Στοιχημα

Mην παιξεις τον Παναθηναικο στο στοιχημα, ειναι οτι πιο ριψοκινδυνο. Επισης μην παιζεις ποτε την ομαδα σπυ στο στοιχημα, εγω δεν το εκανα ποτε αυτο (οταν καποτε εριχνα που και που κανω κουπονι).

Ασε που η Λαρισα καιγεται για νικη καθως ειναι 3 βαθμους πισω απο Ηρακλη που παιζει με Ιωνικό. Και την αλλη βδομαδα ειναι το κυπελλο οποτε…

Παιξτε νίκη της Αριανάρας ρε!!!:smiley:

Α και κάτι μου λέει ότι η Ξάνθη θα νικήσει σήμερα…

Ante na doyme 8a 3anavalei 4 goal o Stavrakas o Labriakos?

Trivia: Ο ριζογιάννης είναι στην αποστολή!!! ¶ντε να τον βάλει μέσα να τελειώσει από το ποδόσφαιρο τον Καμπάνταη!!!:smiley:

O ρε κουβας…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: και εχουμε και συνεχεια.

mas exoun faei auta ta stantar:lol:

Το πήραμε το χηνάρι!
Και πάμε για κούπα!

Σήμερα δυστυχώς βλέπω κωλο-Μίλαν… :frowning:

Στο δελτίο του ΠΡΟ-ΠΟ Σαββάτου για τους ελληνικούς αγώνες (δεν θυμάμαι τους ξένους και δεν έχω κοντά μου το δελτίο:p ) : ¶ρης - Πανιώνιος 1Χ
Βέροια - ΑΕΚ 2
Ξάνθη - ΠΑΟΚ 1

:lol: :stuck_out_tongue:

προτεινει κανεις τιποτα για το τριημερο ρε παιδια ?

εγω βλεπω αεκ διπλο κ αρη ασο

εσεις?

Και εγω τα βλεπω ετσι!:slight_smile:

Επ ειχε πεθανει το θρεντ.Ας το ζωντανεψουμε οι κουβαδες.

Αρης ασος και οβερ εγω θα ελεγα,γιατι τα πορτογαλακια ειναι μεν ψιλοτραγικα στην αμυνα αλλα τρεχουν και μαλλον θα μας το βαλουν το γκολ.
Ασος και ο ΠΑΟ λογικα,αν και εχει εξασφαλισει την προκριση.
E η ΑΕΚ δεν χανει στη Μλαντα,λογικα θα νικησει,την εχει και καλη αποδοση απ’οτι ειδα,2.40 και πανω.
Eπισης κανα Χ στο Αστερας - Μπολτον ειναι πολυ πιθανο και θα μας βολευε και πολυ :stuck_out_tongue:

To “η ΑΕΚ δεν χανει στη Μλαντα” απο που προκυπτει?

Ε εννοω δεν πιστευω η ΑΕΚ να χασει στη Μλαντα.
Απλα υιοθετησα στυλ ειδικου για να ειμαι πιο πειστικος.

Παντως η Μλαντα εριξε 3αρα στην Ελφσμποργκ οπου η ΑΕΚ επρεπε να ειχε χασει ανετα. Για Χ το κοβω…

σαχταρ - μπενφικα το κοβω Χ2…μιλαν - σελτικ το βλεπω για 1 αλλα αν το παιξω θα το παιξω διπλο !

Μιλαν - Σελτικ αμα ερθει Χ προκρινονται και οι δυο, γι αυτο και η αποδοση του ειναι στο 1.70! :wink:

Edit: Τα σεβη μου στον rock. Οποιος επαιξε τις εκτιμησεις του πηγε ταμειο…

Ελα το ξαναζωντανεψουμε το τοπικ ρε για να εχω καπου να λεω τον πονο μου!
Ολικος κουβας σημερα. Ενα μια τριαδα με Αστον Βιλλα, Εβερτον και Γουεστ Χαμ και μας τα χαλασε η κωλο West Ham.
Μετα επαιξα τον ασσο του Ηρακλη και διπλο τον Ολυμπιακο. Κουβα στο 90’. Ωραια.
Επαιξα και ενα οβερ το Σεβιλλη-Μπαρτσελονα και ειμαι ετοιμος για να βαλλω σε υποθηκη το σπιτι αφου εληξε 1-1.
Πειτε κανα καλο για αυριο ρε κουβαδες μπας και ρεφαρουμε…
Απο τα αυριανα λεω για ΠΑΟΚ, ΟΣΦΠ, Αστερα και Ξανθη.
Πειτε οτι εχετε απο οποιοδηπωτε πρωταθλημα.