Αγαπημενη χροια

Dio,Rob Halford,Dave Mustaine, και πολλοι αλλοι.

Klaus Meine,David Coverdale,Bruce Dickinson,Don Dokken,C.J. Snare,Timo Kotipelto,Sebastian Bach…

Aldrahn
Attila Csihar

dio,coverdale,plant και ενας δικος μας βασιλης παπακωνσταντινου…:slight_smile:

Νόπφλερ.

Ο Dio θα έλεγα. Δεν έχει πολύ καιρό που τον έμαθα από Rainbow και έχω φάει τρελό κόλλημα με τη φωνή του.
Επίσης μου αρέσει ο Matthew Barlow, πολύ λυπήθηκα που έφυγε από τους Iced Earth, και από τότε έχω σταματήσει να ασχολούμαι πολύ με το συγκρότημα. Απλά λιώνω τους παλιούς δίσκους!! :metal:

μιας και ανεφερες και δικους μας ντεμης ρουσσος:wink:

ετσι ετσι ακου RAINBOW να γουσταρεις!!!:band: δεν ξαναβγηκε μεγαλυτερη μπαντα…:wink: :wink:

και RONNIE JAMES DIO ΦΑΝΑΤΙΛΑ…:metal: :metal: :metal: ραντεβου με το θεο 1 ιουλιου…

Xμμ…BON SCOTT:bow2: :bow2: :bow2: :bow:
Dio(ειδικά Rainbow days:bow2: :bow2:
Ian Gillan:bow2:
Robert Plant:bow2:
Eric Bloom:bow:

Φωνές υπάρχουνε πολύ καλύτερες αλλά ως χροιές είναι μοναδικές8)

:bow: :bow: :wink: 8)

αλλα μου εβαλες κ τον vliman… :stuck_out_tongue: δεν πειραζει γουστα ειναι αυτα!

Who the f**k is vliman:p ?(υποθέτω πως θα ακούσω Dio:) :stuck_out_tongue: )

Για τον Gillan λέει. :stuck_out_tongue:

την μεγαλη μου αγαπη Ian Gillan…:stuck_out_tongue:

η χριοα της φωνης του dio σιγουρα
και ακολουθei coverdale
κατι ιδιαιτερο που μου αρεσει εχει o blackie και φυσικα ο ian gillan
απο ελληνες βασιλαρας παπακωνσταντινου:wink:

τι να πω για τον DIO οτι ειναι ο αγαπημενος μου τραγουδιστης και ο αγαπημενος μου καλλιτεχνης??οτι και να πω ειναι λιγο για αυτον τον ανθρωπο…:respect: θεωρω πως εχει τραγουδισει αριστουργηματικα απο heavy metal υμνους οπως stargazer,kill the king,heaven and hell,children of the sea,holydiver…:metal: :metal: μεχρι μπαλαντες που γραψαν ιστορια οπως temple of the κιng, catch the rainbow,over and over,all the fools sailed away…

και ειναι απιστευτα υποτιμημενος απο πλευρας δημοσιοτητας τουλαχιστον…ισως γιατι ποτε δεν καταντησε βας βας ο παρασκευας οπως καποιοι αλλοι…#-o
βεβαια οσων οφορα τη διαχρονικοτητα, οι υμνοι που εχει ντυσει με τη φωνη του θα ακουγονται εις τους αιωνες των αιωνων…

απο παλιούς coverdale,gillan,dio,ozzy
απο νεότερους cornell,ripper

James Hetfield!!

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

OZZY !!!

εεεετς! :drunk::drunk:

Eric Adams,Mats Leven,David Byron,Warrel Dane(stous sanctuary),Kimbal(Omen),Khan(stous conception),Chris Barnes,Dio,Stanley(Alice in Chains),Mike PAtton.