Στοιχημα

Ροναλντο λογω ομιλου μου φαινεται καλος. Ζιρου επισης κ Νολιτο απο Ισπανια

Η ουαλια ειναι με αγγλια ρωσια σλοβακια και φετος περνανε και τρεις απο καποιους ομιλους. Επισης lewandowski με πολωνια που αντιμετωπιζει γερμανια, β. ιρλανδια, ουκρανια. Αυτοι οι δυο το πιο πιθανο ειναι να παιξουν 3-5 ματς απο τα 7 που ειναι το μαξ.
Τωρα δεν ξερω τι γινεται σε περιπτωση ισων γκολ στους σκορερς. Αν κριτηριο ειναι τα λιγοτερα ματς τοτε δεν ειναι καθολου κακη επιλογη. Αν κριτηριο ειναι οι ασσιστς τοτε παμε παλι σε muller

αν ειναι πολλοι με ιδια γκολ διαιρειται το ποσοστο.
Δεν παιζουν ρολο τα παιχνιδια που εχουν παιξει.
Μπορει και ενας αλλα Σαλενκο να βαλει 5 γκολ σε ενα ματς και να βγει πρωτος σκορερ στη διοργανωση
οπως εγινε στο μουντιαλ του 94

Το 25άρι του Ζλάταν με δελέασε αρχικά, αλλά μετά είδα τον όμιλο της Σουηδίας με Βέλγιο, Ιταλία και Ιρλανδία. Αν και ποτέ δεν ξέρεις…

εγω περιμενω την Σουηδια να κανει καλη πορεια σε αυτο το euro
Δεν εχω κατσει ακομα να ασχοληθω με τα ροστερ και τους ομιλους για να διαλεξω

απλωσα χτες το βραδυ ενα κατοσταρικο σε μακροχρονια του euro,εχει πολλα ωραια ειδικα στοιχηματα.
συνδιασμος πορτογαλια κουπα ροναλντο πρωτος σκορερ 51.00 αποδοση

εριξα κ τετραδα πρωτης αγωνιστικης νικες για γαλλια,κροατια,πορτογαλια,γερμανια 7 αποδοση

σκορ για το Γαλλια- Ρουμανια που επαιξα
3-0, 4-0, 4-1

να βαλει και ο Ζιρου κανα γκολ γιατι τον πονταρα μαζι με καποιους αλλους για πρωτο σκορερ διοργανωσης

Εγώ επαιξα Κονσιελνι, Μανγκαλα πρώτοι σκόρερ της αναμέτρησης fun bet μπας και…

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πορτογαλία και Αγγλία από μένα για κατάκτηση.

2-3 γκολ στον τελικο

Κατακτηση Γαλλια γιατι το εχω παιξει απο την αρχη του euro

Εγώ επαιξα Χ/1 και 2-0 ακριβές σκορ υπερ της Πορτογαλιας και τα δύο

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλοκαιρακι εφτασε με λιγες επιλογες για στοιχημα αλλα εχω παρατηρησει κατι που ισως βγαλει καποιο κερδος τα καυτα σαββατοκυριακα.
Πρεμιερ λιγκ νιγηριας, ναι σοβαρα μιλαω. Το πρωταθλημα που εχει φοβερες εδρες λογω χουλιγκανισμου και εκφοβισμο διαιτητων, παλι την προηγουμενη αγωνιστικη σημειωθηκαν 10/10 ασους οι οποιοι πληρωνουν χαμηλα αλλα αν βαλεις 5-6 παιχνιδια κατι βγαινει (συνηθως αποδοση 5-8)… εννοειται δεν φορτωνουμε γιατι κατι φορες ειναι τοσο αμπαλοι που ουτε μαιμου πεναλτυ δεν βαζουν και μενει 0-0.
Απο οτι ειδα εχει ακομα 15 αγωνιστικες οποτε θα χω να ασχολουμαι

Για οποιον εχει ορεξη για μελετη

Γαυρος γγ
Μπενφικα ασο
Σελτικ γγ και οβερ
Τριαδα πανω απο 6 αποδοση

1 Like

γενικα κουβα παμε τελευταια!!

Σημερα χανω το γγ και οβερ της λειψιας με-το ματς στο 1-1στο 34. Το τσαμπιονς λιγκ ειναι πολυ δυσκολο για προβλεψη σημειου, θελει τριαδες τα χαμηλα οβερακια του 2,5 αποδοση συνολο και θα πιανεις 3/4 φορες

Μιας κ παω καλα στις προκρισεις φετος ειπα να το συνεχισω. Μπαρτσελονα,μπαγερν,αρσεναλ,λατσιο,ατλετικο βγαζει γυρω στο 3,10 οποτε λεω να βαλω 20-30 ευρω πανω να.βγει το μεροκαματακι

Στο χόκεϊ :ice_hockey: στο NHL απόψε,
Μπόστον Μπρουινς - Σεντ Λουϊς Μπλους 1 (1.57 στην διπλή επιλογή, χωρίς την ισοπαλία δλδ)

Στο αντρικό τένις :tennis: στην Στουτγκάρδη, νίκη Μεντβεντεφ (1.47) απέναντι σε Πουίγ

Στο γυναικείο τένις :tennis: στο Χερτόγκενμπος, η Φλιπκενς να πάρει σετ (1.30) απέναντι στην Τσουρενκο.

Η 3αδα αυτή παρολί βγάζει 3.00 απόδοση. Καλή επιτυχία.

Στον 6ο τελικό του NBA, άσσος οι Warriors απέναντι στους Raptors. Καλή επιτυχία.

CONCACAF Gold Cup :
Μεξικό :vs: Κούβα - over 3,5
Καναδάς :vs: Μαρτινίκα - Μαρτινίκα χάντικαπ +3

Copa America :
Αργεντινή :vs: Κολομβία - goal/goal

Καλή επιτυχία.

Φενερ 1 :basketball:
Ρεαλ 2 +3.5π χάντικαπ :basketball:
Αργεντινή 1 :soccer:
Μεξικό - Καναδάς γκολ-γκολ :soccer:
Σεβαστοβα νίκη (WTA Majorca) :tennis:
Κυργιος νίκη (ATP Queen’s) :tennis:

Καλή επιτυχία :crossed_fingers:

1 Like