Χρόνια Πολλά Αλόη!

Χρονια πολλάαααααααααααααααααα και καλααααααααα

:rockon:

Χαχαχα!!! Θεικό! Τhanx πολύ Trustno1! :slight_smile:

Χρόνια πολλά και από μένα Αλόη.
Πολύχρονη κι ευτυχισμένη. :slight_smile:

:lol: :lol:

εχει ακομα καιρο… :stuck_out_tongue: :lol:

Swsta mantepses . Persi hmoyn 8etikh kai allaksa logw viologias . Entaksei se `mas afta poy exoyme anti gia Xhmeia-Viologia einai POLY pio efkola .

Thanx πολύ! :smiley:
Mόλις γύρισα… πήγα μια βολτούλα… αύριο σχολείο, μην ξεχνιόμαστε! Ξενέραααα… :lol:
Κουράγιο μας Sharuman!
Καληνύχτα σε όοολους! :slight_smile:

Σε 3 χρονια και λιγες μερες…8)

Ααα… έχεις μέλλον!

Από σήμερα αρχίζω να νιώθω τη διαφορά του κόσμου των ανηλίκων με τον κόσμο των ενηλίκων… μπορώ να δικαιολογήσω μόνη μου τις απουσίες στο σχολείο! :lol:
Επίσης μπορώ να παντρευτώ χωρίς την υπογραφή των γονέων! Χαχα! Γενικά φτιάχνω λίστα με αυτά που μπορώ πια να κάνω! :lol3:

Μπορεις να ψηφισεις, να οδηγησεις και να βγαλεις Α.Φ.Μ.!:stuck_out_tongue:

Χρονια πολλα και καλα και απο 'μενα, αν και λιγακι καθυστεριμενα… Οτι επιθυμεις…
Αχ, αντε να ερθει και η σειρα μας σιγα σιγα…

Ναι, άντε να γίνουν οι εκλογές να χαρώ κι εγώ! :stuck_out_tongue:
Για μαθήματα οδήγησης θα πήγαινα κι από σήμερα, αλλά είναι οι εξετάσεις… όταν πάω θα σας ενημερώσω για να μην ξαναβγείτε στο δρόμο! :lol:

Τhanx! Θα δεις, περνάει όντως τραγικά γρήγορα ο καιρός… :expressionless:

Που μένεις? για να ξέρουμε από που να μην περνάμε?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

8O 8O Ασφαλιστείτε όλοι…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Χαχαχαχα! Η πλάκα είναι ότι είμαστε γειτονάκια αν όντως μένεις Χαλάνδρι! (Dangeeer!)
Αν δεν περάσω επαρχία, ξεκινάω μαθήματα τον Οκτώβρη, οπότε έχετε το νου σας! :stuck_out_tongue:
Στο αμάξι μου δε θα βάλω “Ν”… θα βάλω “Χ”, για “Χάρος”! :lol:
Βασικά, φιλοδοξώ να γίνω καλή οδηγός γιατί ντρέπομαι για τα αίσχη που αντικρίζουν τα ματάκια μου καθημερινά! :-s

Βλέπω να πέφτουν οι αντικειμενικές αξίες στο Χαλάνδρι!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Βασικά, εσύ να προσέχεις. Έχω κάτι φίλους στη γειτονιά που ήδη δυστυχώς οδηγούν…:stuck_out_tongue:

Μην βαλεις Ν… Βαλε “Α”, που σημαινει ΑΣΧΕΤΗ!!!:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Να μου λες που θα κυκλοφορεις για να κλεινει η Τροχαια τους δρομους…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

χρονια πολλα αν και καθυστερημενα λογω…technical difficulties (βλ. γνωστη συναυλια):lol:

Τι;; Σήμερα χρόνια πολλά;;;; Ντροπή ρε! Έχουν περάσει 17 ώρες και 49 λεπτά από τα γενέθλιά μου!
:stuck_out_tongue:
…Ευχαριστώ πολύυυ! Δε φτάνει που μου εύχεστε όλοι εσείς…! :lol: :oops:

ΧΑΛΑΝΔΡΙ πατρίδα ω ρε