Σεβάσμιες μπάντες που είναι κοινό μυστικό ότι δεν ακούγονται αλλά παραμένει μυστικό

ποπ μπάντα αρέσει σε φανατικό ποπά
σοκ.

αυτο που σου εβαλα εμενα μου αρεσει αρκετα και ο λογος ειναι οτι επικεντρωνεται στον ρυθμο απο το τυμπανο και τα πληκτρα. Αυτα που επικεντρωνονται στη φωνη του και στους στιχου ειναι που δεν ακουγονται (ιμχο)

Κοίτα, δεν περίμενα να ακούσω φωνή “τραγουδιστή” ούτως ή άλλως, εξού και “για αυτό που είναι, κααλό είναι”.
Δε νομίζω όμως να μπορώ να τον κατατάξω στους σεβάσμιους, αν και κάπου είδα κάτι αποθεωτικές κριτικές (έλεος)

Κλαίω :joy:

Άσχετο αλλά αξίζει να τσεκάρετε το Νήμα πάντως, μία ταινία του

Δεν είναι έκπληξη η γνώμη του Ror για τους Queen, αφού σε οποιοδήποτε θέμα που ποστάρει σου έρχεται κάτι μεταξύ εμετού και διάρροιας γιατί να αλλάξει κάτι τώρα;

φαντασου σε καθε θαψιμο “ιερης” μπαντας σε αυτο το τοπικ να απαντουσαν ολοι σαν εσενα τον καθυστερημενο

Νομίζω φτάνει.

Ηρεμησε χιονονιφαδα μου :kissing_heart:

Αουτς ρε. Βαρύ :disappointed_relieved:

Πόσο ίσια δόντια μπορεί να χει??

Με τετοια κενα αναμεσα, τι να το κανει που ειναι ισια, με συρμα πρεπει να βγαζει το φαγητο απο εκει…

Και στη μουσική το ίδιο μυρωδιάς (μη πω και χειρότερος) όσο και στη μπάλα,ε ;;;;

ακου εσυ ραντιο γκαγκα ραντιο γκουγκου και ασε με εμενα

On topic ξανά: Lamb of God. Συνήθως 2-3 κομμάτια από κάθε δίσκο. Κατά τα άλλα, επαναλαμβανόμενοι, όχι ιδιαίτερα δημιουργικοί (δλδ στάσιμοι) κ υπερεκτιμημένοι.

Kiss,Queen

με πεθανες

Celtic Frost

ΚΙSS. Τωρα αυτός που βαλε Queen, τι να πω. Βρηκαμε εναν ανιθρωπο που δεν μπορει να τους ακούσει

δεν έχεις ακούσει σοβαρά τότε, γιατί αυτό δε παίζει