Στοιχημα

tyler έχει δίκιο ο RnM για το διπλό (2) με χάντικαπ +1 στην φιλοξενούμενη. Έτσι είναι. Ακριβώς το ίδιο με το X2. Γι’αυτό άλλωστε έχει και ακριβώς την ίδια απόδοση με το X2. Για παράδειγμα ας πούμε μπορείς να ψαχτείς λίγο στο αποψινό ματς στο Άμστερνταμ. Δες το διπλό (2) του ΑΠΟΕΛ με χάντικαπ ενός γκολ (+1) υπέρ του, και το Χ2 διπλή ευκαιρία. 4,85 και τα δύο ενδεχόμενα.

Αποδοση 27,5 το 2πλό.Κανονικα,πρεπει να ειναι το φαβορι.Τωρα κλειδωσε και πεταξε το πουλακι.
Αλλά ηθελα να δειξω τι χοντρα λαθη γινονται.

30/8 Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 2 @ 1,97 (isn) (2,00 αυτη τη στιγμή στην bet365)

Δεν το επαιξα στην 365 γιατι μου εχει βαλει μεγιστο όριο πονταρισματος 12,5 ευρω.Μαλλον,λογω του οτι κανει παρτυ…

1 Like

Επεσε σε 6 λεπτα.Ειπαμε,οποιος ασχολειται με αυτο το σπορ πρεπει να λιωνει ωρες μπροστα απο ενα pc και να περιμενει την ευκαιρια.Και οχι αραγμενος σε αιωρες κατω απο φοινικοδεντρα οπως λανθασμενα εχει περαστει στη μαζα.

Ή να έχει ένα burger…που αν ισχύει βάλτο και αυτό στα κόστη σου…

Επίσης το να φας φραγή σε πολλά επειδή κάνεις πάρτυ μπορεί να είναι το μέλλον σου οπότε να είσαι προετοιμασμένος και για αυτό. Δυστυχώς για σένα άλλοι κάνουν τους κανόνες του παιχνιδιου, εσύ απλά συμμετέχεις με τους όρους αυτούς (που εννοείται είναι άδικο για τον παίχτη - νταξει βέβαια στοιχηματικές υπάρχουν πολλές)

Προφανώς ο book μπορεί αντί για 2,00 να βάλει κατά λάθος 200 αλλά όπως λες το κλειδώνει. Αυτό δεν είναι στοιχηματική ευκαιρία και καλώς το έγραψες. Τέτοια συμβαίνουν πολλά. Λάθος είναι αν το εκμεταλλευτέις.

Επίσης οι ώρες που όπως λες ασχολείσαι αν μεταφραστούν σε εργατοώρες με εγγυημένο είσόδημα πάλι δεν ξέρω αν η εξίσωση βγαίνει συν ή πλην. Εκτός και αν είσαι πλούσιος οπότε πάω πάσο.

Αυτά.

Τι φαση η κοντρα σας, απο τα πιο αστεια πραγματα στο rocking.

Όχι κόντρα. Σοβαρά. Την άποψη μου γράφω.

Δεν έχω κάτι με το παιδί και δεν πρόκειται να γράψω και κάτι άλλο.

Έχει την άποψη του, σεβαστή είνα. Παίζει και καλά κάνει.

Και ναι είναι αστείο για το rocking. Ας είναι το Tool thread πάνω και πιο ενδιαφέροντα πράγματα.

Δεν εχω μπεργκερ.Δεν ασχολουμαι με σουρμπετ.Γενικα αυτος ο τροπος παιχνιδου εχει πεθανει.Ειδικα στη ελλαδα.

Εχω φαει φραγη σε 365 και στοιχημαν.Γνωριζω τον τρόπο να κερδίζω και για να συνεχισω να το κανω πρεπει να βρισκω συνεχως νεους φιλους.Και αυτο ειναι προβλημα.

Κοιτα,προτιμω να καθομαι 8-10 ωρες στο pc και να βγαζω μ.ο. 600 το μηνα,από το να δουλευω για καποιον αλλο,να ακουω τη μαλακια του καθενος που την ειδε αφεντικο, και να πληρωνομαι εγγυημενα απο Δευτερα στις 32 του μηνος.

1 Like

OK. Καλή συνέχεια.

δώσε μας τα φώτα σου τότε να κερδίσουμε και μεις

1 Like

Τα δινω,δες τα προηγουμενα ποστ.

1 Like

Αντε με ψησατε να γραφω κ εγω καπου καπου. Ξεκιναω με σουπερ λιγδα που ειχα περιπου 10% roi τις 2 τελευταιες σεζον. Εχω λογαριασμους σε αρκετες και καμια δεν μου εχει κανει φραγη και μειωση πονταρισματος, λογικο αφου δεν κερδιζω :joy:.

Παναθηναικος@1,57 novibet
Παοκ -1,75@1,71 betshop
Βολος γγ@2,18 betshop

Ειχα και το διπλο (σκετο ή dnb) του ατρομητου αλλα το 2,30 εχει γινει πλεον 1,80 στις περισσοτερες. Δεν εχει καμια αξια

Να κρατας ταμειο.Εγω φασολια,εσυ ρεβυθια :joy:

1 Like

5-1 η Τακόμα βλέπω.

Ruusuvuori νίκη (ATP Mallorca) :tennis:
Zverev - Bedene over 3,5 set (US Open) :tennis:
Sandgren να πάρει σετ (US Open) :tennis:
Julia Goerges να πάρει σετ (US Open) :tennis:
Cristiano να σκοράρει anytime (Series A) :soccer:

παρολί, καλή επιτυχία :crossed_fingers:

Οταν το διπλό αξιζει περιπου 1,80 και το δινουν 27,5 τοτε παιζω διπλό.Δεν με ενδιαφερει να μαντεψω το αποτελεσμα.

5/9 Ανδόρα U21 - Αυστρία U21 NG @ 2,04 (championsbet)

Σε ακολούθησα RnM :wink: :crossed_fingers: :crossed_fingers:

χτες, προημιτελικος :us: US Open Αντρών. Sweet as fuck :relieved:

αυτό το champions bet τι φάση; Καλό;