Συναυλιες στο εξωτερικο

Μήπως έχει κανονίσει και κάποιος άλλος να πεταχτεί μέχρι τη Bologna για τους QOTSA? :slight_smile:

Με το καλό περιμένουμε και review.

Αυριο

1 Like

Οι camel εχουν αρχισει και ανακοινωνουν ευρωπαικες πολεις για το moonmadness tour… δεν ξερω τι παιζει απο αμοιβη, βγαινει για ελλαδα? Θα συγκινηθει κανεις να τους φερει;

Πιο πιθανό βλέπω να έρχονται οι queue…

1 Like

Τα λεμε απο νωρις για να κανονισετε διακοπες !

Περιοδεύει σε όλη την Ευρώπη την άνοιξη με αυτό το setlist. Ψηνόμουν να τον δω αλλά:

  1. το playback
  2. οι τιμές και
  3. το γεγονός ότι έρχεται Βέλγιο στις 11/05 που είναι το πιο κλασσικό ΠΠΣΚ της χρονιάς εδώ (και θα κανονίσω διακοπές αλλού)

με απέτρεψαν από το να πάρω εισιτήριο. Μαζί με τον @pantelis79 βέβαια. Το setlist όμως είναι όντως φοβερό.

Πολύ ορθώς κράτησες τα λεφτά σου. Η συμβουλή μου είναι να δεις τον μπάρμπα-Gilmour όταν ξαναπεριοδεύσει.

1 Like

Αφηνω αυτα τα 2 απλα εδω :wink:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/23439210_10214308503126975_775066105_n.jpg?oh=6a67a06328a809ccc0e002cb7064f85b&oe=5A07FC20

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t35.0-12/23483235_10214308456205802_1925420535_o.png?oh=71bd563dbb47bcd2d47121c304de6932&oe=5A082DA8

Γκανς ανακοίνωσαν ευρωπαικό τουρ το καλοκαίρι.

http://www.firenzerocks.it/

2 Likes

Γαμάει λίγο.

4 Likes

βλεπω τον συνδιασμο Ozzy και Judas Priest να παιζει παντως γενικα…

1 Like

Αν είναι δυνατόν

Ozzy + A7X + Priest λένε οι θεουληδες

Γενικότερα ήθελα να ξερά εμείς στην Ελλάδα δεν έχουμε 20ηδες να γουστάρουν τέτοιες μπάντες σαν τους Α7Χ , Trivium , FFDP , BFMV μπας και χαρούμε κι εμείς καμία μπάντα της γενιάς μου ;;;

Εντιτ : Εν τω μεταξύ δεν ήξερα οτι Firenze = Φλωρεντία . Και να λοιπόν πως ψήνεις την κοπέλα σου για ταξίδι ενώ δεν ξέρει τι είναι ροκ

Θα γουσταρα πολυ να δω FFDP…δεν ξερω ποσοι ειναι εδω στην Ελλαδα που τους γουσταρουν, αλλα ακομα και σε πειραμα του στυλ Deftones, ο κοσμος που τιμησε ηταν λιγος.

1 Like

Εγώ δεν τρελαίνομαι αλλά θα στήριζα

Δεν μπορώ να δεχτώ ότι παιδιά 15-25 χρόνων είναι μεγαλωμένοι με Maiden , Metallica & Ozzy π.χ.

Δεν γίνεται

Τώρα αν έχει αλλάξει το στυλ διασκέδασης και δεν πάνε σε λαηβ οι μικρότεροι , δεν το γνωρίζω . Εγώ πάντως νιώθω πολύ πιο πεινασμένος να δω μπάντα των 00’ς παρά Maiden ( που θα πάω γονατιστός σαν την Τήνο αλλά you get my point )

Το μεγαλύτερο έγκλημα της ζωής μου ( πέραν αυτών που ήμουν μικρός για να πάω όπως Black Sabbatjlh , ACDC , ZZ Top ) είναι που πήγα Μιλάνο με την κοπέλα μου και έπαιζαν οι A7X μια μέρα μετά την επιστροφή μας στην Ελλάδα. Δεν το είχα προσέξει καθόλου

1 Like

Αμα δεν ξερει τι ειναι ροκ, να την χωρισεις και να βρεις αλλη, που την επομενη φορα που θα πας Μιλανο θα σου εχει ηδη κανει δωρο τα εισιτηρια για A7X, ακομα κι αν δεν το εχεις παρει χαμπαρι οτι παιζουν εκει, απο οτι φαινεται εισαι false οπαδος

1 Like

Δεν αρέσω σε ροκουδες . Όλες με κάτι μαλλιαδες ψευτοαναρχες μπαφοκαμενους κυκλοφορούνε :expressionless:

Τι εννοείς απ ότι φαίνεται ;;; Πάντα false ήμουν :unamused:

2 Likes

προφανώς αστειεύεται ο quintom αλλά μάλλον πρέπει να την χωρίσεις dude χαχαχα

ξεκίνα τον μπάφο και θα σ’έρθουν όλες :stuck_out_tongue:

επίσης quintom και για Α7Χ στα όρια να πάρει και αυτή μπούλο είναι, δεν είναι αρκετά τρου

2 Likes

Χιουμορακι προφανως, σιγα μην πιστευα οτι πρεπει να χωρισεις την κοπελα σου… False σε ειπα επειδη δεν πηρες πρεφα την συναυλια ρε ψαρακι

ΥΓ. Εγω παντως αν ειχα επιλογη ας πουμε (οχι οτι λειτουργουν ετσι αυτα), θα απεφευγα “ροκουδες” και “μεταλλουδες”

1 Like