Περιοχή κατοικίας

Ναι, γιατι σου φαινεται αστειο? Ενα 30-40% εδω ειναι Παοκτσηδες. Δεν ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα.

Βριλήσσια…μια περίοχη που έχει να υπερηφανεύεται για…τα παιδία της που κάτα την πλειόψηφια είναι wannabes των wannabes Κηφισσιώτων:p

:lol: :lol: :lol: :lol:

Κι εσυ Αλιμο μενεις Σοφια??

Ανω Πατησσια Rules!!!8)

Μια απ’τα ίδια, χωρις το Ανω…
Πατήσια rulez!!8)

ε,Νότια έβαλα:p

Λυκόβρυση!!!:smiley:

Νεος Κοσμος…οσο για το wizard που αναφερθηκε πιο πριν ειναι οντως μαγαζαρα και με πολυ ωραιο χωρο…οχι καταγωγι χωρις κλιματισμο…μακαρι να ηταν πιο κοντα μου…κοντα μου μονο το outlaw ειναι…

Χαλκιδα, και δεv χαιρομαι και πολυ γι’ αυτο…

(S)EXarxeia!

[SIZE=“4”]ΚΥΨΕΛΑΡΑ ΡΕ!!![/SIZE]

Δραπετσωνα. 8)

Το 2001 η Αγία Παρασκευή είχε 57.000 κατοίκους ενώ σήμερα υπολογίζονται πάνω από 80.000! Το γειτονικό Χαλάνδρι, δεν ξέρω πόσους έχει, αλλά είναι ψιλο-τεράστιο!:slight_smile:
Τώρα το έμαθα κι εγώ, Φλύα λεγόταν, και μεγάλο μέρος της Αγίας Παρασκευής, υπαγόταν στον αρχαίο αυτό δήμο.
Παραθέτω από Βικιπαίδεια!
“Το 1963 έγινε αυτόνομος δήμος που αποτέλεσε την πρωτεύουσα της Ανατολικής Αττικής, αλλά το 1995 εισήχθη στην Νομαρχία Αθηνών.
Την περίοδο της χούντας οικοδομείται το ραδιομέγαρο της ΕΡΤ στη λεωφόρο Μεσογείων. Αργότερα εγκαθίστανται ο Δημόκριτος, Εθνικό Κέντρο Πυρηνικής Φυσικής, το Αμερικάνικο Κολλέγιο, όπου φιλοξενήθηκε η Αμερικάνικη Ολυμπιακή Ομάδα το 2004, και ένα τμήμα του Υπουργείου Γεωργίας.”

Ωραίο τόπικ, γνωρίζω την πόλη μου! :lol: #-o

θεσσαλονικη
θερμη κ ξερετε γιατι ε?:stuck_out_tongue:

Καλά ρε, προηγούνται τα ΒΠ???
Σαν πολλά βου-που-δάκια έχουν μαζευτει στο forum!!:stuck_out_tongue: :lol: :lol: Για να ανεβαίνουμε!!!8)

Ε, εγώ βορειοανατολικά είμαι. Δεν υπάρχει τέτοια επιλογή, οπότε πάω με μη-γεωγραφικά κριτήρια! :stuck_out_tongue:

Καλά ‘νταξ’! Σαν το Μπραχάμι πουθενά… 8)

  • 1 !!!:yahoo: :yahoo: :metal: :metal: :metal: :metal:

ΒΠ είσαστε… Μόνο και ενδυματολογικά αν το κοιτάξεις…:wink: :wink:

Για πες στα παιδιά του Κολλεγίου ότι δεν πάνε σε σχολείο των ΒΠ και θα σε φάνε ζωντανή!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Mενω στο ΡΕΘΥΜΝΟ και πριν ενα χρονο εμενα στο ΜΑΡΟΥΣΙ…