Στοιχημα

το under στο 1.60 ειναι ευκαιρια παντως, εγω αν ημουν μπουκ θα το ανοιγα στο 1.05 :stuck_out_tongue:

…τόσο εμφανές είναι???..οτι θα γίνει ‘‘ματσάρα’’:):!:

Εγω την Ελλαδα την βλεπω χηναρι σημερα

μας τα χαλασε η Πολωνια τωρα στο live

2 λεπτα ηθελε να τελειωσει το γαμωημιχρονο στη σερβια να πιασω το Χ ημιχρονο και αρχισαν τα μπουκετα και τωρα διαβαζω οτι διακοπηκε οριστικα. ε αει στο διαολο

ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ Χ/1 ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ 1-1 ΣΤΟ 94’ 8O

ΤΑΒΛΑ :eek:

εγω επιασα την πορτογαλια στο 95 και θα ειχα 4 στα 4. λογικα κατι παιρνω και ετσι, αλλα επρεπε να παιξω αυτο το κωλοπαιχνιδο γαμω την διακοπη τους, με χαλαγε πολυ το διπλο της ρουμανιας ή το χ ημιχρονο γερμανια. κριμα.

η ελλαδαρα μετα τον καλοκαιρινο κουβα με την κοστα ρικα μου ριξε κ τωρα μια ξεγυρισμενη σφαλιαρα… τελος κ οι εθνικες απτο στοιχημα, μαζι με τσου λου κ μπουντεσλιγκα

Κι εγώ πήγα μόνο κουβά στα προκριματικά Euro. Σήμερα όμως έκατσε η τριάδα για Κόπα Άφρικα και επιτέλους βγήκε κάτι.

Μετά από καιρό επιτέλους ταμείο σήμερα
Βεροια οβερ,Χονεφος 1,Σεβιλη 2 και Ιντερ 4-6 με τα γκολ να μπαίνουν στο 79 81 90 και 93…8)
Να ναι καλά οι αστείες άμυνες τους

γαμηθηκε η λιλ κ μου χαλασε τη δυαδα με τη νιουκαστλ κ την τετραδα με νιουκαστλ,μαρσειγ κ παοκ… σα μαλακας την πατησα γιατι φοβηθηκα μηπως κανει γκελα η μαρσειγ απο τον φορμαρισμενο μπεν γιαντερ της τουλουζ… τουλαχιστον θα επιανα δυαδα…

Ωραία ματσάκια έχει αυτή την αγωνιστική, ειδικά αύριο.

Για σήμερα λοιπόν, 1Χ Ρόμα, 1 Σάλκε και 2-3 γκολ Παρί.

Φορτωσα το διπλο της Γιουβε

Χθες, μονο αποδεκτο Σαλκε 1 και μας εβγαλε την ψυχη (και με ανυπαρκτο πεναλτι στο 92). Παλι καλα.

Μαζι με αυτο, στον ΟΠΑΠ μια τετραδα με Πορτο 1, Μπατε οβερ και Παρι 2. Καλα πηγαμε.

Σημερα προς το παρον μου αρεσει το g/g του Ολυμπιακου!

Καλά αυτό με τη Ρόμα χτες… νομίζω κανείς δεν το περίμενε. Ευτυχώς πήγα καλά στο Live με τον άσσο της Σάλκε (αφού είχε γίνει το 0-1 από την Σπόρτινγκ το έπαιξα) να έρχεται με περιπετειώδη τελικά τρόπο και το διπλό της Παρί όπου το έπαιξα μετά το 70’.

Για σήμερα, το διπλό της Γιουβέντους είναι όντως μια καλή επιλογή, αλλά κάτι δεν μου κάθεται καλά και το βλέπω να κάθεται στο Χ. Μάλλον 2-3 γκολ θα το ποντάρω εκεί, μαζί με το Χ2 της Ζενίτ και το Over 2.5 στο Λίβερπουλ-Ρεάλ.

Σκεφτόμουν επίσης και το διπλό της ομάδας μου, της Άρσεναλ, αλλά πριν λίγο είδα ότι ο Οσπίνα είναι τραυματίας πάλι και μιας και ο Σέζνι είναι τιμωρημένος, θα παίξει ο μικρός, ο Μαρτίνεζ. Συνεπώς θα το κοιτάξω στο Live.

Χθες επιασα τον ασσο της Σαλκε, το διπλο και under 2,5 της Παρι και πηρα πουλο απο την αρχη στο 1Χ της Ρομα… Αι σιχτιρ!

Με Αρσεναλάρα στο Live πήραμε πίσω τουλάχιστον τα λεφτά της χαμένης τριάδας (που πήγαινε εξαιρετικά στο ημίχρονο, με 0-0 Ζενίτ, 1-0 Γαύρο και πιασμένο ήδη το οβεράκι της Ρεάλ). Τίποτα ιδιαίτερο δηλαδή…

Χθες ταμειο με συνολικα κορνερ μονο. Under 10,5 τον Ολυμπιακο, over 9,5 τη Ρεαλ, over 9,5 τη Λουντογκορετς και οver 10,5 την Ατλετικο.

διπλο την Δυναμο στο Εστοριλ για σημερα

Τραπζονσπορ 1
ΠΑΟ Χ2
Ιντερ 1