Μου αρέσει

το ότι μπορώ να νιώσω λίγη ηρεμία σήμερα…

πού έχεις μπλέξει παιδί μου?

που περασα γαματα στο παρτυ της κνε!!!

Μη μου πεις ότι πήγες σε αυτούς, σε παρακαλώ…

σκεφτομαι να γραφτω!!!

Ναι ναι,λεει,γουσταρουν τα γκομενακια.

Aπό περιέργεια, το έχεις ψάξει καλά το θέμα??
Έχεις ψάξει καθόλου τους άλλους φορείς της αριστεράς??

ομολογω οτι ο λογος που δεν εχω γραφτει ακομα ειναι οτι δεν εχω ψαξει το θεμα αρκετα!!!αν και δεν θα γραφομουνα ποτε στον συνασπισμο για δικουσ μου λογους!!!

Καλώς. Ψάξου και με τις διάφορες συνιστώσες της επαναστατικής αριστεράς. Αν θες Infos Pm or msn me.

Aντιλαμβάνεσαι πως είναι 16 και είναι… ο thats why… ? :stuck_out_tongue:

Μου αρέσει… μου αρέσει…
χμμ… που πολλά μου αρέσουν και δεν ξέρω τι να γράψω τώρα!:stuck_out_tongue:

α! που τα πράγματα στη σχολή δείχνουν να έχουν στρώσει… και τα μαθήματα που έχω πάρει ξαφνικά δε μου φαίνονται πια βουνό!

Γιαμενα δεν έχει σημασία. Καιγω από τα 15μισι άρχισα να ασχολούμαι με τη φάση. Όσο για το είναι ο thats why… ο καθένας είναι ευπρόσδεκτος στο κίνημα (και δεν μιλάω για ΚΚΕ):stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δε ξέρω ποιο είναι το κίνημα…:-s
Αλλά άμα έτσι τους μαζεύετε… μικρούς και …άμαθους:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εεε ειπαμε!!!

Eκπαιδευτικό/για το ασφαλιστικό κλπ.
Και δεν μαζεύω κανέναν, απλά να τον κάνω να ευαισθητοποιεί και να υπερασπιστεί δικαιώματα που (κατ`εμε) χάνει. π.χ. όσες συζητήσεις έχω παρακολουθήσει είχε ένα σωρό ανένταχτο κόσμο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Περαστικά…

που αγόρασα εισητηριάκια για paradise lost και epica!!!

8O #-o :lol2: :lol2: :lol2: :lol3: :lol3: :lol3: Αδέρφια σου λένε μετά…:bounce: :bounce:

Δεν είπα ότι τους μαζεύεις στα σοβαρά! Πλακίτσα έκανα (γι’αυτό και έβαλα 3 προσωπάκια με γλωσσίτσα!) :slight_smile: .

Σε λάθος άνθρωπο τα είπες… ή μάλλον πες… “καλό κουράγιο πυραμίδα”

whats why…:stuck_out_tongue: ψωμί και αλάτι!
Δεν έχεις παράπονο…οπότε σσσςςς! Απ’το γλυκό δοκίμασες?

το video του The miracle με τα πιτσιρίκια

το μαλλί του Roger Taylor

μου αρεσει και μονο η ιδεα οτι αυριο εχω μια ωρα μαθημα λογω απεργιας :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

στην οποια δεν θα πατησω γιατι ειναι επιλογη και ειναι και εβδομη ωρα :stuck_out_tongue: