανκο της αεκ…!!

ο guisti μοιάζει πολύ τώρα που το λες, αλλά o μαραντόνα όμως έχει πάρει και την πόζα που έχει ο τσε σε όλα τα μπλουζάκια και τις φωτογραφίες του.:stuck_out_tongue:
και ο santin πρέπει να είναι μακρινός ξάδερφος του μπλάνκο.δεν εξηγείται αλλιώς…
πάντως τιμούμε όλους τους μυστακοφόρους ποδοσφαιριστές και ειδικά το μούσι του PETER DISZTL της ουγγαρίας.8)

καλα δεν το συζηταω…
μουστακια μουσια μαλλια ειναι ολα τα λεφτα εως τωρα…

δεν μου αρέσει απλά … τρελαίνομαι ! :smiley:

ζέστη , ώρα αιχμής , κέντρο , κυκλοφοριακό κονφούζιο . το φανάρι κόκκινο κ όλοι στριμωγμένοι στην κίνηση και μέσα στα αυτοκίνητα τους . είμαι με το ποδήλατο και με το που βλέπω κόκκινο φανάρι ξεκαβαλάω για να το πάρω στα χέρια κ να συνεχίσω από το σημείο κ μετά π δν έχει κίνηση . με την άκρη του ματιού μου πιάνω έναν “γιωταχή” π βλέπει τι κάνω κ έχει μείνει μαλάκας … οπότε γυρνάω κ του στέλνω … φιλάκια ! βράζει από τον θυμό κ αρχίζει κ χτυπιέται μέσα στο αυτοκίνητο του καθώς εγώ φεύγω ! :lol:

εκεί να βράσεις ρε ! αφού θέλετε να το παίξετε μοστρες με αμάξι (και είστε μόνοι σας μέσα) να το υποστείτε ! :stuck_out_tongue:

ωραια…
ελπιζω να μην επαθε κανενα εγκεφαλικο ο αλλος απο τα νευρα

όχι , αλλά αν συνεχίσει έτσι θα το πάθει σύντομα … :stuck_out_tongue:

H C! Ερωτας, αγαπη, λατρεια :smiley:
Επισης τωρα που τελειωνουν και οι ενδοσχολικες (οχι οτι τις υπολογιζει κανεις. Τουριστες απο την πρωτη μερα ειμαστε), ασχολουμαι επιτελους με πραγματα που μου ΑΡΕΣΟΥΝ, κανονιζω διακοπες και αναμενω τα αποτελεσματα, επικρατει ενα κλιμα ευφοριας και χαρας και ομορφιας γενικα. :slight_smile:

Ποιο βιβλίο διαβάζεις για C?
Επειδή θέλω και εγώ να αρχίσω, τώρα που θα τελειώσει και η εξεταστική.

O Χατζηγεωργίου και οι ατάκες του.
Πιο πρόσφατη το “Ταξίδι στο κοκκινόχωμα” που είπε στο τένις!!!

H γλωσσα C σε βαθος - Νικος Μ. Χατζηγιαννακης
Εχει και σιδι μεσα.:stuck_out_tongue:

Merci!
Και αν μπορείς να μου πεις και εκδόσεις:p

…που τελείωσα με την εξεταστική.

Επιτέλους σταμάτησε η ατέρμονη λούπα διάβασμα—>καφές—>τουαλέτα—>διάβασμα—>καφές—>τουαλέτα—>…

Τώρα καλοκαίρι !

Για τους αποπάνω, το καλύτερο βιβλίο για C είναι αυτό . (ο Ritchie είναι ο “εφευρέτης” της C :wink: ).
Μόνο που πρέπει να ξέρεις ήδη C για να το διαβάσεις ! :lol:
Μπορείτε να το βρείτε εύκολα με λίιγάκι ψάξιμο…

Μου αρέσει που είδα επιτέλους σοβαρές ροκόφατσες στην Πάτρα στην συναυλία των Scorpions…
Είχα τους πατρινούς για πιο πολύ σκυλάδες παρά για ροκάδες!!!

ΥΓ
Πολύ καλό το βρώμικο έξω απο το στάδιο

που βγηκε προγραμμα εξεταστικης - γραφω 21 εως 29 - 7 μαθηματα και κανενα δεν πεφτει πανω σε big4 και rammstein…8)8)

Mου αρέσει που αποφάσισα να κάνω λίγη ουρανογραφία την νύχτα και τραβήχτηκα κάπου ερημικά ώστε να μην ενοχλούν τα φώτα.Και όχι μόνο αυτό ερχόντουσαν διάφορα ζευγαράκια και αντίκριζαν έναν τύπο ψηλό,με ένα βιβλίο και ένα χαμηλό φως, να κοιτάζει τον ουρανό.Και να παίζει Helter Skelter…
Xαλάστρας και έτσι!!!