Υποψήφιοι για αποχώρηση

ένα λάθος παράδειγμα

άλλο ?

κανένας δεν πήρε πόντο με 1 φορά greeklish - ούτε καν με 20

γκρίνια για την γκρίνια πάλι - ουφ

καλα αστο το τελειωνω εδω…

βασικά στείλε πμ κ πες οτι θες - αλήθεια μας ενδιαφέρει

Απαπα μιζέρια…A new era begins.

Άντε…Spamming σε λόγου μας:papas:

Εγώ πάντα λάτρευα τον Χλαπάτσα πάντως:p

Συμφωνω . Πολλα φασιστόμουτρα που δεν σέβοντε την γνωμη του άλλου και την ελευθερία έκφρασής της ,ξέροντας οτι θα φάνε μπαν ή για να μη φανει το χαμηλό επιπεδό τους , στελνουν πμ στα οποια βρίζουν ειρωνευοντε και καυχηούντε για την παιδεία τους κάνοντας παράλληλα ρατσιστικα σχόλια για την παιδεια του αλλού .

Θα συμφωνισω σε αυτα που λες αλλα…

Επειδη γνωριζω την συγκεκριμενη περιπτωση οπυ απευθυνεσαι θελω να σου πω οτι δεν ισχυει κατι τετοιο απλα λογω του χαμηλου σου IQ δεν καταλαβαινεις καποια πραγματα ή απλα καταλαβαινεις αυτα που εσυ θες να καταλαβεις.

Κατα τα αλλα καλο θα ηταν και για εσενα να σταματησεις να αρπαζεσαι οταν καποιος λεει μια αρνητικη αποψη για την μπαντα που γουσταρεις λες και σου θηξανε το ειναι γιατι δε γινεται ολοι να εχουμε τα ιδια γουστα στη μουσικη.

Αυτα

στα πμ σκοτωθείτε, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. σόρυζ

Εγω με το χαμηλό IQ μου δεν θα έπιανα [SIZE=“2”]ΠΟΤΕ[/SIZE] μα[SIZE=“2”] ΠΟΤΕ[/SIZE] στο στόμα μου τη μάνα σου η τη μάνα κανενός αλλου που βρίσκετε εδώ για κανενα λόγο και καμία μπάντα .

Ηταν εν βρασμο ψυχης :roll: :roll: :roll:

θαυμαστικό χρησιμοποιείτε? κάνει θαύματα !

Προλαβε και τα εσβησε αλλος.
Αν θες τοσο να με κανεις μπαν κανε με δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Δεν νομιζω να χρειαζεται καποια δικαιολογια :smiley:

ε ?

μπαν εσένα, εγώ ? Γιατί ρε ?

Γιατι σου εφαγα τον καρβου

Οριστε, καλα λενε οτι υπαρχουν χρηστες που γλυφουν τους μοντς…

[-X [-X Ντροπη…

Εαν γνωρίζες τη συγκεκριμενη περίπτωση πες (εαν θέλεις) γιατι έπρεπε ,λογο της αποψης μου(δεν αναφέρθηκα σε κανέναν προσωπικά) να δεχτώ επίθεση , λογοκρισια , προσβολές και γενικα φασισμο ? Επισης δεν έβρισα ουτε και ανταπέδωσα τις βρισιες .

To oτι αναφερθηκες σε καποιον προσωπικα σε αλλο θρεντ το ξερουμε και το ειδαμε.
Το οτι δεν ξερεις την σημασια της λεξης φασισμος και την χρησιμοποιηεις κατα κορον δεν ειναι υπερ σου.
Οταν θηγεις καποιον χρηστη λογικο ειναι να αντιδρασει οπως κι εσυ αντιδρας οταν σε θηγουν

Σε προκαλω να μου πεις που .

Περιμενα οτι θα είχες αντιρηση και για τη λογοκρισια . Επισης ξερω παρα πολυ κάλα τη συμαινει φασισμος και μη συνεχίζεις τα υπονοούμενα για τη παιδεία και τη νοημοσύνη μου .

Λογικο απο ποιον ? απο σένα η απο τον φίλο σου ? Οπως είπα και παραπάνω ακομα και όταν δεχόμουν βαριές κουβέντες δεν έβρισα ουτε και δεν έθηξα (που εσυ θα το εβρίσκες λογικο αν αντιδρουσα ετσι) . Οταν εκφέρω γνωμη για μια μπάντα αναφέρομαι στη μπαντα και οχι στους οπαδούς της μπαντας . Φασιστικο ειναι να μη σέβεσε τη γνωμη μου . Αυτο το καταλαβαίνεις ?

Το ιδιο κανεις κι εσυ οταν λεμε αρνητικη γνωμη για τους Κλανογουορ και για τους Αμον Αμαρθ.

μσν. κ γρήγορα