Πως διασκεδάζουν τα ζώδια!

Τέλη … για την παλάμη σου εννοείς , και τη δίδυμη αδερφή της ? Μου είσαι και πολύ ερωτύλος παναθεμά σε . :lol:[/quote]

Και οι παλαμες μεσα στο προγραμμα ειναι… Οποιος τις αρνειται ειναι ο μεγαλυτερος χρηστης… Οσον αφορα το αλλο, θελεις να σου φερω καμποσες πρωην μου που ηταν διδυμες;[/quote]
de xreiazete na mpenis ston kopo na tou feris tis proin sou?exi ektimisi tin omorfia tis ginekas didimou apo tote pou me gnorise…aplos de theli na to paradexti,giati fovate tin aporipsi! :lol:

Βρε το ξερω, αλλα τι να του πεις… Ειναι και φιλος μου…

Kai ton kseris ke toso ligo kairo…akou me ke mena pou ton ksero apo to 96…

Έεεεετσι τα Σκορπιουδάκια να ενώνονται! Κι εγώ μια απ’τα ίδια! :smiley:

Μπα, μας θυμήθηκε και η Εύα; 8) 8) 8)

as thn welcome back anyway :stuck_out_tongue:

Σου’πε κανείς οτι σας είχα ξεχάσει Ηλία μου?? Απλά ΕΠΗΖΑ στην Πάτρα (και believe me, δε θα’θελες να’σαι στη θέση μου…) Και τα χειρότερα έρχονται εν όψει εξεταστικής…ΩΩΩΧ!
Anyway, δε σας λησμονώ πουλάκια μου, μη φοβάστε! :smiley: :smiley:

Σκορπιός με ωροσκόπο Τοξότη

Εγω ειμαι Ιχθεις με ωροσκοπο Ταυρο… Καλο; Ξερει κανεις ζωδιογνωστης τι σκατα βγαζει αυτος ο συνδυασμος;

Εγω Σκορπιουδάκι είμαι όπως έχω είδη δηλώσει
αλλα ο οροσκόπος, ούτε που ξέρω τι είναι και τί ρόλο παίζει…

psari me allergia sto kokkino pani

psari me allergia sto kokkino pani[/quote]

Εγω ειμαι και Ολυμπιακος και γαυρος… ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

de 8a agaphseis kai toso to gio sou

Βρε ποιος εισαι η Παγιατακη; Αποκλειεται να τον αγαπησω, την στιγμη που αγαπω τοσο πολυ τον εαυτο μου…

Έτσι εξηγείται το κόλλημα στους EUROPE…Μία από τα ίδια είμαι και εγώ…Περίεργη σύμπτωση…
Εγώ όμως είμαι ΙΩΝΙΚΟΣ :stuck_out_tongue:

Δηλάδη και δυνατοί και συναισθηματικοί!!!

ego pou eimai didimos me oroskopo leonta ti tha prepei na akolouthiso gia na diaskedazo?afto tou didimou i tou leonta?

Δεν ξέρω τι πρέπει να διαλέξεις για να διασκεδάζεις εσύ καλύτερα… Ξέρω ότι θα πρέπει να “προτιμήσεις” τον αστερισμό του Διδύμου, για να διασκεδάζουν οι “υπόλοιποι” (δηλαδή εγώ) καλύτερα…

pou na deis ke ton sindiasmo…akoma kalitero!rota ke ton filo sou ton antrea!den pistevo na pei kako logo gia mena!!! mesa stin kardia tou me exi! :smiley:

H καρδιά του Ανδρέα είναι τριαντάφυλλο που χωράει όλο το θυληκό πληθυσμό, εκτός απο εσένα μωρό μου. Γι’ αυτό άλλωστε και σε παντρεύεται…